برتری پدیده مقابل صنعت نفت آبادان در پایان نیمه اول

برتری-پدیده-مقابل-صنعت-نفت-آبادان-در-پایان-نیمه-اول

وبسایت رسمی برنامه نود - پدیده در نیمه اول مقابل صنعت نفت آبادان به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پدیده و صنعت نفت آبادان در هفته 18 لیگ برتر از ساعت 14:30 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان در نیمه اول به پایان رسید. 

گل تیم پدیده توسط حسین فاضلی در دقیقه 1+45 به ثمر رسید. 

ترکیب پدیده مشهد: سعید جلالی‌راد، محمدحسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، رضا ناصحی، سعید صادقی، اکبر صادقی، محمداسماعیل نظری، میلاد کمندانی، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد و محمد قاضی

ترکیب صنعت نفت آبادان: داوود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، مسعود ابراهیم‌زاده، حسین بغلانی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، مسلم مجدمی، میلاد جهانی، محمد شادکام  و لوسیانو پریرا

دقایق حساس:

محمد قاضی در دقیقه 6 این دیدار از پشت محوطه جریمه به توپ ضربه زد که شوت این بازیکن خطری را روی دروازه صنعت نفت آبادان ایجاد نکرد. 

در دقیقه 16 این دیدار پدیده در حال رسیدن به موقعیت حساس بود که عبدالله زاده سراسیمه توپ را به با ضربه سر به کرنر فرستاد.

عباسیان در دقیقه 17 این دیدار توپ را از روی کرنر سمت چپ زمین مسابقه ارسال کرد که در ادامه در شلوغی محوطه جریمه، توپ با پاس قاضی به خانزاده رسیده و این بازیکن در حالت دراز کش به توپ ضربه زد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

شوت عباسیان در دقیقه 29 این دیدار از روی ضربه آزاد در صحنه ای مشکوک به خطای پنالتی به دیوار دفاعی تیم میهمان برخورد کرده و در برگشت نیز شوت کمندانی به اون رفت.

جهانی در دقیقه 30 این دیدار روی غافلگیی خط دفعای تیم میزبان به توپ رسیده و ولی شوت این بازیکن را دروازه بان تیم میزیان راهی کرتر کرد. 

قاضی در دقیقه 32 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ روی پای بازیکن پدیده به خوبی جفت و جور نشد تا شوت اور در اختیار نوشی صوفیانی قرار بگیرد.

شوت روی پای قاسمی نژاد در دقیقه 44 این دیدار با اختلاف نسبتا زیادی از دروازه تیم میهمان راهی اوت شد.

 20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها