گل‌محمدی: تابع تصمیم باشگاه تراکتورسازی هستم

گلمحمدی-تابع-تصمیم-باشگاه-تراکتورسازی-هستم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: نفت تهران ۱۰ نفره دفاع می‌کرد و ما هم تحت فشار بودیم.

به گزارش وبسایت نود ، یحیی گل‌محمدی پس از شکست دو بر صفر تراکتورسازی مقابل نفت تهران، گفت: در این بازی‌ها که حریف 10 نفره دفاع می‌کند باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم. دفاع آنها کار را سخت کرده بود. ما استرس برد داشتیم و برای برد هم آمده بودیم، اما روی غافلگیری گل خوردیم و کار در ادامه سخت شد. شکست خیلی سخت و تلخی بود. از هواداران عذرخواهی می‌کنم. آنها حق دارند ناراحت شوند. امتیازات از دست رفته را امیدوارم در ادامه جبران کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد حواشی اخیر این تیم و بحث برکناری‌اش گفت: گزینه‌های خیلی زیادی مطرح شده که این موضوع روی تیم تاثیر منفی گذشته و کار را برای ما سخت کرده بود. ما تحت فشار بودیم و این فشار به بازیکنان هم منتقل می‌شد. نباید از شکستی که خوردیم زیاد صحبت کنیم. چیزی که مشخص است، این است که که ما خوب نتیجه نگرفتیم، بازی را واگذار کردیم و بازی تلخی برای ما بود.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که «آیا در تراکتورسازی می‌مانید یا خیر؟»، عنوان کرد: من مربی حرفه‌ای هستم و با باشگاه تراکتورسازی قرارداد دارم. نظر باشگاه در این مورد خیلی مهم است و من تابع تصمیم باشگاه هستم و مجبورم از تصمیم باشگاه اطاعت کنم. فوتبال همین است. مربی یک روز خوب و یک روز بد دارد. شما در عالم مربیگری یک روز شعار علیه خودتان می‌شنوید و یک روز هم تشویق می‌شوید. من حرفه‌ای هستم و این هم در عالم مربیگری حرفه‌ای عادی است.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱۴

 • تی تی

  خلاصه ی حرفش این بود که هر نتیجه ای هم که بگیرم حاضر به استعفا نیستم و هر وضعیتی پیش بیاد میمونم تا اخراجم کنین و پول قراردادمو کامل بگیرم.

 • امین

  تا زمانی که بازیکن های تیم های دیگر رو بزور یا با هزار وعده و ترس و پول و غیره در تیم تان جمع میکنید همین آش و همین کاسه هستش.
  حالا برید فرگوسن رو ببارید یا مورینیو ، با این روش بازیکن گرفتن و این مدیریت نتیجه گیری محاله

 • سولدوز تراختور

  اقای گل محمدی خدافظ...

 • فانتاس

  آقای گل محمدی شما بهترین مربی تاریخ دنیا ولی برای تراکتور کوچیکی /بسلامت

 • ramin

  اخراج

 • مسعود

  اقای گل محمدی ممنون اززحماتت ولی قبول کن تاکیتکهات و سیستم بازیت به درد تراکتور هجومی نمیخوره.قبول که بدجور قفل شدی پس بزار دنیزلی یا سالام بیاد

 • سهند

  فقط بروووووووووووووووو

 • ￵ارش

  ￵مطمنا اگه خارجی بودی تا اخر فصل نگهت میداشتن حداقل.ولی ایران همینه دیگه .یحی مربی بسیار خوبی هست و کارنامه اش همبنو نشون داده امیدوارم یه روز مربی پرسپولیس شی

 • میانالی

  اقا یحیی خواهشا فقط برو

 • تیم ملی

  مربیان ایرانی بدرد دسته یک میخورند فقط،الان تیمهایی که مربی خارجی دارن زیباتر و تاکتیکی تر بازی میکنند و متاسفانه مربیان ایرانی وقتی در باشگاهی نتیجه نمیگیرند استعفا نمیدن و منتظر اخراج از طرف باشگاه هستند که بقیه مدت قراردادرو هم بگیرن مثل منصوریان که دق داد تارفت یاگل محمدی و... گل محمدی اول فصل بیشتر از دستمزد واقعیش قرارداد بست وحالا که میدونه باشگاه تراکتور و هواداراش نمیخوانش هم استعفا نمیده و چشمش دنبال بقیه پول هست !

  • هموطن

   تراکتور مربی خارجی هم داشت،چه گلی به سر اون زد؟؟؟؟؟؟هنوز سه هفته نیست تیم بازیکن جدید گرفته شما انتظار دارین بشه یک دست و این ممکن نیست،کاش تو روزایی که بازیکن نداشتین مربی خارجی ممی آوردین و اینکه چرا باید یه مربی وقتی خودش باور داره کارش درسته و مشکل جای دیگه است استعفا بده؟؟؟

برچسب ها