ابراهیمی: نتیجه آماده‌سازی تیم ملی را در جام جهانی می‌بینیم

ابراهیمی-نتیجه-آمادهسازی-تیم-ملی-را-در-جام-جهانی-میبینیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید حضور یک تا یک و نیم روزه در اردوی تیم ملی باعث می‌شود، بازیکنان خود را در فضای جام جهانی ببینند.

به گزارش وب سایت نود، امید ابراهیمی درباره تمرینات یک تا یک و نیم روزه در تیم ملی پس از پایان بازی‌های لیگ برتر به سایت فدراسیون فوتبال گفت: فکر می‌کنم ایده بسیار خوبی است که اجرایی شد. ما چند ماه بسیار سخت تا جام جهانی داریم و باید از لحظه لحظه آن استفاده کنیم.

او با بیان اینکه انتظاراتی که از تیم ملی وجود دارد در عین حال که سخت است، اما برای مجموعه تیم ملی شیرینی به همراه دارد، گفت: شیرین از این جهت که تیم ملی با هدایت کارلوس کی‌روش و با این بازیکنان چنان خوب نتیجه گرفته که انتظارها این چنین بالا رفته است و همه انتظار دارند تیم ملی به دور دوم صعود کند یا نتایج موفقیت‌آمیزی کسب کند بنابراین برای بالا رفتن شانس‌ تحقق رویای هواداران باید همه در کنار هم باشیم و با یک حمایت کامل تیم ملی را به جام جهانی بفرستیم.

هافبک تیم ملی فوتبال با اشاره به رقبای ایران در جام جهانی گفت: باید واقع‌بین باشیم. کار بسیار سختی در جام جهانی خواهیم داشت. باید خیلی تلاش کنیم و باید امکانات و بازی‌های دوستانه خوبی برای‌مان فراهم شود تا بتوانیم با حداکثر آمادگی وارد جام جهانی شویم.

ابراهیمی با بیان اینکه حضور در تمرینات یک تا یک و نیم‌روزه تیم ملی یکی از راهکارهای بسیار خوبی است که به افزایش آمادگی بازیکنان می‌انجامد، گفت: اتفاق خیلی خوبی است که کادر فنی ما پنج ماه پیش از آغاز جام جهانی تمام تمرکزش را روی این برنامه گذاشته است. برنامه‌ای که همه جزئیات بازیکنان را زیر نظر دارد. یکی دیگر از نکات خیلی مهم این برنامه این است که بازیکنان با حضور در مجموعه خودشان را در جام‌جهانی تصور می‌کنند. اینکه ذهن ما از الان آماده حضور در جام جهانی می‌شود و می‌دانیم که در جام‌جهانی با چه چیزی روبه‌رو می‌شویم یکی از بهترین تمهیداتی است که در نظر گرفته شده است. تفاوت را وقتی متوجه می‌شوید که تصور کنید، قرار بود بدون اجرای این برنامه، یک ماه مانده تا جام جهانی تازه کارمان را برای تصویرسازی از جام جهانی آغاز می‌کردیم. مطمئناً این نوع آماده‌سازی نتیجه‌اش را در جام جهانی نشان می‌دهد.

وی با اشاره به شرایط اردویی که در همین تمرین یک روز ایجاد می‌شود، گفت: بزرگترین حسن این اتفاق این است که بازیکنان ملی‌پوش از تیم‌های مختلف می‌توانند در کنار هم باشند و این به اتحاد بیشتر در تیم کمک می‌کند. در این یک روز ذهن و تفکرمان یکی می‌شود. امیدوارم با تداوم این برنامه و انجام بازی‌های مناسب بتوانیم شانس این را داشته باشیم تا آنچه مردم می‌خواهند را عملی کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

 • ابراهیم کارگر :

  امید 7 R P J انداز تیم

  تا ابد آبی با کمال افتخار و غرور

 • Mohammad 6+4=ss

  جو گیر نشووووو لطفاً، امید چون خوشم ازت میاد اینجور میگم،
  حالا تازه اولشه، خوش میگزرونید و هفته ای 1 بازی دارین، بزار وقتی بازیهای آسیایی و فشردگی لیگ و حذفی با هم ادغام شدن، اونوقت هم ببینم از این شیرین زبانی ها میکنی/....

 • حمید از مشهد(پرنده بی بال)

  جدیدا یچیزایی از فوتبال به دانشم اضافه شده توسط مربی بزرگی به نام کی روش!!!تازه فهمیدم برای درخشش و دعوت شدن به تیم ملی باید دوسه گل یا پاس گل بدی ..مثلا اگه با یازده گل صدرنشین گلزنان و با 9 پاس گل صدرنشین پاسورهای لیگ باشی افت داشته بازیت!!!مرتضی تبریزی با 4 گل که تو یک بازی زده کاملا مستعد پوشیدن پیراهن تیم ملی هست ولی علیپور و مسلمان چون هفته ها فرم خوبشون رو حفظ کردن و درخشیدن جایی در ترکیب تیم ملی ندارن!!!هنوزم معتقدین کی روش بهترین مربی ایران بوده و هست؟ این اقا هیچ دانشی نداره!! تا الانم هیچ افتخاری کسب نکرده بلکه این نسل فوتبالمون مهره های خوبی داره که هرمربی دیگه هم بود راحت به جام جهانی صعود میکردیم..من فکر میکنم دعوت نکردن خیلی از خوب هایی که مستعد دعوت شدن به تیم ملی بودن فقط یه دلیل داره اونم خود خواهی و غد بودن کی روش هست که فقط میخاد حرف و نظرات خودش رو اجرا کنه و بگه من برتراز همه هستم..چون خیلیا به همراه رسانه ها قبل از اعلام لیست تیم ملی علیپور رو مستعد دعوت شدن میدونستن و به گوش کی روش رسیده ..دعوتش نکرد که ثابت کنه فقط من فوتبال حالیمه!!!

برچسب ها