زیدان: بازیکنان بابت نتایج ضعیف رئال مادرید مقصر نیستند؛ بازیکن جدید نمی خواهم

زیدان-بازیکنان-بابت-نتایج-ضعیف-رئال-مادرید-مقصر-نیستند؛-بازیکن-جدید-نمی-خواهم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی رئال مادرید از سرزنش بازیکنانش بابت نتایج ضعیف این تیم خودداری کرد. 

به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در نشست خبری امروز خود ضمن تاکید بر اینکه تمایلی به خرید بازیکن در ژانویه ندارد عنوان کرد هیچ کس را بابت نتایج ضعیف تیمش در این فصل مقصر نمی داند. 

زیدان به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

قرار نیست زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود، تقصیرها را بر گردن دو یا سه بازیکن بیندازم. ما همه مسئول هستیم و مسئولیت من از همه بیشتر است. دو فصل درخشان را پشت سر گذاشتیم و نباید این را فراموش کنیم. نباید در گذشته زندگی کنیم اما همه چیز را هم نباید دور بیندازیم. افراد زیادی شاید بگویند همه چیز بد پیش می رود اما من چنین نظری ندارم. با تلاش و کوشش دوباره به چیزهای خوبی دست می یابیم. 

درباره جزئیات صحبت هایم با بازیکنان چیزی نمی گویم اما از این جلسات در هر تیمی برگزار می شود. شما می توانید بگویید ما در بحران هستیم اما من به دنبال پیدا کردن راه حل هستم. ما با هم صحبت می کنیم تا دوباره به روزهای خوب باز گردیم. 

بار دیگر تاکید می کنم که خواهان جذب بازیکن در ژانویه نیستم. حرف من مشخص است. بازیکن جدیدی نمی خواهم. من به این بازیکنان باور دارم. همیشه در طول فصل روزهای پیچیده ای وجود خواهد داشت اما تا پایان فصل اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. در آن زمان شرایط را بررسی می کنیم و اگر لازم بود تغییراتی ایجاد می کنیم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۱۹

 • بارسا

  مصاحبه های اخیر زیدان رو که میخونم یاد لوییز انریکه میفتم. انریکه مربی فوق العاده ای بود ولی چون با خبرنگارها خوب حرف نمیزد باهاش شروع کردن به دشمنی و باعث شدن تو تصمیم هاش اشتباه کنه. زیدان هم به زودی اعلام میکنه که رفتنیه. ببینید کی گفتم!

  • فرناندو ردوندو

   مشکل ریال داشتن بازیکن های خودخواهی مثل رونالدو و ایسکو و بنزما که به همدیگه حسودی میکنند. رونالدو که دوسال بد کار میکنه و فقط در طول دوسال گذشته دو ماهش خوب بوده و بهتره بره و هازارد یا امباپه جانشینش شن. بنزماهم که تکلیفش مشخص و ایکاردی یا اوبامیانگ جانشین خوبی براش هستند. ریال یه مدافع آخر خوبم میخاد چون راموس خیلی در دفاع داره بد کار میکنه و همه الکلاسیکوها مستحق اخراج

  • Hala Madrid

   در جواب فرناندو ردوندو
   راموس بد کار میکنه؟!
   بهترین مدافع جهان بره؟
   رونالدو هرچقدر هم که افت کرده باشه بازم بدون جانشینه، چقدر زود زحماتی که طول این سالها برای رئال کشید فراموش کردی!
   ایسکو همون کسی هست که دوتا الکلاسیکو چون نیمکت نشین بود باختیم!
   هرچند قبول دارم که بنزما لیاقت پوشیدن پیراهن رئال رو نداره

 • Alireza

  با این بازیکنا رئال هیچ جامی نمیگیره

 • کامی رئالی

  یه مهاجم خوب بجای رونالدوی سایه زن میخوای
  لج نکن ۲۰ تا بازی خراب کنه بعدش بیاد جلوی یه تیم ۳ تا گل بزنه بدرد نمیخوره که
  بازی خوب نمیکنه.. جدیدا هم که تموم کننده هم نیست حتی

  • king

   دوست عزیز نمیشه اینکارو کرد چون رونالدو یه برند تو دنیای فوتبال و درامد های مستقیم و غیر مستقیم زیادی برای رئال داره هنین کارو برای زیدان سخت میکنه و نمیتونه بازیکن جانشینی برای رونالدو بخره

  • Mm

   رونالدو مهاجم نیست برادران بفهمید اگه یه مهاجم تاپ داشته باشیم رونالدو مجبور نیست تو پستی که بلد نیست بازی کنه

  • Hala Madrid

   چقدر آدم میتونه غیر فوتبالی باشه که به عنوان طرفدار ی تیم دیگه با اسم رئال بیاد ضد رئال نظر بده!
   شما زیر همه اخبار رئال نظرات ضد رئال میزاری

 • Real

  باید بازیکنی مثل هازارد بیاد بجای بنزمایی که معلوم نیست چیکار میکنه

 • Alireza

  رئال با این بازیکنا هیچ جامی نمیگیره

 • hamed

  ریال باید بنزما رو بفروشه یا رد کنه.
  بعد 2 تا مهاجم نوک درجه یک بخره. مثلا تیمو ورنر رو برای ذخیره بخره و هری کین یا ایکاردی رو فیکس بازی بده.
  من دلم می خواست گورتزکا بیاد رئال که ظاهرا میره بایرن و منتفیه...
  کلا اگر رئال می خواد نتیجه بگیره زیدان باید خرید بازیکن رو بپذیره . لیگ رو که بی خیال ، ولی اگر همین طوری پیش بره یو سی ال هم از دست میره. مخصوصا با این تیم که مارسلو و کارواخال افت کردن ، اشرف حکیمی با تجربه نیست ، رونالدو دیگه آخراشه ، بیل هم که چند روز دیگه دوباره مصدوم میشه و نیمکت به جز آسنسیو و ایسکو بازیکن خوب دیگه ای نداره..

 • king

  ببینید زیدان درست میگه الان رئال تو همه پستا بهترین بازیکنا رو داره از مودریچ کروس ایسکو بگیر تا اسنسیو اینده دار هوادارای رئال انتظار دارن ادنهازارد رو بگیره رئال بزارتش جای ایسکو!!!! پس مشکل رئال بازیکن نیس البته الان کریم بنزما الان خیلی پسرفت کرده ولی تو این بازار اگه بخوان هری کین رو بخرن باید لااقل 200تا خرج کنه پرز که با توچه به اینکه نمیتونه تو لیگ قهرمانا بازی کنه فعلا خریدش لزومی نداره
  Kind.........messi

  • Hala Madrid

   منم دقیقا موافقم
   رئال این فصل براش تموم شده و باید دست نگهداره تا تابستون حسابی تغییر کنه

 • استقلال

  زیزو لطفا از خر شیطون بیا پایین به بازیکن نیاز داریم یکم جوون گرایی کن بیل رو بفروش جاش آسنسیو بزار هازارد رو بخر واسه جایگزین رونالدو چون یه دروازه خالی هم نمیزنه 300 میلیون هم بدن به تاتنهام واسه کین اینهمه بازیکن فروختن موراتا خامس دنیلو هافبک هم زیاد داریم ایسکو یا کواچیچ رو بفروشن راحت میشه 300 میلیون یورو واسه تاتنهام رو جور کرد کین واقعا عالیه

  • Hala Madrid

   اگه شما مدیر رئال بودی قطعا همه هوادارا رو سکته میدادی!

 • Cr7-17

  همین تیم هم اگه بازیکنها به اوج برگردن میتونه اروپا رو ببره ولس مشکل اینجاست که به اوج برمیگردن یانه پس ازاونجایی که رئال جایی نیست که ادم بخادصبرکنه ببین به اوج برمیگردن یانه بایدچندتاخریدخوب داشته باشی زیدان جان انقدر لج نکن(البته به جز کریس که انقدر گل و جام و افتخار برای رئال اورده که صدسال هم واسش صبر کنی کمه)
  !Hala madrid¡...

 • Alireza

  رونالدو.بنزما.مارسلو.افت کردن اونوقت میگه بازیکنا مقصر نیستن!!!!

برچسب ها