لادروپ: حتی اگر امسال رئال مادرید هیچ عنوانی فتح نکند، زیدان باید بماند

لادروپ-حتی-اگر-امسال-رئال-مادرید-هیچ-عنوانی-فتح-نکند-زیدان-باید-بماند

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته میشل لادروپ، رئال مادرید حتی اگر امسال هیچ عنوانی فتح نکند نیز باید زین الدین زیدان را حفظ کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، قهرمان فصل گذشته لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا امسال 16 امتیاز از رقیب دیرینه خود بارسلونا عقب افتاده اند اما یک بازی عقب افتاده نیز دارند؛ حالا لادروپ که در سال 1995 بعد از ترک بارسلونا و انتقال به رئال مادرید فاتح لالیگا شده بود، در مصاحبه با Omnisport گفت:

به نظرم او فوق العاده کار کرده است. او در لحظه سختی روی کار آمد، و برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به دستاوردی تاریخی رسید - اولین تیمی که دو سال متوالی قهرمان این تورنمنت می شود - و یک سال هم بالاتر از بارسلونا فاتح لالیگا شد، بنابراین فکر می کنم کار بزرگی انجام داده است.

همه از آغاز فصل و بازی سوپرکاپ که رئال مادرید، بارسلونا را مغلوب کرد و همه عناوین را فتح کرد، در این مورد صحبت می کردند. امسال آنطور نیست، اما به نظرم هر آنچه زیدان طی دو سال اخیر به دست آورده، بیش از حد کافی بوده تا شایسته فرصتی بیشتر باشد؛ حتی اگر امسال هیچ عنوانی فتح نکنند. باید اعتبار بیشتری به او داده شود و به کار خود ادامه دهد.

1771

اختصاصی

نظرات ۶

 • فامیل دور

  صد در صد

 • CR 6+4 FCP

  پرز این بار اشتباهش درباره ی آنچلوتی رو تکرار نمی کنه.

  • بارسلونا❤

   ولی ما خیلی دوست داریم تکرار بکنه :)))

 • bahram

  میدونم که زیدان میخواد رئال رو جوون کنه و بدون هزینه کردن اینده ی رئال رو با جوونای بی نام و نشون بسازه خیلی خوبه که نمیخواد خرجی روی دست رئال بذاره ولی باید توجه کنه که این کار هم چندفصل طول میکشه و اگه ستاره ای نخره ممکنه چندسال جامی نبریم بهتره که چنتا بازیکن مثل یک مهاجم و یک وینگر و یک دفاع و یک دروازه بان ستاره و البته جوون بگیره

 • mahdi

  امسال هیچ جامی نمیگیرن

 • صدرا پرسپولیسی

  احسنت

برچسب ها