جرارد: لیورپول خلاء بازیکن خارق العاده ای مثل کوتینیو را حس خواهد کرد

جرارد-لیورپول-خلاء-بازیکن-خارق-العاده-ای-مثل-کوتینیو-را-حس-خواهد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - استیون جرارد، هافبک و کاپیتان افسانه ای باشگاه لیورپول معتقد است با فروش کوتینیو به بارسلونا، باشگاه سابقش خلاء این بازیکن را در آینده حس خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، فیلیپه کوتینیو، هافبک برزیلی لیورپول در انتقالی 160 میلیون یورویی به بارسلونا اسپانیا پیوست تا قرمز پوشان آنفیلد پس از فروش لوئیز سوارز، باز هم بازیکن بزرگی را از دست بدهند.

به نقل از fourfourtwo، استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول در مصاحبه با BT Sport درباره این انتقال گفت:

هنوز در حال تلاش برای هضم این مسئله به عنوان یک هوادار لیورپول هستم. از این مسئله شگفت زده نشدم. می دانم که باشگاه هر کاری در توانش بود برای نگه داشتن او انجام داد و به سختی برای نگه داشتن او تا تابستان جنگیدند.

اما وقتی یک پسر بچه اهل آمریکای جنوبی رویای بازی برای بارسلونا را داشته باشد و فکر کند که این تنها فرصت دستیابی به این رویاست، متوقف کردن او خیلی سخت خواهد بود.

شکی در این باره وجود ندارد که لیورپول خلاء او را حس خواهد کرد. او فوتبالیستی خارق العاده است و شخصیتی بزرگ و اگر بخواهیم منصف باشیم باید گفت که او اصلا کم فروشی نکرد. به او و تصمیمش احترام می گذارم و برایش بهترین ها را آرزو می کنم.

جرارد در خصوص آینده لیورپول بعد از کوتینیو و جانشین او گفت:

لیورپول به کارش ادامه خواهد داد. آنها پول هنگفتی کسب کرده اند اطمینان دارم که بهترین فرد را جایگزین وی خواهند کرد.

از ریاض محرز، هافبک لسترسیتی و توماس لمار، هافبک موناکو به عنوان اهداف لیورپول برای جانشینی فیلیپه کوتینیو نام برده می شود.

1721

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسلونا❤

    کوتی بازیکن فوق‌العادیه ...

    خدارو شکر که اومد بارسا❤

برچسب ها