مرور همه جنجال‌های طارمی در پرسپولیس؛ از خیریت و سر بریدن تا ماجرای برانکو!

مرور-همه-جنجالهای-طارمی-در-پرسپولیس؛-از-خیریت-و-سر-بریدن-تا-ماجرای-برانکو

وبسایت رسمی برنامه نود - طارمی در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار دارد و در این صورت، هشتمین جنجال و حاشیه بزرگ او در این تیم رقم خواهد خورد.

به گزارش وبسایت نود، دوران حضور طارمی در پرسپولیس پر بود از حواشی مختلفی که گاهی دامن پرسپولیس را می‌گرفت و گاهی هم رقبا را آزار می‌داد. یک روز طارمی به تقلید از مهاجمان بارسلونا، پنالتی را روی پاس رامین گل می‌زد و هوادارا را به اوج اعتماد به نفس و شادی می‌رساند و روز دیگر هم مشورت مهدی و رامین به ترک پرسپولیس و حضور در ترکیه منتهی می‌شد. یک روز سر عرب‌ها را می‌برید و جنجال به پا می‌کرد که تلافی حرکت آن‌ها درست است یا نه. روز دیگر به هواداران خودی «هیس» نشان می‌داد و با رهبری اعتصاب در تمرین پرسپولیس، خودش را بزرگ تیم می‌نامید. کارنامه طارمی در پرسپولیس از حواشی مختلفی پر شده بود. که با محرومیت پرسپولیس، پورشه مشکوک و حضور در قطر راه این دو را در آستانه جدایی قرار داده است. 

سر بریدن عربی

در روزی که صدهزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی رفته بودند تا دیدار پرسپولیس و نماینده عربستان را تماشا کنند، طارمی از روی نقطه پنالتی به النصر گل زد و شادی گل عجیبی داشت. شادی گلی که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت.

 هیس به هوادار

پرسپولیس در بازی با الریان موقعیت‌های زیادی خلق کرد که همگی توسط مهدی طارمی از دست رفت. در نهایت پنالتی تیم هم با چیپ طارمی به اوت رفت. اتفاقی که تماشاگران را عصبانی کرد و آن‌ها خطاب به آقای گل تیم‌شان شعار «بی‌غیرت» سر دادند. واکنش طارمی هم به هواداران معترض، علامت هیس بود.

جواب تلفن برانکو را نمی‌داد

رضاییان و طارمی به ترکیه رفتند و حتی جواب تلفن برانکو را هم نمی‌دادند. عکس با لباس تیم جدیدشان منتشر شد و جو دادن‌های هدایتی، آتش هواداران را علیه این دو بازیکن تندتر کرد و مجبور شدند که قسمت کامنت اینستاگرام‌شان را ببندند تا از طعنه‌های هواداران در امان باشند.

خیریت در محرومیت

این رفت و آمد طارمی به ترکیه بدون هزینه نبود و پرسپولیس را از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم کرد. در کنار اینکه باید 790هزار یورو هم به عنوان جریمه می‌پرداختند. اما اولین مصاحبه طارمی بعد از این ماجرا و واکنش‌اش به این محرومیت هم جالب بود. طارمی گفت در محرومیت او و ضرر پرسپولیس، حتما «خیریتی» وجود داشته است. واژه‌ای که سوژه فوتبالی‌ها شد.

من بزرگ پرسپولیسم!

مهدی طارمی به نمایندگی از بازیکنان اعلام کرد تا زمانی که پول آنها پرداخت نشود حاضر نیستند به تمرین بپردازند. در این بین طارمی با برخوردی نامناسب با عکاسان و خبرنگاران، خطاب به مسئولان ورزشگاه گفت: چه کسی اینها را به داخل راه داده است. آنها را از محل تمرین بیرون کنید. این جمله طارمی اعتراض خبرنگاران را به دنبال داشت و آنها این سوال را مطرح کردند که مگر تیم بزرگتر ندارد؟ طارمی هم به خبرنگاران گفت: بزرگتر تیم من هستم، چه کسی می‌خواهد حرف بزند؟

پورشه هدایتی چه شد؟

هدایتی مدارکی را منتشر کرد که نشان می‌داد پول بازگشت طارمی به پرسپولیس را داده بود. پولی که با پورشه خریدن طارمی همزمان شد.

 پاس گل در پنالتی

همه حاشیه‌های طارمی هم برای پرسپولیس بد نبود. گاهی او با رضاییان هماهنگ می‌کرد و پنالتی حساس بازی با سپاهان آن هم پس از شکست در دربی را به تقلید از مسی و سوارز می‌زد. در کل پنالتی‌های طارمی در پرسپولیس همیشه پر از جنجال بود و حتی یک بار برانکو را وادار کرد که پس از مسابقه اعلام کند تا زمانی که برانکو هست، طارمی برای پرسپولیس پنالتی نمی‌زند. هر چند که طارمی هفته بعد از آن مصاحبه، پنالتی زد!

 

حسام محسنیان

 

14001

اختصاصی

نظرات ۷۴

 • دختر پرسپوليسي

  طارمي چرا با ششتقلوليا اينكارو ميكني از وقتي فهميدن ممكنه برگردي دست به دعا شدن گناه دارن تازه داشتن ذوق رفتنت و ميكردن

  • پسر

   سزاور هواداری اینجوری،بازیکن اینجوریه.

  • مسعود گل باشی

   عزیزم ما از خدامونه برگرده بیشتر میخندیم

  • siavash

   اگ طارمی با زدن دو گل به استقلال تو 6 بازی باید باعث ترس ما بشه پس جابر انصاری ک تو 3 بازی دو گل زده بهتون چ ترسی ب جون شماهامیندازه:)

  • siavash

   دخنر شیشپولیسی خوشم میاد در هیچ شرایطی کم نمیاری:)
   باشگاهی ک بازیکنش دو بار دست باشگاهشو بزاره تو پوست گردو معلومه هواداراشم اینجورین:)

 • مستاجر خدا

  از نمک نشناسها آزار دیدن سخت نیست
  درد دارد خوردن زخم از نمک پرورده ایی

 • آبتین

  مسی و رونالدو اگه 10% گندی که طارمی زد میزدن الان اخراج میشدن

 • ایلیا

  بیشتر تقصیر ما هواداراست و جوگیر میشم بازیکن ها رو بزرگشون می‌کنیم و یکی هم بی جنبه بودن بازیکن است متاسفانه طارمی خیلی خودش رو گم کرده

 • پسر پرسپولیسی

  همه این نوشته ها واسه این بود که خاطرات بد رو به یاد هوادارها بیاره که نزارن طارمی برگرده و تیم بره تو حاشیه

  • پوریای پرسپولیسی

   برای چی برگرده؟ اگر مونده بود هیچ وقت علی پور علی پور نمی شد

 • امیدوحیدیفر

  خدایش اسطوره پرسپولیس عجوبه ای برای خودش بودخخخ ولی اون هیس رو به هوادرانشون هیچ وقت یادم نمیره خخ

  • 6666

   من هم بی احترامی قائدی به پیراهن استقلال ازیادم نمیره

  • پرسپولیسسسس

   لطفا هواداری تیمی ک هموز نمیدونن مهدی هتریک کرد یا پاس داد زیر پست بازیکن سابق سرورشون نظر ندن.. مرسی اه:))

  • P6

   شما زبون باز کردی عمو جون....
   هتتریک میکنه یا پاس میده چی اون یادت هست....

 • معین موسوی

  با اینکه استقلالیم ولی...
  تیمایی مثل استقلال و پرسپولیس بازیکن های بزرگ میخوان،بازیکنی که تعصب تیمشو بکشه..

 • رسول

  امیدوارم برنگرده
  ما مثل تیمای دیگه نیستیم که بازیکنی که وسط فصل ول میکنه میره را اسطوره کنیم
  اقای طارمی درو پشت سرت ببند

 • Manam man

  رهبری فرد: اگر طارمی در جام جهانی بازی کرد من بهروز رهبری فرد نیستم. این همه بلا سر پرسپولیس آورد و آخرش هم ب هواداران هیس نشان داد

 • Mohammad 6+4=ss

  خدا میدونه که من نظرم همینجوره که از بخاطر اون حرکت سر بریدن ، کینه شده بود تو دلشون تا در وقت مهمی مثل جام باشگاه ها زهرشون رو زدن به مهدی، الانم به نظرم ممکنه بازم ادامه اون نامردی که در حقش کردن باشه، تا میخوان کلا فوتبالشو تمام کنن!!!!!
  حتی اگر اینجور نباشه، ما ایرانی هستیم و نباید در غم و گرفتاری پشت هموطنمون رو خالی کنیم، و روزهای خوشی رو که باهاش داشتیم فراموش کنیم، الانم شاید مصلحت در این باشه که برگرده،اون بخاطر ما هوادارا نمیخواد برگرده، چون احساس میکنه ازش تنفر داریم، نه مثل زمانی که رفت ترکیه و با فشار و تهدید همین هواداران که باعث شد مهدی احساسش به فکرش پیروز بشه و بدون فکرکردن به آینده ، برگشت به پرسپولیس، و غافل از اینکه یه فرصت در اختیار سعودی ها گذاشته تا بهش زخم بزنن....
  باور کنید اگر هوادارا رخصت برگشت بهش بدن، همین امشب ، اگر چیزی رو امضاء نکرده باشه، ولشون میکنه و برمیگرده ایران/....

  • هادی

   داداش قضیه رو خیلی عاطفیش نکردی؟

   امثال طارمی باس برن و سرشون ب سنگ بخوره تا درس عبرتی باشن برای بازیکنانی ک در تیمهای بزرگ بازی میکنن ک بدونن خودشون بزرگ نیستن. نباید ب راحتی احساسات هوادار رو بازیچه کارهای نسنجیدشون بکنن.

   ادمین بچاپ خیلی قشنگ حرفیدم، خودم حال کردم. :)

برچسب ها