برتری پدیده مقابل صنعت نفت آبادان

برتری-پدیده-مقابل-صنعت-نفت-آبادان

وبسایت رسمی برنامه نود - پدیده در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پدیده و صنعت نفت آبادان در هفته 18 لیگ برتر از ساعت 14:30 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید. 

گل تیم پدیده توسط حسین فاضلی در دقیقه 1+45 به ثمر رسید. 

وحید کاظمی داور این دیدار با کارت زرد حسین فاضلی، محمدرضا خانزاده، میلاد کمندانی و سعید صادقی از پدیده را جریمه کرد. همچنین در اواخر مسابقه، اکبر صادقی از پدیده و علی عبدالله‌زاده به خاطر درگیری با هم از زمین اخراج شدند.

ترکیب پدیده مشهد: سعید جلالی‌راد، محمدحسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، رضا ناصحی، سعید صادقی، اکبر صادقی، حسین فاضلی(از دقیقه 59- حسین مهربان)، میلاد کمندانی( از دقیقه 85- محمداسماعیل نظری)، معین عباسیان امین قاسمی‌نژاد (از دقیقه 65- سینا زامهران)و محمد قاضی

ترکیب صنعت نفت آبادان: داوود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، مسعود ابراهیم‌زاده، حسین بغلانی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، مسلم مجدمی (از دقیقه 47- طالب ریکانی)، میلاد جهانی(61- محمدامین درویشی)، محمد شادکام (از دقیقه 77- حسین ساکی)و لوسیانو پریرا

شرح گل:

محمد قاضی به سمت بیرون از محوطه جریمه صنعت نفت آبادان حرکت کرده و توانست چهار بازیکن تیم میهمان را به خود مشغول کند و در ادامه توپ را به قاسمی نژاد پاس داده و این بازیکن نیز پاس کم عرضی داد که توپ با تاثیر کمندانی به زامهران رسید تا این بازیکن با شوت دقیق دروازه نوشی صوفیانی را باز کند. 

دقایق حساس:

محمد قاضی در دقیقه 6 این دیدار از پشت محوطه جریمه به توپ ضربه زد که شوت این بازیکن خطری را روی دروازه صنعت نفت آبادان ایجاد نکرد. 

در دقیقه 16 این دیدار پدیده در حال رسیدن به موقعیت حساس بود که عبدالله زاده سراسیمه توپ را به با ضربه سر به کرنر فرستاد.

عباسیان در دقیقه 17 این دیدار توپ را از روی کرنر سمت چپ زمین مسابقه ارسال کرد که در ادامه در شلوغی محوطه جریمه، توپ با پاس قاضی به خانزاده رسیده و این بازیکن در حالت دراز کش به توپ ضربه زد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

شوت عباسیان در دقیقه 29 این دیدار از روی ضربه آزاد در صحنه ای مشکوک به خطای پنالتی به دیوار دفاعی تیم میهمان برخورد کرده و در برگشت نیز شوت کمندانی به اون رفت.

جهانی در دقیقه 30 این دیدار روی غافلگیی خط دفعای تیم میزبان به توپ رسیده و ولی شوت این بازیکن را دروازه بان تیم میزیان راهی کرتر کرد. 

قاضی در دقیقه 32 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ روی پای بازیکن پدیده به خوبی جفت و جور نشد تا شوت اور در اختیار نوشی صوفیانی قرار بگیرد.

شوت روی پای قاسمی نژاد در دقیقه 44 این دیدار با اختلاف نسبتا زیادی از دروازه تیم میهمان راهی اوت شد.

عباسیان در دقیقه 48 این دیدار از روی کرنر ارسال سریعی انجام داد که بازیکنان تیم پدیده نتوانستند استفاده کنند تا توپ عرض زمین مسابقه را طی کند. 

گفتنی است، با این نتیجه، پدیده با 22 امتیاز موقتاً به جایگاه دهم جدول صعود کرد و صنعت نفت هم با 24 امتیاز، موقتاً در رتبه ششم جدول باقی ماند.

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها