کرانچار: باید از تساوی مقابل پارس جنوبی راضی باشیم/ خط حمله ما امروز زهردار نبود

کرانچار-باید-از-تساوی-مقابل-پارس-جنوبی-راضی-باشیم-خط-حمله-ما-امروز-زهردار-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:‌ از تساوی مقابل پارس جنوبی باید راضی باشیم.

به گزارش وبسایت نود ، زلاتکو کرانچار بعد از تساوی مقابل پارس جنوبی گفت:‌ اگرچه خط حمله ما امروز زهردار نبود اما به استمرار موفقیت‌هایمان در نیم‌فصل دوم ادامه خواهیم داد. راضی کننده نبود که این بازی را با این نتیجه ترک کنیم. پارس جنوبی امروز یکی از بهترین بازی‌هایش را انجام داد اما بازیکنان من هم رفتاری را که می‌خواستم انجام دادند و از عملکردشان راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره داوری گفت: کلاً اعتقاد ندارم انتقاد کنم، داور امروز عادلانه قضاوت کرد و تصمیمی که در روند بازی سرنوشت‌ساز باشد مشاهده نکردیم.

کرانچار در پاسخ به این سوال که آیا تساوی عادلانه بود، عنوان کرد: پارس جنوبی امروز 3 موقعیت 100 درصدی داشت و نمی‌توان گفت عادلانه بود یا نه اما در مجموع 2 تیم نمایش خوبی داشتند و نتیجه عادلانه رقم خورد. تیم ما در برخی بازی‌های نیم‌فصل اول بیش از 10 موقعیت 100 درصد گل داشت اما شانس با ما همراه نبود.

وی درباره میزبانی جم گفت: هواداران جمی به خوبی تیمشان را تشویق کردند و از میزبانی آنها راضی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا نتیجه تساوی مقابل پارس جنوبی را برای تیمش ناکامی می‌داند یا نه، گفت: اگر منظورتان نتیجه بازی امروز است، امروز مسابقه خوبی بود و در خانه یکی از مدعیان لیگ برتر گل نخوردیم و موقعیت‌های زیادی هم داشتیم پس کسب یک امتیاز در جم راضی‌کننده بود. سپاهان نوسانات نیم‌فصل اول را تکرار نخواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل این نوسانات چه بود، گفت: در طول فصل 10 بازیکن جدید در پست‌های مختلف آوردیم، در سپاهان شما باید برای قهرمانی بجنگید، بازیکن برزیلی ما اواسط نیم فصل اول آمد و به مرور زمان به ما ملحق شد، 3 بازیکن زیر 18 سال هم در کنار بزرگسالان هستند که این تغییرات باعث این نوسانات بزرگ شد، لیگ برتر پرفشار است و در نیم‌فصل اول موقعیت‌های زیادی داشتیم اما نمی‌توانستیم پیروز شویم.

کرانچار درباره اینکه پارس جنوبی را نسبت به دیدار رفت چگونه دیده است، گفت: هم در بازی رفت و هم امروز خیلی با کیفیت بازی کرد، امروز دوست داشتیم پیروز شویم اما موفق نشدیم هرچند که گل نخوردیم و دروازه خودمان را بسته نگه داشتیم. پارس جم با وجود اینکه 3 بازیکن اصلی خود را نداشت اما با کیفیت بازی کرد. تلاش ما هم ابتدا برای از کار انداختن فاز هجومی این تیم بود.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۶

 • امین

  به امید پیروزی در بازی های بعدی و حضوری پر قدرت تر در لیگ و بیدار شدن کامل شیر خفته

 • یه سپاهانی متعصب

  پس کی قراره بریم تو نیمه جدول
  خسته شدیم والا. یه هفته میبریم دوهفته نمیبریم
  کله نیم فصل اول وعده دادی اقای کرانچار تیم مچ نیست هماهنگ نیست هی صبر کردیم هفته بعد . هی هفته بعد. وظیفه مربی همین نیست مگه؟ مگه فقط سپاهان مهره عوض کرد که تیمش مچ و هماهنگ نباشه؟؟؟
  واقعا باید خجالت بکشی یه نیم فصل سه تا برد !!!
  بخدا سرمون رو نمیتونیم بلند کنیم جلوی استقلال پرسپولیس ...کجاست اون سپاهانی که چهارتا چهارتا به پرسپولیس و استقلال گل میزد
  شما 17 بازی سرمربی بودی تا الان ما تو این 17 تا بازی ما فقط دوباره تو نیم اول حتی گل زدیم!!!
  بهونه دوازبان میاری که دروازبان نداری. مگه امثال پیام نیازمند یا سعید جلالی راد تو پیکان و پدیده دروازبان به دنیا اومدن ؟؟؟. مربی دروازبان هاتیمشون با اونا کار کرده اینشدن. شما
  چقدر مفلوک شدیم که با مساوی با پارس جم افتخار میکنیم!!!تیمی بودیم همه از ما میترسیدن اما تیما جلوی ما از بحران خارج میشن!!!
  شما میگی برای سهمیه میجنگیم از این 13 تا بازی باید حداقل 8 تا ببریم شمایی که نیم فصل 3 تا بردی چطور میخای جبران کنی
  شما مقصری . البته مقصر مدیران بی کفایت سپاهان هستن که سال به سال به بهانه کمبود بودجه سپاهانو ضعیف تر میکنن. با اوردن امثال استیماچ و ویسی سپاهانو نابود کردن.
  خلاصه اقای کرانچار . طاقت ما طاق شده. نمیتونی برو بذار بهترش بیاد...

  • امین

   ولی به نظرم بمونه بهتره الان به نظرت کرانچار را عوض کنند کی را میارند؟ مشکل ما امسال نیست بلکه دو سال گذشته بود که اسکلت تیممون را خراب کردند و باید دوباره منتظر شکل گیری اسکلت تیم باشیم با تغییر مربی هم کار به جایی نمیبریم.

  • مسیح

   بگو بهترش کیه

  • mehdi

   نکنه میخای منصوریان رو بیارن؟؟؟

 • یه سپاهانی متعصب

  100 % با نظر شما دوستان. مهدی و مسیحو امین موافقم درشرایط کنونی فقط باید مربی حفظ بشه ولی انصافا از بس بد نتیجه گرفتیم دیگه خسته شدیم . ترکیدیم به خدا...
  پایه نابودی سپاهانو اون مدیرانی زدن که امثال استیماچ و ویسی رو اوردن بعدش هم با رد کردن بازیکنای خوبه تیم از جمله شیمبا و وریا غفوری. گردان. رحمان احمدی خلعتبری . عبدالله کرمی. موسی اف و پادوانی کلا نابود کردن تیمو

برچسب ها