مهاجری: نباید روی اشتباهات داوری سرپوش گذاشت/ برای جانشینی ایمانی سه گزینه مدنظر داریم

مهاجری-نباید-روی-اشتباهات-داوری-سرپوش-گذاشت-برای-جانشینی-ایمانی-سه-گزینه-مدنظر-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پدیده گفت: کارشناسان داوری تلویزیون با فشار مجری نظر درست می‌دهند هیچ وقت به داوری اعتراض نکردیم اما نباید روی اشتباهات داوری سرپوش گذاشت.

به گزارش وبسایت نود ، محمدرضا مهاجری عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت آبادان اظهار کرد: ابتدا سال جدید میلادی را به هموطنان مسیحی تبریک می‌گویم، باختی که در اصفهان مقابل سپاهان داشتیم دور از انتظار بود و عوامل متعددی مانند جدایی اکبر ایمانی از تیم کسر امتیاز از جمله این عوامل بود.

وی افزود: در کنار این مسائل شیطنت‌هایی هم انجام شد و علیه تیم ما هجمه ایجاد کردند که بازیکنان دیگر نیز از تیم جدا شوند و تمرکز ما را برهم زدند، قصد توجیه ندارم اما رد پای اشتباهات داوری در بازی سپاهان دیده می‌شود.

سرمربی پدیده درباره اشتباهات داوری تصریح کرد: نیمه اول را یک صفر باختیم، اما در ابتدای نیمه دوم گل آفساید زدند و پنالتی گرفته شد که پنالتی نبود، در برنامه‌های کارشناسی فوتبال تلویزیون هم چون کارشناس، ناظر داوری هستند حقیقت را نمی‌گویند و با فشار مجری نظر درست می‌دهند، هیچ وقت به داوری اعتراض نکردیم اما نباید روی اشتباهات داوری سرپوش بگذارند.

مهاجری درباره غایبان تیمش در دیدار فردا گفت: محروم نداریم و فردا مرتضی منصوری و شهاب گردان مصدوم هستند، باید قوانینی در نقل و انتقالات باشد که بازیکنی که با ما نیم فصل حضور داشته و در تعطیلات نیم فصل با ما اردو آمده از تیم ما به سادگی جدا شود و نباید تا چند هفته بعد از نیم فصل امکان نقل و انتقالات باشد.

وی در مورد بازیکن جایگزین ایمانی یادآور شد: در پست اکبر ایمانی سه گزینه در نقل و انتقالات داریم، درخشش بازیکنان پدیده به خاطر کار گروهی بوده است.

سرمربی پدیده اظهار کرد: رسانه‌ها در کنار ما بودند و از رسانه‌های استان تشکر می‌کنم، درک درستی از شرایط ما داشتند.

مهاجری خطاب به هواداران این تیم گفت: هواداران سپاهان با اینکه شرایط ورزشگاه نقش جهان مثل ثامن است اما تیم خود را تنها نگذاشتند، هیچ وقت تلاش نکردم نتایج خوب نیم فصل اول را طوری جلوه دهیم که اشتباهات ما به چشم نیاید، اما فردا هواداران بیایند تا با یک بازی خوب پیروز باشیم.

وی اضافه کرد: برابر تیم خوب نفت آبادان بازی داریم که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد سعی کردیم شکست مقابل سپاهان را فراموش کنیم.

سرمربی پدیده ادامه داد: سعی کردیم شکست مقابل سپاهان را فراموش کنیم و تمام تمرکزمان را روی بازی تیم نفت گذاشتیم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۳

 • مستاجر خدا

  تو جلالی و تارتار
  ازون موقع که بر علیه پرسپولیس به خاطر بغض مصاحبه کردید
  کلا زمین خوردید
  تاثیر دعا رو دست کم نگیرید

  • طوفان

   فک کنم بیکار از تو کسی نیست مستاجر خدا یکسره تو اینترنت هستی و هر کی هر چی میگه سریع یه پست میزای و ابراز وجود میکنی از همه هم ایراد میگری

 • امین

  اتفاقاً برعکس نظر شما نظر ما اینه که تو لیگ ما خیلی زیاد و بیخود خطا میگیرند و از جذابیت بازی کم میکنن الان شما بازی های لیگ های اروپایی را ببین خطا هایی میکنن که اگه تو لیگ ایران بود کارت زرد هم میگرفتند ولی داور حتی خطا هم نمیگیره . به نظرم داورای ایران هم تمرکزشون رو بیشتر کنن که ببینند اگه توپ زده شده کمتر خطا بگیرند.

برچسب ها