گواردیولا: دیدار سختی در بازی برگشت مقابل بریستول سیتی خواهیم داشت

گواردیولا-دیدار-سختی-در-بازی-برگشت-مقابل-بریستول-سیتی-خواهیم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی معتقد است که در دیدار برگشت مقابل بریستول سیتی باید بیشتر تلاش کنند و از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده کنند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم منچسترسیتی و بریستول سیتی دیشب (سه شنبه) در دور رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه به مصاف هم رفتند که در پایان سیتی موفق شد با گل دقیقه پایانی آگوئرو به پیروزی خفیف 2-1 برسد.

به نقل از وبسایت ESPN، پپ گواردیولا ضمن هشدار به بازیکنانش برای بازی برگشت، طی کنفرانس خبری بعد از بازی در این خصوص گفت:

کار ما در این مرحله به پایان نرسیده است و نمی توانیم از الان به فکر فینال باشیم. همه چیز به دیدار در خانه بریستول بستگی دارد. ما باید به کار هایی باید که در بازی برگشت انجام بدهیم تمرکز کنیم. بازی سختی خواهد بود. ما مقابل هادرسفیلد و همچنین مقابل ولورهمپتون در همین جام نیز کار سختی داشتیم. اگر کاردیف به دور بعد جام حذفی صعود کند، باید به کاردیف برویم و این خیلی سخت خواهد بود. تجربه خوبی بود، زیرا ما همین چیز ها را در لیگ قهرمانان تجربه خواهیم کرد. شما نمی توانید در صد و هشتاد دقیقه بازی، همیشه بر حریف خود مسلط و مالکیت را در اختیار داشته باشید. ما به خاطر شخصیت و کاراکتر خوبی که داریم واکنش مناسبی به گل بریستول سیتی نشان دادیم. ما به بریستول خواهیم رفت و سعی می کنیم در فینال نیز حاضر باشیم.

4416

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها