براتی: در پرونده جپاروف اصلاً نیازی به صدور دستور موقت نبود

براتی-در-پرونده-جپاروف-اصلاً-نیازی-به-صدور-دستور-موقت-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت نیازی به صدور رأی موقت برای بازیکن ازبکستانی استقلال نبود.

به گزارش وب سایت نود، احمدرضا براتی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود در خصوص رأی پرونده سرور جپاروف اظهار داشت:

همانطور که تمام حقوق‌دانان مطلع هستند، فقط در موارد ضروری یا شرایط حاد امنیتی دستور موقت صادر می‌شود و در پرونده سرور جپاروف نیازی نبود تا اینگونه عمل شود. اینکه گفته شد به دلیل اینکه فرصت دفاع به طرفین داده شود، دستور موقت صادر شده قابل پذیرش نیست؛ با این حال بنده افتخار می‌کنم با وجود مخالفت‌ها و فشارهایی که بود، روی این آیین‌نامه انضباطی پافشاری کردم که اجرا شود.

براتی در ادامه تصریح کرد:

براساس آیین نامه جدید مسؤولان مربوطه می‌توانستند طی یک هفته رای جپاروف را بدهند و تاخیر صدور رای این پرونده ربطی به آیین نامه جدید ندارد؛ اگر قرار است محرومیتی در نظر گرفته شد، تخلف تفهیم شود ولی فرصت دفاعی هم باشد. کمیته انضباطی فقط در موارد خیلی حاد باید دستور موقت بدهد ولی در اینگونه موارد مثل جپاروف، طی اطلاعیه‌ای اعلام کند که پرونده‌ای باز شده و در حال رسیدگی است تا اگر فردا حکمی صادر شد، کسی تعجب یا اعتراض نکند؛ در چنین جایی نیاز به دستور موقت نیست تا مبادا باشگاه به حاشیه برود و این مسائل پیش بیاید.

 

 

 

 

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • ارتش سرخ

  اگه حرکت مشابهی از بازیکنهای پرسپولیس سر بزنه و شما بجای یک جلسه، سه جلسه یا یک ماه یا ۶ ماه محرومش کنید از خشم طرفداران پرسپولیس در امان نخواهید بود.....

  • مسعود گل باشی

   پروتر از شما ندیدم

 • Abedi

  خدارو شکر یکی پیدا شد جلوی این حسن زاده در بیاد هرچی قانون من در آوردیه برای استقلال صادر میکرد هیچکس هم حرفی نمیزد

 • اماتور ترین فدراسیون در دنیا ایرانه. هه

  یه مشت ادم بی سواد و نالایق رو گذاشتن سرکار بهتر از این نمیشه دیگه

 • Sam

  مثل بچه ها كه فحش دادن رو زودتر ياد ميگيرند.اين فدراسيون هم فقط چيزهاى بد و منفى رو از اروپا ياد ميگيره. شبيه كار بايرن مونيخ كه ميره با خريد بازيكنهاى رقيب اونها رو تضعيف ميكنه ، اين براتى هم تا همين اواخر منتقد فدراسيون بود. رفتند آوردنش كه نه تنها ازشون انتقاد نكنه بلكه اگر كسى نقدشون كرد با قانون نيمبند و ماستمالى سر و ته قضيه رو هم بياره.

  • mohammadreza

   الان که انتقاد کرده

برچسب ها