تازه‌واردهایی که هنوز شکوفا نشده اند؛ از دمبله تا بونوچی و لاکازت

تازهواردهایی-که-هنوز-شکوفا-نشده-اند؛-از-دمبله-تا-بونوچی-و-لاکازت

وبسایت رسمی برنامه نود - تقریبا نیمی از فصل در لیگ های معتبر اروپایی سپری شده است. تیمهای مختلف در تابستان گذشته نقل و انتقالات زیادی داشتند اما خیلی از این خریدها تا این جای فصل آن طور که انتظار می رفت موفق نبوده اند.

به گزارش وبسایت نود، عثمان دمبله، تئو هرناندز، آندره سیلوا، بونوچی، درینک واتر و .... برخی از سرشناس ترین نقل و انتقالاتی هستند که فعلا در باشگاه های جدیدشان جا نیافته اند.

دمبله: این بازیکن با مبلغی در حدود 145 میلیون یورو به عنوان جانشین نیمار به بارسلونا ملحق شد اما مصدومیت باعث شد که بیش از سه ماه از میادین دور باشد. این بازیکن فعلا نتوانسته چیزی از خود ارائه بدهد.

تئو هرناندز: این بازیکن که یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات تابستانی بود با 28 میلیون یورو به رئال مادرید ملحق شد. تئو طلسم جا به جا نشدن بازیکن میان رئال و اتلتیکو را شکست. این بازیکن فعلا در تیم زیدان جایگاهی برای خودش دست و پا نکرده است.

ویتولو: انتقال وی از سویا به اتلتیکو یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات تابستان بود. اتلتیکو نمی توانست بازیکن بخرد و بدین ترتیب این بازیکن موقتا راهی لاس پالماس شد اما در این تیم هم مصدوم شد. ویتولو در حال حاضر به عنوان بازیکن مصدوم به اتلتیکو ملحق شده است.

بویان: مهاجم کاتالان فقط یک گل در این فصل برای آلاوز به ثمر رسانده است. این بازیکن به صورت قرضی از استوک به آلاوز ملحق شد و به نظر نمی رسد که شانسی برای ماندنش در این تیم وجود داشته باشد.

بونوچی: مدافع ایتالیایی پس از هشت فصل حضور در یوونتوس با چهل میلیون یورو به میلان ملحق شد. بونوچی با دستمزد سالانه 7.5 میلیون یورو درخشش کافی را نداشته است.

سامپر: محصول آکادمی بارسا فصل قبل در گرانادا حضور داشت و این فصل در لاس پالماس توپ می زند. این بازیکن فقط سه بازی در تیم جدیدش داشته است.

امره مور: سلتاویگو برای خرید این بازیکن ترکیه ای از دورتموند تلاش زیادی انجام داد اما روند هماهنگی او با تیم جدیدش بسیار کند بوده است. او دومین خرید گرانقیمت تاریخ سلتا به شمار می رود.

موریل: سویا برای خرید این بازیکن از سمپدوریا 20 میلیون یورو نقد به علاوه پاداش بر اساس عملکرد پرداخت. بازیکن کلمبیایی در سطح انتظارات ظاهر نشده و در این فصل فقط چهار گل به ثمر رسانده است.

لاکازت: مهاجم فرانسوی با 53 میلیون یورو تبدیل به گران ترین خرید تاریخ آرسنال شد اما در این فصل در لیگ انگلیس در هجده بازی فقط هشت گل زده و درخشان ظاهر نشده است.

خسه رودریگز: بازیکن سابق رئال مادرید و پی اس جی در استوک سیتی هم عملکرد خوبی نداشته و در 9 بازی فقط یک گل زده است.

رناتو سانچز: این بازیکن که سال گذشته جایزه پسر طلایی را برد، از بایرن به صورت قرضی به سوانزی ملحق شد. این بازیکن تا پایان فصل در انگلیس می ماند اما عملکردش چنگی به دل نزده است.

انزو زیدان: پسر ارشد سرمربی رئال مادرید پس از نیم فصل حضور در الاوس فقط دو بازی در لالیگا و دو بازی در کوپا دل ری در این تیم داشت و حالا به تیم لوزان سوئیس ملحق شده است.

نولیتو: این بازیکن پس از تجربه ای ناموفق در سیتی به سویا ملحق شد که در این تیم هم فقط یازده بازی داشته که دو گل زده و سه پاس گل داده است.

سمدو:  این بازیکن به عنوان جانشین موساچیو به ویارئال ملحق شد که به علت مصدومیت نتوانست درخشش کافی را داشته باشد. او فقط پنج بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ اروپا داشته است.

فرناندو یورنته: این مهاجم در تابستان پیشنهادهای زیادی داشت اما در نهایت با پانزده میلیون یورو به تاتنهام ملحق شد. مهاجم اسپانیایی این فصل فقط یک گل زده است.

ساندرو: اتلتیکو به صورت جدی به دنبال خرید این بازیکن بود اما محرومیت این تیم از نقل و انتقالات باعث شد که مهاجم اسپانیایی راه اورتون را در پیش بگیرد. آلردایس اعتقادی به ساندرو ندارد و این بازیکن فقط یک گل به ثمر رسانده است.

آندره سیلوا: بازیکن پرتغالی یکی از پر سر و صدا ترین نقل و انتقالات تابستان بود. میلان برای خرید این بازیکن از پورتو 38 میلیون یورو پرداخت اما او فقط شش گل به ثمر رسانده است.

درینک‌واتر: هافبک انگلیسی در تابستان از لسترسیتی به چلسی پیوست اما مصدومیت باعث شد که ثبات کافی را نداشته باشد.

1140

نظرات ۴

 • 6 ابوالفضل

  دمبله پول مفت دادن بهش...شانس ما مصدوم شد

  • Amirhosein

   اره والو خیلی میرزید ۵۰،۶۰تا...

  • امیربارسا پرسپولیس

   دمبله واقعا بازیکنه با استعاداد و فوقالعاده ای هست نشون به اون نشون تو اولین بازیش مقابل یونتوس یه پاس گل عالی داد حالا شاید دیگه زیادی بش دادن ولی وقتی برگرده تازه میبینیم واقعیشو فعلا نباید قضاوتش کرد دست مسئولان باشگاه که نبوده پاش کشیده مصدومه ولی برا نظرای شما هم احترام قائلم

 • Omid622

  یعنی بارسامحمد صلاح رو به یک سوم قیمت دمبله می اورد
  خیلی بهتر میبود نشون به این نشون همین الان نتیجشو داریم می بینیم
  بارسا تو این سالها میلیون ها یورو از خریدن بازیکن ضرر کرده

برچسب ها