هزینه نجومی الغرافه برای طارمی؛ هر بازی 300 تا 450 میلیون!

هزینه-نجومی-الغرافه-برای-طارمی؛-هر-بازی-300-تا-450-میلیون

وبسایت رسمی برنامه نود - قطری‌ها برای خرید آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر، حاضر شده‌اند ارقامی نجومی پرداخت کنند.

به گزارش وبسایت نود، به بن بست رسیدن مذاکرات پرسپولیس و طارمی، باعث شده باشگاه به فکر فروش او در نیم فصل بیفتد. پرسپولیس در حال حاضر، با 9 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و بدون طارمی توانسته نتایج خوبی بگیرد. با توجه به اینکه طارمی می‌خواهد بعد از جام جهانی به اروپا لژیونر شود، باشگاه قصد دارد با فروش او در نیم فصل حداقل صاحب درآمد خوبی از فروش این بازیکن بشود.

با توجه به محرومیت طارمی تا اواخر ژانویه، کمتر باشگاهی حاضر است رقم زیادی برای خرید او بدهد اما الغرافه که در لیگ ستارگان قطر شرایط خوبی ندارد و برای تقویت تیمش در لیگ قهرمانان، باید خریدهای بزرگی انجام دهد حاضر شده برای استخدام او حسابی دست به جیب شود. مبلغ پیشنهادی الغرافه به پرسپولیس، 520 هزار دلار بود. آن‌ها رقمی تقریبا به همین اندازه هم برای خود طارمی در نظر گرفته‌اند. با این شرایط، پرسپولیس از فروش طارمی بیش از 2 میلیارد تومان سود می‌کند و او هم صاحب رقمی چند برابر قراردادش با پرسپولیس خواهد شد.

با توجه به پایان نیم فصل اول لیگ ستارگان قطر، طارمی حدودا از هفته سوم نیم فصل دوم محرومیتش تمام خواهد شد و می‌تواند الغرافه را در لیگ ستارگان همراهی کند. یعنی او در بهترین حالت، فقط 9 بازی در لیگ ستارگان انجام خواهد داد. الغرافه در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان هم هست و روبروی پاختاکور قرار می‌گیرد. اگر طارمی بتواند تیمش را به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برساند، 16 بازی تا پایان فصل برای الغرافه انجام می‌دهد و در غیر این صورت، فقط در 10 بازی برای این تیم به میدان می‌رود. آن هم به شرطی که هیچوقت، محروم یا مصدوم نشود.

با این ارقام، الغرافه در صورت رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای هر بازی طارمی حدودا 300 میلیون به او و باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده و در صورت نرسیدن به مرحله گروهی، هر بازی طارمی در لیگ ستارگان برای این تیم نزدیک به 450 میلیون تومان هزینه داشته است. به نظر می‌رسد قرار گرفتن در رده ششم جدول لیگ ستارگان، آنقدر مدیران باشگاه الغرافه را ناراحت کرده که حاضر باشند یکی از بهترین مهاجمان آسیا را برای چند ماه، با چنین قیمتی در اختیار بگیرند.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۱۹

 • پپ

  فوتبالیستم نشدیم

  • ALIREZA

   چون واقعا سخته ادم بیش از90دقیقه 12کیلومتر مدوه با کمترین استراحت
   و همچین مشکلاتی ک بعدن در میان سالی میاد سراغ ادم

 • قرمزته

  نه طارمی اصلا خوب نیس بره بهتره مرسی اه خخخخ
  فاز استقلالیا قابل درکه هنو سوزش ۴تایی شدنشون تموم نشده و فقط میخوان مهدی بره ولی واقعا فاز بعضی از پرسپولیسیا رو درک نمیکنم کم زحمت کشید کم همه تیما و تماشاگرانشون رو سوزوند کم هم از بیگانه هم از از اشنا توهین و فحش شنید اینا رو گذاشتین کنار و با دو تا اشتباه فاز ورداشتین که مهدی باید بره دم مهدی گرم با این همه فشار فقط یکی دو تا اشتباه کرد شماها بودین که هیچ.
  ادم ناراحت میش طرف تو هر بازی از جون مایه میزاره بعد با دو سه تا موقعیت خراب کردن از استقلالیا فحش بخوره که هیچ باید از خود پرسپولیسیام اخه فحش بخوره ؟! حالا کم کم متوجه ارزش واقعی مهدی میشین این قیمتا تازه اولشه بزارین وقتی از یه طرف درخشیدن مهدی رو میبینید از یه طرف هم بازی های بد منشا ، منشایی که یه پاس سادم نمیتونه بده رو میبینید متوجه خعلی چیز میشین .
  با اینکه واقعا دوست دارم مهدی بمونه ولی تصمیمشو درک میکنم تا الانم خعلی خوب تونست جلو توهین و فحشا مقاوت کنه و خوب هم تونست تا این سن بیخیال ارزوی بازی تو تیم های اروپاییش بشه امیدوارم واقعا به یه تیم خوب اروپایی ترانسفر بشه واقعا استحقاشو داره

 • red

  خوبه دیگه بفروشیمش بهتره

 • پرسپولیس قهرمان جام در جام آسیا

  صادرات مهاجم طراز اول مازاد ، از تیم اول پایتخت

  دعوا سر نخواستن مهاجم دیپورتی از ترکیه و فقر مهاجم در تیمه دوم پایتخت

 • قرمز

  مهدی اگه میخوانت تا اخر فصل برو براشون بعد برو اروپا

 • Rozhan

  فوتبالیستا درامدشون از یه دکتر کمتره/:

 • فقط اس اس.وبارساااااااا

  بابا این بنده خدا مفتش هم گرونه بخصوص اینکه چندماهه بازیم نکرده

 • سارا اس اسی

  آنرا ک عقل دادی چه ندادی و آنکه عقل ندادی پس چه دادی!! قطری ها هم عقلشون کمه

 • دختر پرسپوليسي

  آقاي گل با آرزوي بهترينها براي شما قاتل ششتقلال

 • Pouya

  من خودم خیلی مهدی قبول حتی وقتی اشتباه کرد پشتش بودم میدونم که بعضی از بچه ها یکم زود عصبانی شدند و حق هم دارند اما اگر اخلاق رو کنار بگذاریم از لخاظ قانونی و شرعی این باید بمونه و جبران کنه منطقی نیست البته من اشتباه بزرگ مهدی رو تایید نمی کنم من خیلی دوست داشتم مهدی بمونه ولی میگم مهدی بره نه مثل برخی که از روی کینه میگن نه ولی اگه بره هم خودش تو جام جهانی راحته و میتونه به عنوان بازیکن ازاد بره و هم پول زیادی به جیب نیزنه ولی بهتریک کارش اینه اگر نره چند ماه دیگه مجانی میره ولی الان داره ۲۰۰۰۰۰۰۰۰ریال پول میاره واسه ایران و باشگاه امیدوارم مهدی برامون یه افتخار بشه و دوستان با اینکه خودشون توانایی هاشو نیشناسن بدون تعصب باشند و مسخره نکننش درسته موقعیت صد در صد رو خراب کرده ولی صفر درصد رو هم گل کرده

برچسب ها