آخرین شرایط جسمانی علی پروین از زبان نوروزی

آخرین-شرایط-جسمانی-علی-پروین-از-زبان-نوروزی

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور در بیمارستان کسری بر بالین علی پروین حضور یافت و در جریان روند مداوای سرمربی پیشین تیم ملی قرار گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، به دنبال بستری شدن علی پروین در بیمارستان کسری، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به همراه دکتر تورج ملک محمدی دبیر این فدراسیون در بیمارستان کسری حضور یافتند و از نزدیک جویای احوال علی پروین شدند.

نوروزی پس از بررسی روند درمان علی پروین و گفت‌وگو با تیم پزشکی گفت: خوشبختانه جای هیچ گونه نگرانی نیست و این پیشکسوت ارزنده فوتبال کشور که به دلیل سرماخوردگی و سرگیجه متعاقب آن بستری شده بود با بهبودی کامل طی امروز و فردا از بیمارستان مرخص می‌شود.

وی تصریح کرد: بی‌تردید فدراسیون پزشکی ورزشی وظیفه خود می‌داند در چهار چوب قوانین و مقررات و در ذیل سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان هیچ کدام از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور را تنها نگذاشته و پیگیر سلامت آنها باشد.

 

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۴

 • ایمون زاید

  سلطان قلب ها
  سرت سلامت

 • رضوان

  زنده باشی علی آقا

 • اس اس

  پدر فوتبال ایران
  ایشالا سایت بالا سر فوتبال باشه رقیب بامعرفت تو از نسل ناصر خان و منصور خانی ایشالا به امید خدا همیشه سلامت باشی

 • استقلالی

  انشاالله همیشه سالم باشی مرد محبوب استقلال و پرسپولیس. هواداران دو تیم به وجود شما که از نسل ناصر خان و منصورخان هستید و فوق العاده دوست داشتنی افتخار می کنند.

برچسب ها