رضایت کی‌روش، قدردانی از مربیان لیگ برتری و برنامه فشرده بازیکنان

رضایت-کیروش-قدردانی-از-مربیان-لیگ-برتری-و-برنامه-فشرده-بازیکنان

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از اولین هفته تمرینات ریکاوری ملی‌پوشان رضایت کامل داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، اولین هفته از دور آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی برای جام جهانی 2018 که طبق برنامه کارلوس کی‌روش از ابتدای سال جدید میلادی آغاز شد، مورد رضایت سرمربی پرتغالی تیم ملی قرار گرفت.

بازیکنان در هفته اول در دو گروه در مرکز PEC حاضر شدند و تمرینات ریکاوری، بازتوانی و آمادگی ذهنی خود را پشت سر گذاشتند. کادرفنی تیم ملی که این تمرینات را زیر نظر گرفته بود، گزارش کاملی به سرمربی تیم ملی ارائه کرد که رضایت کی‌روش را به همراه داشت.

تمرینات بازیکنان در هفته اول بسیار فشرده بود و طبق برنامه هر هفته این تمرینات تنوع پیدا خواهد کرد تا بازیکنان با شروع جام جهانی به سطح آمادگی بدنی و ذهنی مناسبی برسند. با توجه به اینکه تمرینات یک روزه تیم ملی خارج از روزهای فیفاست و همزمان با تمرینات باشگاه‌ها برای مسابقات لیگ برگزار می‌شود، کادرفنی تیم ملی بابت همکاری مربیان تیم‌های لیگ برتری از آنها قدردانی کرده است.

 

2051

تسنیم

نظرات ۹

 • کیروش یه دنیاست

  درود بر کیروش خان . تمام این تمرینها هم به نفع تیم ملیست و هم به نفع باشگاهها.
  این مشکل هم حل شد فقط مونده بازیهای تدارکاتی قوی و مناسب. از تمامی رسانه ها و روسا خواهشمندم بازیهای تدارکاتی با تیمهای قوی ردیف کنند. این تیم فقط امکانات و تدارکات مناسب نیاز دارد. باور کنید اگر فدراسیون هزینه کند هیچوقت پشیمان نمیشود.
  ایکاش بازی با قطر و ازبک و یونان را از لیست بازیهای تدارکاتی حذف میکردند.

 • مستاجر خدا

  موزیک درمانی خوش گذشت:))

  • عادل

   اتفاقآ هدف اصلی کی روش از جلسات ريکاوری ! زير نظر گرفتن بازيکنان از نظر شرايط روحی و روانی دريک محيط آرام و فاقد استرس و موضوعات کاری و... است !

  • 6666

   خداشفات بده

  • امین

   نه مساوی با تیم اخر خوش گذشت. مستاجر برانکو

 • زلزله 6 ریشتری سرخ

  سرخابیا 13 بازیکن دادن تیم ملی اونم در کوران رقابت های لیگ حالا هواداری تیم بی افتخاری که چندساله از دسته 1 اومدن واسه ما شاخ و شونه میکشن

  • سولدوز تراختور

   در ج زلزله اگه تیم ماهم به اندازه شما از بیت المال استفاده میکرد همون اندازه بازیکن تیم ملی داشت.میگم دو روزه اومدین صدر دیگه اینقد جو گیر و پررو نشین.به قول بازیکنان خودتون هیسسسسس

  • امین

   با هزینه ی 100 میلیاردی پرسپولیس و 40 میلیاردی استقلال توقع داری نصفشون از این دو تیم نباشند مبلغ هزینه کردنشون از کل باقی مونده تیما بیشتره

 • محسن

  قدردانی ام مگه بلده.خودش نبود وگرنه دو قورت و نیمش باقیه

برچسب ها