پیروانی: جپاروف برود کمیته‌ انضباطی که چه را توضیح دهد؟/ طارمی باید پاسخگوی تمام اتفاقات باشد

پیروانی-جپاروف-برود-کمیته-انضباطی-که-چه-را-توضیح-دهد؟-طارمی-باید-پاسخگوی-تمام-اتفاقات-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی نه از ته دلش، بلکه تمام وجودش می‌خواست برود.

به گزارش وب سایت نود، افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: بحث منشا و احمدزاده یک بحث درون خانوادگی بود. منشا و احمدزاده همان روزی که با یکدیگر مشاجره داشتند، روبوسی کردند و هرچه بین‌شان بود، حل شد. کمیته انضباطی باشگاه هم آنها را دعوت کرد و حکم‌ را صادر کرد که به خودشان ابلاغ خواهد شد. چیزی که مشخص است در تیم ما رفاقت و یکدلی حرف اول را می‌زند و مشکلی بابت این قضیه وجود ندارد. اتفاقی هم که افتاد در خیلی از تیم‌های دنیا پیش می‌آید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم حضور مهدی طارمی در تمرین امروز سرخپوشان و آخرین وضعیت او یادآور شد: ما از طارمی بی‌خبر هستیم. او چند روزی است که به تمرینات نمی‌آید! تا اینجای کار می‌دانیم او به باشگاه اعلام کرده قصد ماندن در ایران را ندارد. او قرار است امروز و فردا راهی قطر شود. بیشتر از این از او خبر نداریم. ما نمی‌توانستیم مهدی را به زور نگه داریم، اگرچه همه عوامل باشگاه دوست داشتند و تلاش کردند که مهدی بماند، اما خودش اصرار داشت برای بازی در جام جهانی و همچنین پیشرفت قصد دارد، راهی فوتبال اروپا شود، حال اینکه چطور سر از تیم‌های حوزه خلیج فارس درآورد به خودش ارتباط دارد.

وی در ادامه افزود: ما همه دوست داشتیم طارمی را حفظ کنیم، اما خودش ترجیح داد که دیگر در فوتبال ایران نماند، باشگاه هم تصمیم‌گیری را به خود او واگذار کرد، اگرچه می‌توانستیم با طارمی وارد دعوا شده و کار به شکایت و این طور مسائل برسد، اما این کار اصلاً قشنگ نبود، به‌هر حال مهدی دو سال در پرسپولیس بوده و برای این تیم زحمت کشیده است و ما نیز در همین جا برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم که در جام جهانی بدرخشد.

پیروانی همچنین خاطرنشان کرد: هواداران پرسپولیس بدانند باشگاه، کادرفنی و بازیکنان همه علاقه‌مند به ماندن طارمی بودند، اما مهدی نه از ته دلش بلکه تمام وجودش می‌خواست برود و دیدید چند روز هم به تمرین نیامد. فقط می‌توانم بگویم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در واکنش به صحبت‌هایی که پیرامون او و برانکو در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مطرح شده است مبنی بر اینکه مصاحبه‌های آنها باعث شد جپاروف محروم شود، عنوان کرد: متأسفانه در این یکی دو روز اخیر لطف دوستان در صفحه اینستاگرامم شامل حال من شده است! من اگر صحبتی کردم برحسب وظیفه بود و می‌خواستم از حق باشگاهم دفاع کنم. از زمانی که آمدم هدفم این بود که حق باشگاه در هیچ زمینه‌ای ضایع نشود، البته پیش از من هم نفرات مسئول این کار را می‌کردند. من نمی‌خواستم اسمی از تیم رقیب ببرم و فقط مثالم در این زمینه زده شد. برانکو هم اعتقاد داشت چرا محرومیت باید شامل یکی دو تیم شود، بلکه چهار تیم باید محروم می‌شدند. خوب نیست این بی‌احترامی‌‌ها را می‌شنویم. خاطرم هست اشلی یانگ، هافبک منچستریونایتد در یک بازی با دست گل زد و کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس بلافاصله او را سه بازی محروم کرد. خواسته من هم از کمیته انضباطی این است که به همین شکل عمل کرده و سریع رأی خود را صادر کند، اینکه بخواهد مدتی بگذرد و بازیکن را احضار کند و توضیحات را بشنود، منطقی نیست. قطعاً بازیکن نمی‌گوید من عمداً ضربه زدم و تصاویر تلویزیونی همه چیز را نشان می‌دهد. اعضای کمیته انضباطی برای من بسیار قابل احترام هستند و از آنها می‌خواهم قوی‌تر عمل کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در این باره افزود: ما دنبال این نیستیم که حریف‌مان را تضعیف کنیم. شرایط‌مان در جدول خیلی هم خوب است و به احتمال خیلی زیاد قهرمان هم می‌شویم. ما دنبال تخریب حریف نبوده و نیستیم و از دوستان هم می‌خواهیم در شأن خودشان صحبت کنند و با مطرح کردن برخی حرف‌ها کاری نکنند روح فوتبال آسیب ببیند. ضمن اینکه صحبتی با هواداران خودمان دارم و اینکه غیبت آنها در بازی قبل خیلی به چشم آمد و امیدوارم دیگر کاری نکنند که محروم شوند، ما بهترین طرفداران را داریم و اعتقادم این است که آنها تا مسئله‌ای نبینند واکنشی نشان نمی‌دهند. اگر در بازی با تراکتورسازی یکسری شعارها سر داده شد به خاطر مسائل گذشته بود. من خواهشم از هواداران این است که بازی قبل را فراموش نکنند و بدانند که نبود آنها چقدر احساس شد. همه ما باید دست به دست هم داده و یکدل شویم تا تیم در مسیر قهرمانی راه خود را هرچه سریع‌تر طی کند. هواداران بدانند که خیلی‌ها دنبال این هستند تا پرسپولیس را پایین بکشند، اما این اتفاق رخ نخواهد داد.

پیروانی با اشاره به مسائل داوری خاطر نشان کرد: دیدید که در بازی قبل چه پنالتی‌هایی برای ما نگرفتند، در یک صحنه توپ به دست مدافع حریف برخورد کرد و دو کارشناس اظهارنظرهای متفاوتی داشتند. ما به‌هرحال نفهمیدیم در این فوتبال توپ به دست بخورد یا دست به توپ برخورد کند، پنالتی است. متأسفانه وقتی یک اظهارنظری می‌کنی دوستان در کمیته داوران سریع جواب می‌دهند. در این بازی واقعاً دو پنالتی ما دیده نشد، اما اینکه برخی نشستند تا سریع جواب ما را بدهند اصلاً عکس‌العمل قشنگی نیست. به‌هرحال بازی تمام می‌شود و اتفاقاتی می‌افتد که بازیکن، مربی و اعضای تیم را تحت فشار قرار می‌دهد و ممکن است آنها بعد از بازی اظهارنظرهایی داشته باشند، اما اینکه دوستان منتظرند تا هرچه اظهارنظر شده است سریع جواب بدهند، واقعاً کار خوبی نیست. من از هواداران می‌خواهم هوشیار باشند و بهانه دست کسی ندهند.

وی در واکنش به صحبت‌های یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا در باشگاه پرسپولیس برخلاف باشگاه‌های دیگر همه سکوت کرده‌اند و مصاحبه‌های افراد تیم رقیب را بدون جواب می‌گذارند، گفت: در مورد مسائل فنی برانکو صحبت می‌کند، اما مسائلی که خارج از زمین است صفر تا 100 آن را فقط خود من اظهارنظر خواهم کرد. البته مسائلی که مربوط به بیانیه باشگاه باشد و مسائل پیرامون کمیته انضباطی و ... برعهده روابط عمومی باشگاه است که آنها را اطلاع‌رسانی خواهد کرد. در ارتباط با مسائل مدیریتی هم آقای گرشاسبی صحبت می‌کند من هم سعی می‌کنم در مورد مسائل بیرون زمین اظهارنظر کرده و همه جوره از حق باشگاه دفاع کنم. اینکه حالا افراد باشگاه سکوت کرده‌اند دلیلش چیز دیگری غیر از این نیست که من خودم در مورد مسائل بیرون زمین حرف بزنم، اما من صحبتم این است که افراد باید در صحبت‌های خود به افراد دیگر احترام بگذارند، کمیته انضباطی یک کمیته کاملاً مستقل است و همه چیز را خودش زیر نظر دارد، اینکه بیایند برخی مسائل را به آنها ربط بدهند خوب نیست و کاری نکنند خود این افراد کمیته انضباطی بیایند مصاحبه کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط با اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه یادگار امام (ره) رخ داد و شعارهایی که باز هم شنیده شد، عنوان کرد: به اعتقاد ما در فوتبال باید بازی جوانمردانه بیشتر رعایت شود. بازیکنان وظیفه دارند نظم و انضباط را رعایت کنند و هر اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ می‌دهد را کمیته انضباطی ورود خواهد کرد. من تأکید می‌کنم که ما بهترین هواداران را داریم، اما همیشه یکی دو تا تماشاگرنما هستند که شیطنت‌هایی می‌کنند و قطعاً کمیته انضباطی به آن مسئله ورود کرده و امیدواریم که دیگر چنین مسائلی را در ورزشگاه‌ها نبینیم.

پیروانی در پاسخ به پرسش یکی دیگر از خبرنگاران راجع به اینکه چرا باشگاه پرسپولیس و کادرفنی این تیم از طارمی بی‌خبر هستند، گفت: من در صحبت‌هایم گفتم طارمی اعلام کرده شرایط ماندن در ایران را ندارد و گویا امروز و فردا می‌خواهد راهی قطر شود. نگفتیم طارمی فرار کرده است بلکه او عضو تیم است و به باشگاه نامه کتبی داده که نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند. ما نمی‌توانیم بازیکن را به زور در تیم نگه داریم، ضمن اینکه برای غیبتش در تمرینات هم نمی‌توانیم آگهی یا اعلامیه صادر کنیم که گمشده ما را پیدا کنند. طارمی گفت می‌خواهد برای پیشرفت فوتبالش به اروپا برود، اما سر از قطر درآورد. ما نمی‌توانیم دنبال او بگردیم و خواهش کنیم بماند، او در نهایت برای گرفتن ITC و رضایت‌نامه مجبور است به باشگاه برود. الان هم می‌گویم و تأکید می‌کنم مهدی دو سال برای پرسپولیس زحمت کشید، نمی‌خواهیم با او وارد شکایت و این‌طور مسائل شویم. بازیکنی را هم نمی‌شود به زور در تیم نگه داشت، اما در کل می‌گویم تمام اتفاقاتی که مربوط به طارمی است خودش باید پاسخگو باشد.

وی درباره آخرین وضعیت احمد نوراللهی نیز یادآور شد: در مورد احمد قول‌هایی داده شده است و همه چیز فعلاً در حال پیش رفتن است و امیدواریم که مشکل او حل شود و ما را در ادامه لیگ همراهی کند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس در نهایت منشا و احمدزاده را جریمه کرده است یا نه، گفت: شما خبرنگاران دوست دارید از قرارداد آنها کسر شود؟! کمیته انضباطی رأی مربوط به آنها را به خودشان ابلاغ خواهد کرد. مهم این است که هر دو بازیکن توجیه شدند که کارشان اشتباه بوده است و خیلی زود با همدیگر آشتی کردند. ما دنبال این نیستیم که اشد مجازات را برای منشا و احمدزاده در نظر بگیریم.

پیروانی در پایان خاطرنشان کرد: برخی دوستان اظهارنظری در مورد پرسپولیس کردند، من نمی‌خواهم اسمی از کسی ببرم، اما اگر برانکو صحبتی در مورد تیم‌های دیگر انجام دنبال تخریب تیم رقیب نبود، بهتر است دوستانی که جایگاه مشخصی دارند و سال‌ها در یک باشگاهی کسوت دارند، اظهارنظر کنند و هرکسی به خودش اجازه ندهد حرفی بزند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۸۰

 • تــاج آسـیـا

  دیگه واقعا فک کردن اینا رئیس و معاون کمیته انضباطی هستن؟! اول رای دادن آقای برانکو! حالا هم معاونشون میگن اصن جباروف نباید بیاد!! چرا برانکو بابت زدن داور محروم نشده؟؟؟ چرا سیدجلال هرکاری توو زمین کنه کارت نمیگیره... و البته اینکه به رئیس جدید کمیته انضباطی یعنی آقای برانکو بفرمایید که خیلی ترسیده...

  • امین

   آقای پیروانی فرمودند که : (خاطرم هست اشلی یانگ، هافبک منچستریونایتد در یک بازی با دست گل زد و کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس بلافاصله او را سه بازی محروم کرد)
   بنده هم خاطرم هست :(بشار رسن ، هافبک پرسپولیس در بازی با بادران ، با دست بازیکن حریف را کشید و روی خود انداخت و وانمود کرد که پنالتی شده و پنالتی هم گرفت!!! کمیته انضباطی مافیای قرمز هم بلافاصله از او تقدیر و تشکر به همراه آورد!)

  • اس اسی تاجی

   آقای پیروانی برای شما احترام قائلم و توقع نداشتم شما هم در این مورد جپاروف دخالت کنید علنا شما دارید میگید جپاروف نره کمیته انضباطی ! به شما چه مربوطه؟ اون از برانکو چه میگه باید بازیکن ما محروم بشه ما
   که با شما بازی نداشتیم که بخواهید اظهار نظر کنید در مورد خطا ، بعدشم خوبه سرمربی و مدیر تیم ما در مورد هل دادن داور توسط برانکو اعتراض کنه که اگر کمیته انضباطی عادل باشه محرومیت برای برانکو در نظر میگیره چون کاملا عمدی و در کنترل کامل بود ولی خطای جپاروف اتفاقی بود لطفا از روی صحنه آهسته نگاه نکنید تو اون شرایط جپاروف نتونست درست پاش رو قرار بده و بازیکن بعد از افتادن زیر پای جپاروف قرار گرفت لطفا دیگه در مورد استقلال نظر ندید

  • اکبر

   اقای پیروانی کلا یک هفته اومدی جای خردبین ولی اندازه کل زمان خدمت خردبین حرف زدی. لطفا یه نگاه بنداز ببین جانشین چه کسی شدی بعد حرف بزن. خداروشکر جانشین منصورخان مثل شما نشد حداقل

  • ...

   قصدتون تضعیف تیم دیگر نیست ؟ پس چرا درباره تیمهای دیگه صحبت میکنید ، مستقل از تیم خودتون دفاع کنید.. چرا اسم بازیکن تیم استقلال رو میبرید ، جو درست میکنید .. این کارتون غیر ورزشی هست

  • ed

   خدایا این برادارن پیروانی چرا دست از سر فوتبال ما برنمی دارند??

  • عدالت

   شما چطور داداش؟
   اونقدر ترسیدی که سریع به عنوان اولین نفر پریدی زیر پست و خبر پرسپولیس کامنت بزاری

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   سید جلال کمال سال قبل چند جلسه محروم شد جبارف باید محروم شه

  • **جواد لیوان غربی**

   بار خدایا: یکی توی این باشگاه 4پولی3 ویتنام ، بی افتخارترین تیم لیگ،، پیدا نمیشه!!!! که این جناب مثلا،مدیر مدیر مدیر ؛ رو توجیح بکنه که کارت دخالت و سرک کشیدن در امور **سرورموون استقلال کبیر** نیست ؛؛؛

   ؛؛ استقلال کبیر به اندازه سن تو افتخار کسب کرده...

  • علیرضا پرسپولیسی آلمانی بایرنی

   چی میگی واسه خودت همین جوری ... مثل این که یادت رفته چه جوری وریا غفوری تو دربی رفت تو صورت داور ... یا امید نور افکن کمک داور رو هول داد؟ محروم شدن؟ پیام صادقیان رو یادته به خاطر لمس داور 3 ماه محروم کردن؟ ... پارسال کمال رو بعد بازی با تراکتور 3 جلسه محروم کردن به سرعت نور ... حالا اقای جباروف چی؟ ... به جباروف برخورده بعد اقایون کمیته انظباطی ( استقلالی ) گفتن بیا کمیته توضیح بده اگه بگی پشیمونم ما هم می بخشیمت ... جمع کنید بابا ... دیگه شورش رو در آوردن اینا هر چی محرومیت سنگینیه واسه پرسپولیسه ... قضیه مهدی قائدی چی؟ حالا اگه پرسپولیسی بود به دو سوت محروم می کردن مثل سوشا و مسلمان و پیام ... متاسفم واسه این آقایون که دروغ میگن خودشونم باور می کنن دروغ شون رو ... خواهشا چاپ کن ...

  • اندی

   سوال اصلی اینه : چرا استقلال که با شفر این همه پیشرفت کرده 14 امتیاز از پرسپولیس عقبه ؟ موقعی که منصوریان رفت که 12 امتیاز عقب مونده بود! چرا استقلال با این همه حمایت های داوری هرروز عقب تر از دیروزه ؟ خخخخ

  • کاج آسیا

   نه ترا بخدا به جبارسین پاداش هم بدن چون خوش اخلاقه ، اگر کمر بازیکن هم شکست فدای سرش چون خوش اخلاقه
   دیگه شما دم از کمیته انظباطی ندید که مظلوم نمایی شما نخ نما شده ، اون از رحمتی‌ که محروم شد و به لطف کمیته انظباطی توی فینال حذفی بازی کرد ، اون از سازمان لیگ که به درخواست ششتقلال نور چشمیش بازیش رو عقب میندازه اما برای پرسپولیس ساعت ده اعلام میکنه که ساعت دو باید بازی بکنه ، حرکت جباروف طبق قانون بطور اتوماتیک سه جلسه محرومیت داره اما بعداز سیزده روز که گندش درمیاد به خودش زحمت فقط مطرح کردنشو میدن
   اون از تراختور که با اینهمه فحاشی و با گفتن خلیج منحوس ع ر ب کاری بهشون ندارن اما برای محروم کردن پرسپولیس بسیج عمومی راه میندازن

 • استقلالی

  فک کنم کمیته انضباطی جلساتش توو باشگاه و تمرینای پرسپولیس برگزار میشه!!!
  برانکو رئیس کمیته انضباطی هستن! آقای پیروانی هم دبیر و سخنگوی کمیته انضباطی...
  بزنید همه بازیکنامون رو محروم کنید!

  • ❤️❤️❤️❤️

   حالا نه که خیلی همچین تیم قوی ای هستید شما 4 تایی های 6 تایی الاصل که کسی بخواد شما رو محرومم کنه؟
   بذار دو فته بگذره ازینکه رتبتون 1 رقمی شد . بذار اقلا اختلافتون با سرورتون به 10 امتیاز برسه ...
   بذار اقلا چند هفته بگذره ازینکه ته ته جدول بودید
   چه قدر جوگیرید اخه شما .
   خخخخخ

  • Ali

   اصلا معلوم نیست با دو تا نام کاربری دو تا کامنت پشت سر هم گذاشتی زیر پست سرورت
   ضمنا برای گوشزد کردن اجرای صحیح عدالت نیازی نیست قاضی باشی فقط کافیه عادل باشی و انصاف داشته باشی
   هر چند فهم ماجرا کمی منطق میخاد که تو نداری

 • تی

  باز شما مصاحبه کردی و در مورد جپاروف نظر دادی?
  بابا چی میخواین شماها?? سرتون به کار خودتون باشه..
  عجبا...

  • مارال

   فقط اجرای عدالت.
   سه ماه محرومیت جپارف

  • امین

   برید به جای اینکارا یه بازیه درست ملی بزارید آقای برانکو بره یه کم از غرورش کم کنه که با نبود دوتا بازیکنش با تیم آخر مساوی نکنه

 • مارتیا

  به خدا این پیروانی رو‌نمیخوایم از اون روز که اومده همش مصاحبه میکنه وتیم رو وارد حاشیه میکنه و باعث شده برانکو هم اون شخصیت ارومش رو از دست بده

  • 6

   اقای پیروانی شما اگر سرپرست تاپی بودی کیروش عذرت را نمی خواست...

   الانم هی مصاحبه میکنی که بگی خیلی توانا و کاربلد هستی
   ولی نیستی....

 • ⭐استقلال پرافتخار⭐

  مث اینکه مزه کرده بهشون! دیدن با یه مصاحبه بهترین بازیکن حریف محروم شده! بعدش شروع کردن به فرافکنی راجع به داوری، حالا هم که دیگه حتی میگم لزومی نداره جباروف به کمیته انضباطی بره! احتمالا داورهای بازی های بعدی هم پرسپولیس انتخاب میکنه! و حکم های کمیته انضباطی رو هم آقای برانکو و پیروانی اعلام میکنن

  • نود

   بشین نود رو امشب با دقت ببین تا متوجه بشی چقدر بی منطقی

 • زانيار

  10 روز طول کشیده تا حکم چپاروف رو دادن طلبکار هم هستن ولی واسه محرومیت کمال 48 ساعته و واسه محرومیت هواداران پرسپولیس 24 ساعته حکم دادن

  • سید جلال معترض همیشگی

   حالت خوبه؟؟؟

 • Ami r

  چپار اووف میتونه بگه به قصد مشت و مال وشکستن قولنج بازیکن جفت پا رفت رو کمرش .اقا مهدی طارمی هم موفق باشه

 • سوت فینال اسیا حسرت پسپسیا

  فک نکنم به شما ربطی داشته باشه به قول بزرگتر تیمتون هــــــــــیس

 • 4 فینال آسیا

  مافیای سرخ انقدر قدرتمنده که نه تنها سرمربیشون برا کمیته انضباطی حکم صادر میکنه بلکه سرپرستشون میاد میگه حکم باید غیابی باشه!!! و چه نیازیه جباروف بره به کمیته انضباطی؟!
  جام رو بدید بهشون تا راحت بشن بابا

  • Hhh

   مافیای سرخ؟!!خخخخ
   نمیری تو
   پرسپولیس کلی داوری به ضررش میگیرن هر سه روز یه بازی براش گذاشتن الکی احمد رو نزاشتن بیاد و تا تونستن بازیکنامون رو محروم کردن تماشاگرا هم که دیگه ...
   اونوقت شیشتقلال با داوری میاد بالا و بازیکناش کاری میکنن که تو اروپا سه ماه محرومیت بدون سوال و جواب داره اما حتی یه جلسه محروم نمیکنن.....
   مافیای سرخ؟؟™™ خخخخخخخ

 • جواد**لیوانغربی**

  جناب آقای مدیر تازه کار :::
  این چه صیغه ایی از رفاقت و همدلی در تیم 4پولی3 هست!!!! دو بازیکن در سر تمرین به همدیگر کشیده می زنند!!!

  ثانیا:چطور رفاقتی در 4پولی3 حاکم هست که از بهترین بازیکن تیم و لیگ برتر خبر ندارید؟!؟!؟!

  ثالثا:: اگر بحث خطای جباروف باشه ، بهمراه جباروف، پروووووفسوووووور و پسر شجاع بدلیل هول دادن داور به کمیته احظار بشوند!!!

  رابعا:: از همین الان میشه ترس و خوف، رو در چهره 4پولی3ی ها
  بدلیل آمادگی جباروف و رو فرم اومدن **استقلال کبیر** قبل از دربی 10اسفند مشاهده کرد!!!!


برچسب ها