ویسی: وقتی ببریم، همه چیز درست می شود/ برای جام حذفی دوراندیشی می‌کنیم تا قهرمان شویم

ویسی-وقتی-ببریم-همه-چیز-درست-می-شود-برای-جام-حذفی-دوراندیشی-میکنیم-تا-قهرمان-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما برای جام حذفی هم دوراندیشی می‌کنیم تا جام در خوزستان بماند.

به گزارش وبسایت نود ، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از بازی مقابل پدیده در نشست خبری گفت: به تماشاگران در ابتدا تبریک می‌گویم که سنگ تمام گذاشتند. بازی از نظر فنی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول کنترل بازی در دست ما بود.

وی گفت: از تمام مسئولانی که در فصل نقل و انتقالات به ما کمک کرده‌اند تا تیم تقویت شود، تشکر می‌کنم. اضافه شدن یعقوب کریمی، محمد شریفی و کلاه‌کج می‌تواند آینده تیم ما را بهتر کند. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم مثل امروز جنگنده بازی کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد جام حذفی، گفت: ما برای جام حذفی هم دوراندیشی می‌کنیم تا جام در خوزستان بماند. ابتدا امیدوارم دو تیم خوزستانی به فینال برسند و دوم اینکه اگر این طور نشد، جام به استقلال خوزستان تعلق بگیرد.

ویسی عنوان کرد: بازی‌سازی یعنی توپ از دفاع به هافبک‌ها و بعد به حمله برسد. استرسی که در ساق بچه‌های ما بود اجازه نمی‌داد خوب بازی کنیم و گل می‌خوردیم. با کم شدن این فشارها و استرس نتایج بهتری می‌گیریم.

وی در مورد تیم حریف، گفت: آنها بازیکنان بزرگی داشتند اما 6 امتیازی که از دست داده بودند روح و روانشان را خراب کرده بود. امروز ما باید برنده می‌شدیم که شدیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه سرمربی حریف گفته است 70 دقیقه برتر بودیم و روی یک اشتباه خودمان گل خوردیم، گفت: اینکه بخواهیم بعد از بازی تیم حریف را دست کم بگیریم و حرف بزنیم خوب نیست. تا تیمی اشتباه نکند، گلی زده نمی‌شود. ما دقیقاً از نقطه‌ای که آنها پیش از این گل خورده بودند، به گل رسیدیم و روی آن کار کرده بودیم. نباید گلی که ما زده بودیم را لوث کنند و بگویند اشتباه خودمان بود.

ویسی در مورد داوری، گفت: بعد از بازی هیچ وقت به داوری اعتراض نمی‌کنم در بدترین شرایطی هم که داشتیم و 4 یا 6 گل هم خورده‌ایم چیزی در مورد داوری نگفتیم.

وی در مورد اخراج مکوندی گفت: او استحقاق اخراج را نداشت و نمی‌دانم چرا داور این کار را کرد. او روی خطا اعتراض داشت نه آفساید.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان با اشاره به جذب دانیال ماهینی و مهدی مؤمنی تأکید کرد: همه چیز خوب است و خوب‌تر هم می‌شود. وقتی برد بیاوریم همه چیز درست می‌شود و مردم خوزستان هم خوشحال می‌شوند.

اختصاصی

نظرات ۲

  • ۳

    نه ویسی جان.
    جام حذفی به استقلال تهران میرسه ان شاالله...

  • محمدپارسا

    پس پسیا یاد بگیرین گفت دوراندیشی میکنیم تا قهرمان حذفی شیم
    یکم دور اندیشی میکردین الان قشقایی اینقد معروف نمیشد:))))

برچسب ها