هاینکس: لواندوفسکی و هوملس دیدار مقابل لورکوزن را از دست خواهند داد

هاینکس-لواندوفسکی-و-هوملس-دیدار-مقابل-لورکوزن-را-از-دست-خواهند-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ تایید کرد که دو ستاره این تیم، متس هوملس و روبرت لواندوفسکی دیدار مقابل بایر لورکوزن را از دست خواهند داد.

به گزارش وبسایت نود، بایرن پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات نیم فصل روز جمعه به مهمان لورکوزن خواهد بود. 

به نقل از وبسایت FourFourTwo، این دو بازیکن در دوحه به صورت انفرادی تمرین می کردند و هاینکس نیز معتقد است که نمی توانند در مقابل لورکوزن با صد در صد توان خود بازی کنند. هاینکس در این باره گفت:

خوشحالم که این دو نفر به صورت جداگانه و گاهی گروهی با تیم تمرین می کردند و در حال حاضر هر دو احساس خوبی دارند. می توانیم برنامه تمرینی هوملس و لواندوفسکی را از دو شنبه بعد تغییر بدهیم. اما این کار می تواند کمی بی احتیاطی نیز باشد. به همین دلیل است که آن ها را از لیست خط زدم.

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • hossein.bayerni

    ایول به تو مربی کاربلد..میدونه کی و چطوری به بازیکناش فشار بیاره...بیخودی واسه هر بازی کل زورشو نمیذاره ..یکی از دلایلی که بایرن تو بازی با رئال اذیت شد استفاده از همه بازیکنانش تو بازی قبلش با دورتموند و مصدومیت لوا بود..واگرنه بازی رفت لوا رو داشت میتونست خیلی بهتر بازی کنه..اشتباهی که خیلی به ضرر انجلوتی تموم شد..ولی هاینکس اینا رو میدونه و همینه که اونو یه مربی خاص میکنه

  • گرد مولر

    تا باشه این دیدارها مصدوم بشن، نه دیدارای مهمه چمپینز لیگو ک حساسه

برچسب ها