بیانیه باشگاه نفت تهران: برای موفقیت به حمایت اهالی فوتبال نیاز داریم

بیانیه-باشگاه-نفت-تهران-برای-موفقیت-به-حمایت-اهالی-فوتبال-نیاز-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - از سوی مدیرعامل باشگاه نفت تهران بیانیه‌ای در خصوص فعالیت این باشگاه صادر شد.

به گزارش وب سایت نود، پس از اینکه شرکت تهران کار رسا به عنوان مالک جدید باشگاه نفت تهران معرفی شد مسئولان جدید این باشگاه اقدام به انتخاب سرمربی کرده و در نهایت هومن افاضلی به عنوان سرمربی جدید نفت معرفی شد.

در همین رابطه از سوی این باشگاه بیانیه‌ای صادر شد که متن آن را در زیر می‌خوانید.

به نام خدا

فوتبال یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های دنیاست که مخاطبین و حامیان بسیار و خاص خود را دارد. از شرکت‌های هواپیمایی تا شرکت‌های بیمه، بانک‌ها، بیمارستان‌های زنجیره‌ای و ... در بخش خصوصی در سراسر دنیا در فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. هرچند خبرهای خوبی از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در فوتبال ایران به گوش نمی‌رسد و هرکدام یا به شهرت‌طلبی و یا خودنمایی متهم شده‌اند یا فقط به دید منبع بدون پایان تأمین مالی و هزینه تبدیل گردیده‌اند.

شرکت تهران کار رسا که سهامداران آن جمعی از پزشکان متخصص ایرانی هستند بر آن شده‌اند که در این ورزش محبوب ورود کرده و طرحی نو در اندازند و مطابق استانداردهای روز دنیا عمل کنند.

تیم نفت تهران را در شرایطی تحویل گرفته‌ایم که مانند یک بیمار رنجور نیاز به درمان اساسی دارد. بر این اساس تلاش کردیم تا با برگزاری جلسات منظم با کارشناسان حرفه‌ای خبره در امر فوتبال نوین و بین‌المللی سعی در حل مشکلات بنیادین این تیم کنیم.

طبق بررسی‌های اولیه جهت حل مشکلات نیاز به زمان هست که هیأت مدیره شرکت سعی دارد با صبر و شکیبایی فرصت مناسب را در اختیار کارشناسان مربوطه قرار دهد هرچند خوشحالیم که با ورود شرکت تهران کار رسا سهمیه لیگ برتری تیم نفت برای استان تهرران حفظ و از انحلال این تیم جلوگیری به عمل آمد. از طرفی از دست دادن سهمیه آسیایی حسرت بزرگ را بر دل ما گذاشت که البته به بازگرداندن آن ناامید نیستیم و اعتقاد داریم که باید برای کسب مجدد این سهمیه تلاش کرد.

از آنجایی که ثبات مدیریت و ایجاد نظم تیمی مهمترین هدف ما برای بازگشت آرامش به تیم نفت نوین تهران خواهد بود در اولین قدم جهت تعیین سرمربی با ۳ گزینه که مهمترین فاکتور انتخاب آنها آشنایی به فوتبال نوین، تجربه بین‌المللی، تسلط به زبان انگلیسی و تکنولوژی جدید است مذاکره کردیم که بر همین اساس هومن افاضلی سرمربی سابق تیم ملی امید و دستیار سابق برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه نهایی ما انتخاب شد.

در پایان، ضمن تشکر و قدردانی از حسن اعتماد و همکاری مجمع سهامداران باشگاه نفت به ویژه جناب آقای دکتر سلحشور ریاست محترم مجمع و دیگر اعضاء، جناب آقای دکتر شریف‌حسینی و سایر دوستان در وزارت نفت و همچنین از جناب آقای گل‌محمدی ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران سپاسگزاری کرده و خاطرنشان می‌گردد که جهت بازگشت به مسیر پیشرفت این تیم ریشه‌دار به حمایت‌های فدراسیون محترم فوتبال، سازمان محترم لیگ، خانواده محترم فوتبال و همچنین اهالی محترم رسانه و هواداران عزیز که مهمترین سرمایه فوتبال هستند دل بسته‌ایم.

تا چه پیش آید و چه در نظر افتد...

مسعود سمیعی

مدیرعامل باشگاه نفت تهران

 
۲۰۵۱
فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها