کوکلین به والنسیا ملحق شد، سانچز در چند قدمی جدایی از آرسنال

کوکلین-به-والنسیا-ملحق-شد-سانچز-در-چند-قدمی-جدایی-از-آرسنال

وبسایت رسمی برنامه نود - کوکلین راهی والنسیا شد، سانچز هم در آستانه ترک آرسنال است.

به گزارش وبسایت نود، فرانسیس کوکلین بعد از توافق دو باشگاه آرسنال و والنسیا بر سر مبلغ 12 میلیون پوند، راهی اسپانیا خواهد شد. کوکلین اگرچه سال گذشته قراردادش را با آرسنال تا سال 2020 تمدید کرد ولی فرصت کم حضور در ترکیب اصلی، موجب شد تا در نهایت این تیم را ترک کند. البته درخشش ویلشر هم در این امر موثر بود. در ترکیب فعلی آرسنال، ژاکا، ویلشر، رمزی و ال ننی جلوتر از کوکلین بودند و این بازیکن فرانسوی که از وستهم و کریستال پالاس هم پیشنهاد داشت، در نهایت با ترجیح شخصی راهی اسپانیا شد تا به تیم والنسیا ملحق شود.

در عین حال تلگراف گزارش داده است که آرسنال خود را برای جدایی سانچز آماده کرده است، زمان جدایی وی بسته به پیدا کردن جانشین برای وی دارد. بعد از ناکامی در جذب لمار در تابستان، اکنون صحبت از خرید مالکولم ستاره برزیلی بوردو است. ضمن این که با وجود پیشنهاد 20 میلیون پوندی منچسترسیتی برای جذب بازیکنی که فقط شش ماه به پایان قراردادش مانده، آرسنال خواستار رقم بیشتری است.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • بابک توپچی

  هر جا هستی موفق باشی.گرچه افت کرده بود ولی حداقل روی تیم تعصب داشت.

 • ونگر جون بچت برو:)

  خدایی پدر آرسنال در اومد بخره اینارو ولی مفت از دست میده

  • بابک توپچی

   محصول آکادمی مون بود.

 • رسول

  من متوجه نشدم میگن با۲۰میلیون پوندچرا اینقدکم خیلی بازیکن خوبیه حیف اون زمان بارساازدستش دادخیلی ناراحت شدم واقعا ارسنال نبایدمفت بدش سیتی کمتراز۱۰۰تا نبایدقبول کنن

برچسب ها