گواردیولا: برنامه بازی های لیگ انگلیس برای بازیکنان یک فاجعه است

گواردیولا-برنامه-بازی-های-لیگ-انگلیس-برای-بازیکنان-یک-فاجعه-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی اعتقاد دارد برنامه بازی های لیگ انگیس در ایام کریسمس یک فاجعه برای بازیکنان محسوب می شود. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در آستانه بازی امشب تیمش مقابل واتفورد ضمن انتقاد از برنامه ریزی بازی های لیگ انگلیس در ایام کریسمس عنوان کرده انتظار دارد تیمش واکنش خوبی به پاره شدن روند پیروزی های پیاپی اش نشان دهد. 

گواردیولا به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

بازی کردن در شب سال نو و همچنین نخستین روز سال یک سنت در فوتبال انگلیس محسوب می شود اما این برای بازیکنان خوب نیست. فصل پیش ما مقابل لیورپول شکست خوردیم و دو روز بعد برای ۶۰ دقیقه با ۱۰ نفر جلوی برنلی بازی کردیم. این شرایط برای بازیکنان از نظر تکنیکی و فیزیکی فاجعه است. در نهایت مسئولان لیگ تصمیم گیرنده هستند و ما باید خودمان را تطبیق دهیم. فصل پیش فاصله بین بازی های ما کمتر از اکثر تیم ها بود. شاید فصل آینده این فاصله کمتر و یا بیشتر شود. من نظر خودم را گفتم اما فکر نمی کنم این باعث ایجاد تغییری شود. 

ما شخصیت خودمان را این فصل نشان دادیم. بدون شخصیت قوی کسب این نتایج ممکن نبود. تیم های بزرگ در هر بازی باید خودشان را ثابت کنند. ما وضعیت خوبی داریم اما من همیشه به بازیکنان گفتم به جام فکر نکنند و تنها روی بازی پیشرو تمرکز کنند. ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و سعی کنیم اشتباهات بازی با کریستال پالاس را انجام ندهیم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • mohamad9

    like

برچسب ها