اخبار کوتاه از تراکتورسازی

اخبار-کوتاه-از-تراکتورسازی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تراکتورسازی یحیی گل محمدی در تمرین امروز تراکتورسازی شرکت کرد. 

به گزارش وب سایت نود، گل محمدی که دیروز برای شرکت در کلاس مربیگری به تهران آمده بود و تمرینات تراکتور در غیاب وی و با حضور دستیارانش برگزار شده بود امروز در تمرین تیمش حضور یافت.

البته گل محمدی امشب دوباره به تهران برمی گردد تا فردا در کلاس مربیگری حضور یابد و سپس در نوبت عصر مجدد در تمرین تیمش حاضر می شود.

همچنین براساس اخبار دریافتی با توجه به منتفی شدن جذب آلمیدا به دلیل عدم صدور رضایتنامه اش از سوی باشگاه واسکادوگامای برزیلی، سرمربی تراکتور به دنبال جذب دروازه بان جدید است. وی در پست دفاع میانی و مهاجم هم به دنبال بازیکن است. در همین راستا گفته می شود گل محمدی نام 6 بازیکن خارجی و ایرانی را به باشگاه معرفی کرده و باید دید باشگاه تزاکتورسازی با کدامیک از این نفرات به توافق خواهد رسید. 

دیگر خبر مهم از این باشگاه تبریزی اینکه، هنوز جلسه ای بین آجرلو و گل محمدی برگزار نشده است و این در حالی است که اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه روابط سرمربی و مدیریت باشگاه همچون گذشته نیست و مسئولان تراکتور مذاکراتی با کمالوند و حتی نکونام انجام داده اند.

گل محمدی در نیم فصل اول در غیاب 7 بازیکن فیکس فصل گذشته که از تیم جدا شده بودند و مصدومیت 5،6 بازیکن که برخی از آنها مصدومیت طولانی مدت داشتند، در شرایط سخت این تیم را هدایت کرد و براساس آمار برای 40درصد بازی های این تیم در نیم فصل اول، یازیکنانی به میدان رفتند که حتی سابقه بازی در لیگ یک را هم نداشتند.

گفتنی است؛ تراکتور در نیم فصل 6 بازیکن جذب کرده و به دنبال جذب 2 تا 3 بازیکن دیگر است.

 

2051

 

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • بایرام

  با سلام به اخبار کوتاه تراکتور نظر شما خوانندگان را جلب می نمایم :

  1) هر تیمی بازیکن جوان داشته باشه تحت سرباز جذب می کنیم
  2) توی استادیوم یادگار بدترین فحاشی ها و نژاد پرستی ها رو شعار میدیم
  3) به هادی نوروزی توهین می کنیم
  4) توی گوش داور میزنیم
  5) محروم هم نمیشیم
  6) قهرمان هم نمیشیم و حسرت به دل موندیم

  تا اخباری دیگر دو صد بدرود

  • اورمیه

   ۷)نمک هم می پاشیم

  • کامیار آنتی قرمز

   با سلام اخبار کوتاه پرسپولیس :

   1) بابودجه 100میلیاردی وبدون حساب کتاب دولتی کل ستاره های لیگ رو جذب میکنیم و تیمهای دیگه رو بیچاره
   2) توی ورزشگاه آزادی رکیکترین فحاشی ها وتوهین های نژادی رو به تیمای میهمان داخلی و آسیایی میکنیم و تنها یک جلسه محروم میشیم
   3) به خودروهای تماشاگرام میهمان حمله میکنیم به خودشون حمله میکنیم تا حد مرگ کتکشون میزنیم بخاطر بازی فوتبال
   4)برای کمیته انضباتی تعیین تکلیف میکنیم که بازیکن فلان تیم رو محروم کن چون که رقیب ما شدن و خطرناکه
   5) ازکسی باکی نداریم چون همه فدراسیون وزارت و سازمان لیگ وکمیته داوران پشت ماهستند
   6) هربازیکنی که به تیم مابیاد حق نداره بره وگرنه به خانوادش و زنده ومردش فحاشی میکنیم ومراسم آنفالو رو برگذار میکنیم خخ
   7) درآخر بااین همه حمایت ده سال یکبار بازور قهرمان میشیم و در حذفی هم هرسال حذف میشیم با شکست در مقابل تیمهای دسته دویی و پنالتی رو هم دوبازیکنی خراب میکنند که بزور از پیکان خریدیم نعمتی و منشا ! چوب خدا صدانداره .
   ادمین جان فرق ننداز منتشرکن مرسی

  • تراکتوری

   تا اونجا که ما دیدیم و شنیدیم شعارهای نژاد پرستی توسط هواداران پرسپولیسی به هماهنگ ترین شکل ممکن انجام می شد ادمین اگه ببطرفی خواهشا بچاپ

 • گرگ های سرخ

  نکونام باید بره لیگ 3مربی گری کنه..این آجرلو هم شورشو در آورده..تیم امسال لااقل باید سهمیه آسیا بگیره..آقای آجرلو مربی ایرانی بیاد نیمکت با خشم هواداران روبرو خواهید شد..تیم مردمی آذربایجان تیم پاس نیست که رفتین نابودش کردین..ما اجازه نمیدیم تیم رو شما و دور و بریهاتون از بین ببرین..که همه هم میدونن امسال هدفتون اینه..مدیر پایتخت نشین نمیخوایم..ادمین بی طرف باش

برچسب ها