عنایتی: سرباز شدن ناگهانی شربتی شوک آور و غافلگیر کننده بود

عنایتی-سرباز-شدن-ناگهانی-شربتی-شوک-آور-و-غافلگیر-کننده-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد جدایی بازیکن تیمش و پیوستن او به تراکتورسازی را یک انتقال شوک آور توصیف کرد.

به گزارش وب سایت نود، رضا عنایتی سرمربی تیم سیاه جامگان به صورت تلفنی در برنامه نود صحبت کرد و در خصوص جدایی رضا شربتی گفت:

چند روز قبل با شربتی صحبت کرده بودم و گفته بود که تا پایان فصل در سیاه جامگان خواهد بود و حتی به خاطر آنکه گواهی تحصیلی دارد، سال آینده هم در خدمت تیم خواهد بود. تمرینات تیم را چهار روز تعطیل کردیم اما وقتی به تمرینات برگشتیم، به ما اطلاع دادند که رضا شربتی به تراکتورسازی رفته و این اتفاق بسیار غافلگیر کننده بود.

باشگاه ما می توانست با انتقال شربتی به ذوب آهن پول خوبی بابت رضایتنامه او بگیرد و او را با بازیکنان دیگری از ذوب آهن معاوضه کنیم که در این شرایط بسیار برای تیم ما تأثیرگذار بود. این اتفاق برای ما سخت و دشوار است که یک بازیکن به طور ناگهانی و به یکباره تیم را ترک کند زیرا تیم ما بازیکن کلیدی زیادی ندارد و بضاعت کمتری نسبت به سایر تیمها دارد. اگر از قبل باشگاه از جدایی بازیکنان سرباز اطلاع داشته باشد، می تواند برای بازیکنان جایگزین برنامه ریزی کند، اما اینکه این اتفاق بدون اطلاع و ناگهانی صورت گیرد، ما را آزار می دهد.

 

 

 

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • Hessi

  وقتی پارسال تو بازی تراکتور با سیاه جامگان اونجوری رو خط وایساد تا توپ گل بشه معلوم بود یه خبراییه

  • علی ( بارسا تراکتور )

   آفرین پسر باهوش
   حالا تنهایی به این نتیجه رسیدی یا احیانا همفکر هم داشتی؟؟
   شربتی ؟؟؟
   هر کی نشناسه فکر میکنه طرف نستا یا پائولو مالدینیه که به زور و هزاران مشقت آوردنش تراکتور .بابا کلا یه بازیکن کاملا متوسط رو به پاییینه فقط نمیدونم این همه مانور رو این بازیکن برا چیست انگار مثلا از وقتی شربتی و پهلوان و اون دوتای دیگه به تراکتور اضاف شده ان تراکتور همه را داره 4تایی میکنه . بابا با چه زبانی بگیم که ما طرفدارای تراکتور هم راضی به گرفتن سرباز نیستیم بخدا نیستیم . اگر ما هم مثل بقیه تیم ها دولتی یا وابسته به صنعت هستیم مثل اونا بهمون بودجه بدن تا بازیکن بگیریم خسته شدیم از بس گفتیم ما سرباز نمیخواهیم

 • مسعود

  یعنی اینقدر از تیمت بیخبری؟ مگه تیمتون صاحب نداره برادر. بیخیال با این حرفها خواهشا توجیه شکستهاتو نکن

  • خطاب به بالایی

   نه لیگ ایران صاحب نداره...
   مگه نمی دونی???

برچسب ها