احتمال جدایی بلیند از منچستریونایتد در پایان فصل

احتمال-جدایی-بلیند-از-منچستریونایتد-در-پایان-فصل

وبسایت رسمی برنامه نود - بلیند ممکن است در پایان فصل الدترافورد را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، دیلی بلیند مدافع هافبک 27 ساله منچستریونایتد با توجه به فرصت کم بازی در ترکیب شیاطین سرخ، ممکن است در پایان فصل الدترافورد را ترک کند.

بلیند از آگوست دیگر در ترکیب اصلی یونایتد در لیگ برتر به میدان نرفته است. اگرچه مورینیو قصد دارد ترکیب فعلی تیمش را برای فصل بعد هم حفظ کند و یونایتد نیز بند تمدید یک ساله قرارداد بلیند را فعال کرده است و این بازیکن تا سال 2019 با شیاطین سرخ قرارداد دارد ولی اگر بلیند به قصد فرصت بازی بیشتر بخواهد یونایتد را ترک کند، مورینیو با خروج وی مخالفت نخواهد کرد.

بلیند در سال 2014 با حدود 14 میلیون پوند راهی یونایتد شد و گفته می شود بارسلونا جزو تیم های خواهان این بازیکن هلندی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • علی

    اگه میخوایم قهرمان بشیم با امثال بلیند هیچ وقت نمیشه توی این شرایط فوتبالی قهرمان شد. بازیکن هایی که ذهنیت قهرمانی نداشته باشن نمیتونن هیچ تیمی رو قهرمان کنن. منچستر هم با نگه داشتن این بازیکنها نشون میده که جاه طلبی واسه قهرمانی نداره و فقط توی حرف هستش که میگن میخوایم قهرمان بشیم. فقط حیف هوادارای تیم که باید با این وضعیت بسوزن و بسازن. مدیرای تیم نه میدونن چی از تیم میخوان و نه بلدن درست تیم داری بکنن

    • 77

      همین ژانویه بهتره که بلیند . فلینی . دارمیان . میخیتاریان رو رد کنن شک ندارم که یونایتد هیچ کمبودی رو حس نمیکنه ( انگل گومز میتونه جای میخیتاریان پر کنه - مکتومنی هم جای فلینی )

برچسب ها