درویش: علی دایی موافق باشد عباس‌زاده از سایپا می‌رود

درویش-علی-دایی-موافق-باشد-عباسزاده-از-سایپا-میرود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا با بیان اینکه صدای اعتراض این باشگاه به اشتباهات داوری شنیده نمی‌شود، گفت: عباس‌زاده در صورتی از سایپا جدا می‌شود که علی دایی موافق باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، رضا درویش، درباره درخواست محمد عباس زاده برای جدایی از سایپا و بازگشتش به تیم نساجی مازندران، گفت: عباس زاده درخواستش برای جدایی را داده است ولی حرف اول و آخر را در اینباره علی دایی می زند. اگر دایی با رفتن عباس زاده موافقت کند، ما هم مخالفتی نخواهیم داشت.

وی در خصوص احتمال جذب آلویس نانگ و امیرارسلان مطهری تصریح کرد: قرار شد در اینباره صحبت کنیم. در پست مهاجم بازیکن می خواهیم و احتمالا یکی از این دو نفر به تیم سایپا اضافه می شود.

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره رویارویی این تیم با استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر تاکید کرد: این مسابقه هم مثل تمام مسابقات سه امتیاز دارد. مصمم هستیم بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم. با تلاش دایی امیدوار به موفقیت در این بازی هستیم.

درویش درباره اعتراضات باشگاه سایپا به اشتباهات داوری در نیم فصل اول و اینکه آیا اشتباهات علیه این تیم در نیم فصل دوم کمتر شده است؟ گفت: خیر؛ نمونه این اشتباهات در بازی با سپاهان رخ داد و اشتباهی به ضرر ما پنالتی گرفتند. بعدا متوجه شدند که این تصمیم اشتباه بوده است. طبق اعلام کارشناسان، تا الان سایپا به خاطر اشتباهات داوری ۸ امتیاز از دست داده است. با احتساب این امتیازات می توانستیم در رده دوم جدول باشیم.

مدیرعامل سایپا در پایان خاطرنشان کرد: وقتی علیه پرسپولیس یا استقلال اشتباه داوری رخ می دهد، سر و صدای زیادی به پا می شود چون این تیم ها تماشاگر دارند. ما تیمی هستیم که تماشاگرانمان کمتر است و صدای اعتراضمان به جایی نمی رسد.

 

2051

مهر

نظرات ۵

 • امین

  فعلا جمعه۶تا پشتک بزنه بازم!بعدش بره!

  • سیستان ابی

   استقلال تهران 2 سایپا 0
   شک نکن....

  • آبی آبی

   میزنه منتظرباش،فقط ازتهران به قائمشهر واسه برگشت به لیگ یک

 • نادر

  اقای درویش خواهشن برای اشتباهات داوری از ما سرخها نام نبر اگر شما ۸ امتیاز از دست دادید برای ما ۸ تا ۱۰ تا پنالتی نگرفتن و ضدای ما هم در نیومد ولی با کوچکترین خطاها ماشالله صدای اقای دایی کمیته داوری را میتراکونه اگر حطای داوریها برای ما نبود یکی دو هفته دیگه هیچ تیمی به گرد پامون نمیرسید و اعلام قهرمانی کرده بودیم...ولی خوب چون میخواهیم لیگ بی مزه نشه و کاسه اش را گرم نگه داریم صدامون در نمیاد

 • mahdi

  ازلیگ برتر چرا میخواد بره لیگ یک ؟؟ مگه بازیش نمیدن؟؟

برچسب ها