انتقاد دوباره مورینیو از برنامه تیمش؛ مثل بعضی مربیان دوستان خوبی در میان مسئولان ندارم

انتقاد-دوباره-مورینیو-از-برنامه-تیمش؛-مثل-بعضی-مربیان-دوستان-خوبی-در-میان-مسئولان-ندارم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد بار دیگر از برنامه تیمش در ایام تعطیلات سال نوی میلادی انتقاد کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو که چند بار از برنامه تیمش در ایام تعطیلات سال نوی میلادی انتقاد کرده در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده بعضی مربیان در میان مسئولان دوستان خوبی دارند و به همین دلیل برنامه تیم شان آسان تر است. 

مورینیو به Bein Sport گفته:

شبکه های تلویزیونی درباره برنامه بازی ها تصمیم می گیرند و ما باید تصمیم آن ها را قبول کنیم. شبکه های تلویزیونی تصمیم گیرنده نهایی هستند اما باور دارم بعضی باشگاه ها و مربیان برخلاف من در میان مسئولان دوستان خوبی دارند!

در حالی بین اولین بازی منچستریونایتد در ایام کریسمس تا چهارمین بازی این تیم تنها ۲۱۵ ساعت فاصله بود که این زمان برای منچسترسیتی ۲۴۷ و برای آرسنال ۲۹۰ ساعت بوده است. چلسی هم بین بازی هایش ۲۷۰ ساعت فاصله وجود داشته است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • Nasser

  حق با مورينيوست

 • محمود

  یعنی واقعا فاصله بازیهای چلسی با یونایتد ۵۵دقیقه است و اینقد گله کردن داره یا با سیتی ۳۰دقیقه یعنی اینقد تاثیر داره که مورینیو به بقیه مربیها تهمت بزنه پپ هم خوب جوابشو داد و گفت سال قبل بازیهای ما در کریسمس از همه نزدیکتر بود و ما باید خود را با این برنامه تطبیق دهیم به نظر من مورینیو با این گله و گلایهاش فقط خودشو کوچیک میکنه جالبه به کونته میگه همش در حال گریه و غر زدن است خودش از همه بدتره در واقع غر زدن و گله کردنو رو خود مورینیو مد کرده

  • Nasser

   شما فرق ساعت و دقيقه رو احساس نميكني

  • سعيد

   خخخخ
   ٥٥ دقيقه نه ٥٥ ساعت

  • حمید

   خودتو ناراحت نکن
   55 ساعت ناقبل اختلافه نه 55 دقیقه!!!!!!!!

  • 55 ساعت نه دقیقه دوست عزیز

  • payam

   داداش ۳۰ دقیقه نیست و ۳۰ ساعته. سی ساعت بیشتر از یک روز هستش

برچسب ها