برانکو: عصبانی هستم/ جپاروف چون فقط دو مهره حریف را شکست محروم نشد؟

برانکو-عصبانی-هستم-جپاروف-چون-فقط-دو-مهره-حریف-را-شکست-محروم-نشد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت یک جلسه پرسپولیس از حضور تماشاگران و همچنین تعویق دیدار نیمه نهایی جام حذفی اعتراض کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره حکم کمیته‌ انضباطی مبنی بر محروم شدن یک جلسه‌ای پرسپولیس از حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: به خاطر این حکم عصبانی هستم. آیا آنها می‌دانند که فوتبال به خاطر هوادار بازی می‌شود؟ زمانی که باشگاه محروم می‌شود بزرگترین جریمه برای هوادار است. من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و نمی‌خواهم به این قضیه وارد شوم. تنها چیزی که من مشاهده کردم این بود که هواداران تبریزی زیادی به استادیوم آمده بودند و فضای زیبایی را در ورزشگاه آزادی شاهد بودیم. حتی یک بمب دودزا هم انداخته نشد. در همه جای دنیا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. تا جایی که من دیدم پلاکاردی دیده نشد. نمی‌دانم برای چه چیزی پرسپولیس جریمه شد.

او ادامه‌ داد: اما من یک سوال از شما دارم. من ساعت ۱۴ دیروز (دوشنبه) به خانه رسیدم و تلویزیون را روشن کردم. سه الی پنج ساعت منتظر بودم که اتفاقی رخ دهد اما خبری نشد. بازی نیمه نهایی جام حذفی برگزار نشد و هیچ کسی نمی دانست چرا این اتفاق صورت نگرفت. حتی افشین پیروانی، مدیر تیم نیز از این قضیه بی اطلاع بود. این که بازی دو تیم صنعت نفت و استقلال را به تعویق انداختند تنها ربط به این دو باشگاه ندارد،‌ بلکه به تیم‌هایی که در هفته‌ بعد با آن روبه‌رو می‌شوند نیز مربوط است. آیا از یحیی گل‌محمدی و آجرلو نیز در رابطه با تعویق این بازی سوالی پرسیده شد؟ اگر اکنون گل محمدی به استقلال ببازد امکان دارد حتی این مربی اخراج شود.

سرمربی پرسپولیس ‌اضافه کرد: آیا خستگی باعث شد بازی استقلال و صنعت نفت به تعویق بیفتد؟ آیا این خستگی شامل پرسپولیس نمی‌شد که چپ و راست برایش بازی می‌گذاشتند؟ چه ربطی دارد که دو باشگاه این را درخواست کرده باشند. طبیعتا این تعویق به طور مستقیم در نتیجه‌ لیگ تاثیرگذار خواهد بود. تازه استقلال یک روز هم بیشتر از تراکتورسازی استراحت خواهد کرد. اگر گل محمدی اخراج شود چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ این که شما هر سه روز یک بار بازی کنید با این که هفته‌ای یک بار بازی کنید تفاوت قابل توجهی دارد. سوال دیگری دارم، آیا آقای جپاروف جریمه شد؟ ظاهرا تنها دو مهره بازیکن حریف را شکانده است وگرنه اگر پنج مهره را می‌شکست جریمه می‌شد. محروم نشدن جپاروف به این دلیل است که صدمه‌ای که زد زیاد نبود. دو سال پیش نورمحمدی را به دلیل لب‌خوانی محروم کردند. فصل گذشته کامیابی‌نیا را سه جلسه محروم کردند. حالا نمی‌خواهم درباره ایگور پانادیچ که مربی دروازه‌بان‌مان است، صحبت کنم که کسی نمی‌داند به چه علت چهار جلسه محروم شد. رسانه‌ها باید درباره چنین مسائلی صحبت کنند و بنویسند. چه ربطی دارد که دو باشگاه بخواهند یک بازی به تعویق بیفتد؟ آیا برای بازی تیم‌های دیگر نیز از آنها سوال می‌شود که دوست دارید بازی‌تان به تعویق بیفتد یا خیر؟ آیا تیم‌های دیگر اجازه دارند؟

برانکو ایوانکوویچ افزود: اگر قرار به دلخواه بودن تیم‌ها باشد، باید آن قدر صبر کنند تا تمام مصدومان خوب و تمام محرومیت‌ها بخشیده شوند. باید آن قدر صبر کنند تا تمام کارت‌های زرد و قرمز، آبی و زرد پاک شوند تا تیم‌ها بتوانند بازی کنند. ما را به این دلیل جریمه کردند که چرا ۷۰ – ۸۰ هزار تماشاگرمان مقابل تراکتورسازی به ورزشگاه آمدند.

او در پاسخ به این سوال که آیا عزمی در سازمان لیگ وجود دارد که به دنبال این باشد که پرسپولیس نتیجه‌ نگیرد، گفت‌: من نمی‌دانم چنین عزمی وجود دارد یا نه. نمی‌دانم شاید ناراحت این مساله بودند که تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمده بودند. من نمی‌خواهم وارد جزئیات شود اما این‌ها واقعیت‌هایی است که می‌بینم و آنها را بر زبان می‌آورم. یک مساله دیگر را باید به شما بگویم، افشین پیروانی به من گفت‌ که از فدراسیون فوتبال نامه‌ای برای باشگاه آمده است که بعد از هر دیدار، بازیکنان ملی پوش را در اختیار تیم‌ ‌ملی قرار دهیم که من گفتم تمام این مسائل را به خاطر منافع ملی می‌پذیریم. این درخواست‌ها را می‌پذیریم تا تیم‌ ‌ملی بتواند نتایج خوبی کسب کند و همه ما امیدوار هستیم که تیم‌ ‌ملی بتواند به مرحله حذفی جام جهانی صعود کند.

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار جمعه تیمش مقابل نفت تهران هم گفت‌: این دیدار با دوست بزرگم آقای افاضلی است. خوشحالم که دوستان زیادی دارم. در بیرون از زمین خیلی با او دوست هستم و در داخل زمین رقبای بزرگی برای هم هستیم. هم علی دایی، هم قلعه‌نویی، هم یحیی گل‌محمدی و حتی علی کریمی که به تازگی به سپیدرود ‌اضافه شده دوستان من در بیرون از زمین مسابقه هستند که از این بابت بسیار خوشحال هستم اما در زمین فوتبال یکدیگر را نمی‌شناسیم و رقیب هستیم.

او ادامه‌ داد: من از دیدار مقابل نفت ترس زیادی دارم. نه به این دلیل که هومن افاضلی سرمربی آنها است،‌ بلکه سخت‌ترین بازی ما است زیرا آن بازی که خود را از قبل برنده بدانیم خطرناک‌ترین بازی خواهد بود. آن هم مقابل تیمی که تا به الان بیشترین مشکلات را داشته است. این خطر وجود دارد که بازیکنان کمی آسان بگیرند و طبیعی است که این بازی سخت شود. امید من بازیکنانم هستند که در وضعیت خوبی قرار دارند و شاد هستند. نفت را دست کم نخواهیم گرفت. افاضلی نیز مربی با دانشی است و شناخت خوبی از من و فلسفه کارم دارد اما بازیکنان در زمین نتیجه‌ را رقم خواهد زد.

برانکو درباره جدایی طارمی از پرسپولیس نیز تصریح کرد: چیزی را که در گذشته گفته‌ام تکرار می‌کنم. طارمی پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس دارد اما وکیل او برگه‌ای را با امضا و نام طارمی برای باشگاه آورد که این بازیکن قصد جدایی دارد. جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس بسته به نظر این بازیکن و باشگاه بزرگ پرسپولیس است.

سرمربی کروات پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به نظر او با توجه به حذف پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان در جام حذفی دو فصل گذشته و همچنین حذف پرسپولیس مقابل صنعت نفت در جام حذفی این فصل، آیا اراده‌ای برای نتیجه‌ نگرفتن پرسپولیس وجود دارد؟ گفت‌: اقدامات زیادی علیه ما و به ضرر ما صورت گرفته است. نمی‌خواهم شکست‌هایمان را توجیه کنم. افشین پیروانی به تیم ‌اضافه شده است و این مسائل را بیشتر کنترل خواهد کرد. او روی درست کاری دقت بیشتری خواهد کرد.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۱۷۳

 • سولدوز تراختور

  جناب اقای برانکو تو کشور شما یه استادیوم هماهنگ به میلیونها انسان شعار نژاد پرستی بگن چی میگین اصلا چیکار میکنین؟یه جلسه محروم میکنین؟

  • ایلیا

   شما بگو تو‌مشوری که هوادرای یه تیم شعاری جهت خیانت به کشور سر بدن باید چکار کرد؟

  • amir

   تو کشور اونا اگه یه تیم تو تموم بازیا به تمام ملت اون کشور بی احترامیی کنه و شعار خلیج ع ر ب ی بده قطعن اون تیمو از لیگ اخراج میکنن
   ادمین بچاپ

  • حرف حق

   ولی بعضی هوادارای تراکتورسازی به کل ایران توهین کردن هم تو تهران هم تو تبریز

  • پریا

   هیچ کس موافق توهین نژاد پرستانه نیست ولی آیا این اتفاق به نحوی دیگه پیشتر در تبریز اتفاق نیفتاده بودريا

  • دختر پرسپوليسي

   سولدوز شما بودين كه تو فرودگاه به مرحوم نوروزي فحاشي كردين حالا بماند باقي كاراتون تو ورزشگاه كه بخوام بگم ادمين نميچاپه

  • مرتضی

   من خودم استقلالیم ولی این توهینای نژادپرستانه تخصص تراکتوریاس ولی چون نور چشمی هستن کسی صداش درنمیاد

  • ایران سرخ

   اقای سولدوز تراختور تماشاگرای شما چکار میکردن داشتن صلوات میفرستادن؟بازی رفت تو تبریز چیا گفتین همه اینها از دبل باخته اون اجرلو میخواد اینجور توجیه کنه

  • 66

   ج سولدوزفاصله امتیازی سوزشش زیاده اول پمادبعد125

  • سعید قرمز دواتیشه

   دوست عزیز تو شهر شما اگه یه تیم میهمان اومد و از بزرگ تا کوچیک و از مرده تا زنده اون تیما به فحش و ناسزا بکشن،چیکار میکنید؟من میگم بهت تنبیه که نمیشید هیچی تو رسانه های مختلف کمرنگش که میکنن هیچی،تازه یه جورائی تشویق هم میشید.واقعا باید فاتحه این فوتبال را خوند که با یه تیم پرطرفدار اینجوری میکنن.ادمین اگه دلت خواست بچاپ اگرم نه که هیچ.

  • کاج ایران

   دوستان بخدا قسم پارسال کم مانده بود زیر باران سنگ در ورزشگاه یادگار امام کشته شوم.
   و در ضمن پرسپولیس همیشه در رای های کمیته انظباتطی همیشه محکوم بوده است از سه بر صفر های استقلال بگیر تا تبریز اهواز و اصفهان....

  • lima

   این تنهابهونس.وگرنه.طرفداران پرسپولیس واستقلال هم که تهران میرن استادیوم خیلیاشون آذری زبانن

  • مهدی کرمی الیگودرز

   خجالتم خوب چیزیه پرو تراز هوادارهایی تراکتوری ندیدم

  • ارتش سرخ

   اقای محترم یادت رفته توی تبریز شما چیکارا کردین:؟؟؟ یادت نیست فحاشی هاتون؟ واقعا متاسفم

  • پروفسور

   اون موقع که شماها به هادی نوروزی مرحوم توهین میکردین چی؟؟
   شما چن جلسه محروم شدین؟؟
   تبریزیا توی شعار های توهینی حرف اولو میزنن دوست عزیز

  • خطاب به سولدوز

   سولدوزحتی استقلالیهاهم تیمتون رانژادپرستانه میدونه توچی میگی این وسط کدوم کارتون رالاپوشونی میکنی توهین به مرده غیرقابل توجیه ریختنتون به پیچ هانی ازهمشون بدترآه خیلیاپشت تیمتونه هرگزرنگ قهرمانی نمیبینیدپرروهای لیگ.ادمین بی طرف باش

  • تیـــــم مــــلی 99

   چیزی که من بعد از امدن تراکتور به لیگ برتر دیدم این بود که سعی کردن از این فرصت برای دادن شعارهای نژادپرستانه استفاده کنند و علاوه بر شعار به نفع اعراب حاشیه خلیج فارس اقدام به توهین های متعدد نژادی و قومیتی هم کردند که با سکوت و تحمل همراه شد چندین بار هم درگیری کتک کاری کردند که تحمل شد تا اینکه در تابستان امسال به ورزشگاه بسنده نکرده و به فرودگاه امدند و به همه افرادی که زنده بودند و افراد فوت شده توهین و فحاشی کردند حالا سواتل این است: اگر توهین و فحاشی بد است چرا شروعش کردی و ادامه دادی؟ اگر از اینکه جواب بشنوی ناراحت میشوی چرا شروع کننده خودت هستی؟
   خلاصه حرف اینها این است که: من توهین میکنم ولی تو فقط سکوت کن و توهین را تحمل کن!

 • دختر پرسپوليسي

  پروفسور اينا از اينكه پرسپوليس بهترين دورانش و داره سپري ميكنه و دو سال پست سر هم قهرمان ميشه بهشون فشار اومد واسه همين به تيم ضربه ميزنن
  در ضمن ششتقلول سوگولي فدراسيونه واسه همين كاريش ندارن
  ادمين حرف حق زدم لطفا

  • اف سی اوین

   با 100 میلیارد هزینه و خرید تمام ملی پوشان و محرومیت سایر مدعی ها .. این قهرمانی بعد از 9 سال به جوک شبیه بود..

  • ابراهیم666666

   اوین عزیز کنتور نمیندازه بیشترش کن.طارمی،انصاری،نوراللهی و ربیع خواه گمنام های لیگ یک بودن.کمال تو پرسپولیس ملی پوش شد سر نخواستن مسلمان دعوا بود تو پرسپولیس اوج گرفت.علیپور جوان فقط یه گل تو راه آهن زده بود.فرشاد قرضی سرباز تراکتور شد.تو فقط امیری و بیرانوند رو میبینی؟حالا به لیست بلند بالا و ملی پوشایی که تو ششتقلول پیراهن تیم ملی رو از دست دادن نگاه کن...فوق ستاره تیم ما برانکوست خودتم خوب میدونی

  • خطاب به بالایی

   نایب قهرمانی شماباکمک ابروبادداور.....چیه که داچعلی تانصف شب جشن گرفته بودقهرمانی مقتدرانه پرسپولیس خیلیاراسوزونده اون پول خرج بازیکنان نشدملی پوش که میگی برانکوساخت طارمی علیپورکمال حاج انصاری همیشه دراوج نگه داشته درمقابل ملی پوش یامردان کلیدی رانابودکردین درآخر125

  • magic

   اف سی اوین ، خرید های ملی پوش شما بیشتر بوده اما علی لندنی تون نتونست ملی پوش نگهشون داره !!!!! آره داداش یه کم منطق هم خوب چیزیه ! ضمنا اون محرومیتی که گفتین رو امسال ما داریم ، ببینیم شما قهرمان میشید یا نه !!

 • mehrab

  جپاروف چون فقط دو مهره حریف را شکست محروم نشد؟ ==== آقای برانکو چرا اینقدر زود دلهره گرفتین و ترسیدین هنوز فقط 3 بازی پشت سر هم رو بردیم حالا صبر کن دربی رو ببین بدترین روز زندگیت داره بهت نزدیک میشه غصه نخور همه میدونن سوگولی وزیر و فدراسیون شمایید این حرفا نیست فقط کافیه شما و پسر آقای وزیر و خود شخص آقای سلطانی فر 1 دقیقه تاکیید میکنم 1 جلسه 1 دقیقه ای تشکیل بدین کلا این امتیاز های 3 بازی قبل استقلال بزرگ امتیازاتش رو به امتیازاتش شما اضافه میکنن حرص خوردن نداره که از این راه ساده تر و راحت تر و بی دردسرتر مگه سراغ دارین عجب رویی دارین شماها /!!!

  • پماد بدم يا چي !؟

   همين كه اخبار سرمربي بزرگ پرسپوليس رو دنبال ميكني مشخص ميكنه كي از كي ميترسه :|

  • محمدیونایتد

   جواب شما توخود متنی است که فرمودید. الان فقط سه بازی بردیدحالاببین به چهار میرسه بعد واسه صدرنشین لفظ بیا.اختلاف وباانگشتای دست و پا نمیشهه نشون داد. صبر کن عزیزجان. صبرکن متخصص ایران و آسیا و دنیا. صبرکن گلم

  • احمد

   همین که سرمربی بزرگ پرسپولیس!! اخبار و بازیهای استقلال رو دنبال میکنه و تو کنفرانسش درموردش حرف میزنه مشخص میکنه کی از کی میترسه :|

  • amir.h

   ترسسسسس؟!!!!خخخخ
   واي خدايا ،باز اينا دوتا بازي بردن ،از غار اومدن بيرون

  • 3☆☆4

   محمد جان میدونستی اگه تا آخر لیگ هم بازیهاتون رو ببرید بازم ب رکورد نهصد امتیاز ما نمیرسید؟!
   پس لطفا اینقدر حرف از اختلاف امتیاز نزن ک این رکورد هم مثل همه رکوردا در اختیار تیم اول پایتخته!

  • از یخ استفاده کنید برای سوزش

   استقلالی جماعت استاد وارونه نگری به مسایل . تو اصلن متوحه حرف برانکو شدی که چی میگه بعد اظهار فضل میکنی . داره میگه پارسال حرکت کمال رو که به کراتب کمتر بود داشتن مادام العمر براش میبریدن . الان از جباروف ختی توضیح هم نمیخوان . صجبت برانکو تبعیضه تبعیض
   در ضمن اون روزها که میریختین تو پیچ وزیر و وکیل فحاشی میکردین و همه میگفتن چه ربطی به وزیر داره اخه اشکال از مربی نابلده خودتونه.الان به جای زدن خودتون به کوچه علی چپ بریزید تو پیچ وکیل و تشکر کنید برای اوردن مربی که حداقل بتونید رنگ 3 تا برد رو ببنید

  • hirsa

   حرص نخور بیا جاش پسه بخور

  • رهی

   آقای پماد بدم یا چی ؟
   این مربی به گفته خودتون بزرگ شماس که داره در مورد استقلال صحبت میکنه،یادتون رفته اول فصل سه بازیکن استقلال محروم شد اما بازیکن امید پرسپولیس محروم نشد
   البته برانکو حق داره ترس نتایج و بازی زیبای استقلال اخلاقشو عوض کرده

 • زانيار

  تمام حرفای اقای برانکو درسته. در مورد جپاروف هم باید بگم تو اروپا بازیکن از قصد کارت بگیره که محروم بشه 3 الی 5 جلسه محرومش میکنن

  • علیرضا

   واقعا جپاروف ترس داره ....بهترین خارجی لیگ هست .... مثل منشا نیست 18بازی دوتا گل زده خخخخخخخخ

  • Amirsadr

   دیشب نودنگاه کردی؟؟
   ماهروقت زیرساختامون و باشگاه داریمون و هزاران چیزدیگمون شبیه اروپا شدبعدا چشم کسی عمدا کارت گرفت میگیم محرومش کنن.شما فعلا پیگیرآقای طاهری باش به بازیکن ما کاری نداشته باش.

  • ف مثل فرهاد مجیدی

   اگه بخایم اروپایی برخورد کنیم با جعل سند و کارای طاهری پرسپولیس به لیگ دسته 3 سقوط میکرد با سواد

  • 4پولیییییییییییییییییییییییییس

   تو اروپا تمارض بازیکن و فحاشی و سنگ زدن تو سره بازیکن هم کمتر از 4 جلسه محرومیت نداره

  • طلسم هفت ساله

   ج زانیار؛ دراروپا تیمی هم که توهین نژادپرستانه کنه حداقل دوفصل کنار گذاشته می شود؛ تازه بعضی ازهواداراتون هم که آذری است بازیکنایی مثل کریم باقری ،دایی،حلالی،باغمیشه وآقایی و...هم که ترک بودند

 • قرمزته

  جام حذفی رو الان بدن استقلال خیال همه رو راحت کنن،خیلی تابلو هست خیلییییییییی!!!!!!!

  • مرتضی

   اره بابا پارسال هم عمدا قرعه سخت برای پرسپولیس درآوردن که بالا نیاد(قشقایی) واقعا فوتبال کثیفه

  • تراکتور

   هه پارسال تمام فصل براتون پنالتی های دایوی گرفتند هیچکس صداش درنیومد تونستین بعد از 10 سال جام بگیرین حالا دم از پاکی می زنید??
   عجب...

  • مینا

   اره واقعا قرعه پارسالتون داغون بود؛ اخه قشقایی فقط تو لالیگا بازی میکنه

  • فوتبالی**

   سوزش تا کجا رفته خخخخ مقابل قشقایی دسته ۳ میبازن بعد میان میگن جام رو بدین استقلال کبیر آسیا

  • طلسم هفت ساله

   ج بالایی؛ همین تیمهای دسته یکی تیمهای بزرگ رو حذف کردند تازه کدوم داوری به نفع استقلال بوده ! امسال کل داوریها یک طرفه برعلیه استقلاله...

  • رضا

   پماد

  • Mahdi

   درجواب کسی که اسمشو زده تراکتور بگم عزیزم ما بازهم ده سال پیش قهرمان شدیم وپارسال هم به قول شما بعد ده سال بازهم قهرمان شدیم با ده قهرمانی تو لیگ بهترین تیم ایران هستیم حالا شما بگین آخرین قهرمانیتون کی بوده؟؟جااان نداشتین خخخخ

 • Aj

  اولن جناب برانکو میدونن اون لفظی که در استادیوم استفاده شد چه توهین نژادی بود که همچین حرفی میزنن ۱جلسه برای چنین توهینی کمه .فیفا و یوفا به توهین نژادی خیلی حساسن و اگه اروپا بوده جریمه سنگین تر از این در نظر گرفته میشد .

  • 10-10-3

   برادر من فیفا قبل از هرچي به شعارهای سیاسی در فوتبال حساسه و بشدت وارد عمل ميشه

  • اندی

   پس بردن پرچم کشور بیگانه به ورزشگاه ، شعار جعلی خلیج ع ر ب ی و مرگ بر فارس گفتن چی ؟؟ سر هوادار پرسپولیس رو شکستنهاتون چی ؟؟ فحش هاتون به اموات و بزرگان تیم مقابل چی ؟؟؟ فیفا بفهمه چیکار میکنه ؟
   ادمین خداوکیل انصاف نیست اینو چاپ نکنی چون جناب Aj یه طرفه به قاضی رفته

  • کیانوش

   اندی عزیز
   قرار نیست هر حرکت زشتی را با یک حرکت زشت تلافی کنیم
   البته که کار هواداران تراکتورسازی بسیار زشت بود ولی عده زیادی از آذزیها با آن همراه نشدند که با این کار ورزشگاه آزادی معلوم نیست که آنها به خاطر همراهی نکردنشان سرکوفت نخورند.
   به نظر من هم تراکتور و هم پرسپولیس و هم جپاروف باید جریمه شوند.کار جپاروف حتی اگر عمدی نبوده باشد،بسیار غلط بود.زین الدین زیدان به خاطر یک کار شبیه همین...تازه خفیف تر...از جام جهانی محروم شد.من استقلالی هستم و به همین دلیل حق را میگم

 • ehsan

  چطور ممکنه مربی یه تیم که ادعای جنتلمن بودنش میشه انقد راحت به خودش اجازه بده راجع به هر موضوعی‌ اظهار نظر کنه؟
  این نشون میده که آقای برانکو از عملکرد استقلال ترسیده وگرنه همه میدونن که تماشاگران پرسپولیس خیلی وقت پیش باید به خاطر رفتاراشون تو ورزشگاه ها محروم میشدن
  آقای برانکو آیا میتونین ثابت کنین که برخورد جپاروف عامدانه بوده که انقد راحت قضاوت میکنین؟
  ادمین اگه بیطرفی بچاپ
  ممنون

  • بدووو پمادو حراجش كردم

   شما لطف كن زير اخبار سرورت نظر نده :|
   ادمين هم محليم

  • رضا آسمانی

   تو می تونی ثابت کنی که غیر عمد بود؟ خوبه تو برنامه نود همه چیز نشون داده شد شاید هم خودتو از کارشناسای داوری بالاتر می دونی

  • 10-10-3

   داداش گلم مگه کسی برخورد بنگر با بازیکن تراکتور رو ثابت کرد که عمدی بوده که بنگرو ی جلسه محروم کردن؟؟ این حرکات قرمز داره ولی چون داور ندیده بخاطر خطرناک بودنش معمولا کمیته انضباطی وارد عمل ميشه و کسی ک بی احتیاطی کرده و سلامت بازیکنو ب خطر انداخته رو محروم میکنه

  • امیر

   مربی شما اومده راجع به استقلال نظر میده. سری پیش استقلال رو از تماشاگر محروم نکردند آِیا؟ بسه دیگه جو ندین

  • asad

   نود و میدیدی بهت ثابت می شد که عامدانه بوده و تموم سعی جباروف گرفتن کارت برای محرومیت و گذروندن کریسمس کنار خانواده اش بود

  • محمدرضا

   آقای پماد فروش وقتی سرمربی به اصطلاح جنتلمنتون ترسیده و گریه میکنه و به هر چیزی چنگ میزنه تا باختشو تو جام حذفی توجیه کنه و میاد در مورد بازی استقلالو نفت گرفته تا سرور چباروف حرف میزنه این خبر خودش در مورد پیگیری سرمربی شما درباره اخبار سرورشه و بیشتر از شما به ما مربوطه.وقتی پارسال به پرسپولیس این اجازرو دادن که با قشقایی بازی نکنه تا ملی پوشاش بیان مگه بقیه سرمربیا گریه کردن که چرا ؟؟حتی سرمربی قشقاییم همچین حرفی نزد چون شانش بالاتر بود.البته انقدر آقای جنتلمن مغرور شده بود که رفت بازی کرد تا برای لیگ استراحت بیشتری داشته باشه اما باخت.دیگه بهونه های بنی اسرائیلی تا چه حد.واقعا حتی در شان یک مربی نیست که در مورد خطای یک بازیکن توی یک بازیه دیگه صحبت کنه همونطور که حتی یک مربی دروازبانم در این مورد صحبت نکرده.فقط ترسه ترس.

 • farhad

  به تو چه جپاروف چنتا مهره شیکونده.فصل پیش رحمتی برای یه برخورد ساده فوتبالی تو دربی 3 جلسه محروم شد.یه عکس با هوادار تو ارمنستان گرفت محروم شد.این فصل 3 تا بازیکن استقلال رو الکی و غیرقانونی محروم کردن.تو این دوفصل کل ایران از وزیر بگیر تا رییس جمهور و وزیر اومور خارجه و...همه بسیج شدن پرسپولیس نتیجه بگیره بعد برانکو میگه جپاروف مهره شیکونده.بشین سرجات سرت تو کارت خودت باشه

  • Mojtaba perspolisi

   یعنی عاشق این شیشتقلالیها هستم هر شیش ماهی دو روز از تو غار هاشون در میان کری هم میخونن خوب عزیز دلم سه تا دربی که برانکو بردتون وزیر برامون گل زد یارییس فدراسیون حداقل بزاراختلاف امتیاز یک رقمی بشه بتونی با انگشتت نشون بدی بعد بگو برانکو ترسیده وجدانن اگر شما جای ما بودی هر سه روز یه بازی وحتی یدونه از بازیها هم به تعویق نمینداختن بعد واسه تیم دیگه که یه بار تو کل فصل قرار بعد سه روز بازی کنه بازیشو عقب مینداختن ناراحت نمیشدی؟بابا منطق هم خوب چیزیه خوب هرسال میگن پرسپولیس بیشترین ضررو از داوری برد واستقلال بیشترین منفعت .حالا اگر برعکس بود فکر کنم اختلاف امتیاز سه رقمی میشد

  • 10-10-3

   اولا رحمتی بخاطر تخلفات مکرر دربی فصل قبلش و بازی پدیده دو فصل قبل و.....بازی تراکتور و.....محروم شدو دوما بخاطر اون عکس میخاستن محروم کنن ونکردن، شما بگو چرا سوشا تو جامعه حذفی تخلف کردو تو لیگ محروم شد ولی رحمتی تو لیگگگگگگ تخلف کردو تو فینال حذفی محروم نشد؟؟؟

  • عاشق پرسپولیس

   اخوی اولا وزیر امور خارجه نه اومور...
   در ثانی گلم ایتقدر خودتون رو اذیت نکنین چه سروران پرسپولیسی چه دوستان استقلالی این محرومیت فقط جنبه سیاسی داره تا ورزشی

   امیدوارم ادمین جان بچاپن.‌‌..

  • J.Zanetti

   حلالت باشه رفيق،
   به اين چه آخه؟؟؟!!!!!!!

 • s-s

  سرت به کار خودت باشه ایوان چهارهیچ

  • امير پرسپوليسي

   اشتباه گفتي داداچ ايوان ٤-٢

 • taj

  حالا چی شده مستر دلش برای گل محمدی میسوزه و نگران اون شده؟!!!
  شما نگران اوج گرفتن استقلال هستی ن اخراج گل محمدی ک اصلا به شما ربطی نداره تراکتور هوادار داره خودشون براش تصمیم میگیرن ضمنا گل محمدی کلی فرصت داشته تیمو درسته نه فقط بازی جلو اس اس پس لازم نکرده خودتو نگران گل محمدی نشون بدی از حالا استرس اس اس رو گرفته ک نکنه بهشون برسه
  چرا اول فصلو نمیگی ک الکی بازیکنای اس اس رو محروم کردن به بهانه همکاری نکردن با تیم امید؟؟ چرا محروم کردن اس اس رو نمیگی بخاطر دربی ک هر دو طرفدارا تخلف کردن
  برو ک خوب توو این دو سال در نبود رقیب قدرتمند دور برداشتی فکر کردی خبریه حالا ک اس اس داره جون میگیره به وحشت افتادی

  • Hsn

   مرد مومن برانکو از استقلالتون ترسی نداره و از رو ترس نگفته جباروف باید محروم بشه حرفش اینه که چرا قانون فقط باید برا پرسپولیس اجرا شه؟!برخورد جباروف حتما بهید جریمه سنگینی داشته باشه چون برای بازیکن حریف حتی ممکن بود خطر فلج شدن رو در پی داشته باشه! یادمون نره وقتی تیمتون پنجم بود برانکو گفت ک از مهم ترین رقیبامون فولاد و استقلاله! پس هراسی از تیمتون نداره و حرفش اینه ک قانون باید برا همه اجرا شه! بجای کری خوندن بی مورد یاد بیارین روزی ک امپراطوری برانکو تو لیگ زمانی شروع شد ک شما صدر جدول بودین و بازی با ما 4 تایی شدین!شب دراز است و قلندر بیدار.دربی برگشتم میبینیمتون

  • MGH

   اووووج... هه جالب بود خندیدم...

  • زانيار

   واقعیت رو اقای برانکو گفته

  • Javad

   دور برندارید ۶تاییی ها دوتا بازی را بردید با تیمهای ته جدول جو گیر شدید به ما نمیخورید برید برای سیاه جامگان و سپید رود کری بخونید نه با تیمی که ۱۴ امتیاز ازتون زیادتر داره

  • بهروز

   رو میخواد واقعا . ۱۴ امتیاز عقب باشی و بازم رجز بخونی . عزیز جان شما با فانتوم هم بما نمیرسی . تا فتاحی رو دارین غم نداشته باش

  • آبی

   Hsn عزیز
   اگر قرار به اجرای قانون باشه تمام بازیهای که طارمی با قرارداد جعلی که باشگاهتونم در جریان بوده بازی کرده باید 3 هیچ بشه.
   پس چرا برانکو راجع به اینمورد اعتراض نمیکنه
   حداقل شما در مورد اجرای قانون صحبت نکنید

برچسب ها