دیگو مارادونا: سویا نباید مونتلا را به عنوان سرمربی انتخاب می کرد

دیگو-مارادونا-سویا-نباید-مونتلا-را-به-عنوان-سرمربی-انتخاب-می-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مارادونا اسطوره آرژانتینی از باشگاه سویا به خاطر انتخاب وینچنزو مونتلا به عنوان سرمربی انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، مونتلا سرمربی سابق میلان در ابتدای ماه به عنوان سرمربی سویا انتخاب شد و در اولین دیدار خود مقابل رقیب دیرینه سویا یعنی بتیس با نتیجه 5-3 تحقیر شد. 

به نقل از وبسایت FourFourTwo، بریتزو سرمربی سابق سویا به دلیل سرطان پروستات از هدایت این تیم کناره گیری کرد. مارادونا در صفحه اینستاگرام خود نظرش را به اینگونه بیان کرد:

انتخاب مونتلا به جای بریتزو، واقعا دیوانه کننده بود. مخصوصا وقتی مونتلا از یک باشگاه دیگر به دلیل نتایج ضعیف اخراج شده است. هزاران مربی در جهان وجود دارد که می توانستند این شغل را به دست بگیرند. آدم هایی که مشغول کار های بیزینسی هستند نمی توانند فوتبال را کنترل کنند. بریتزو باید حمایت می شد یا حداقل جانشین دیگری انتخاب می کردند. این جریان باید تغییر کند.

4416

اختصاصی

نظرات ۳

 • محمود

  خدایش منم با مارادونا موافقم و همون روزی که مونتلا انتخاب شد گفتم سویا مربی اسپانیایی ارژانتینی یا پرتغالی یا برزیلی میخواد در واقع مونتلا بدردشون نمیخوره این واقعیته

 • سیدامین

  مارادونا یکم راست میگه وقتی با میلان نتونست نتیجه بگیره با این همه خریدی کردش زیادم خوب نیست البته خود مارادونا هم مربی خوبی نیست وقتی امدش دوتا تیم باشگاهی خوب مربیگری کردش بیادش این همه انتقاد کنه نه امارات

  • اصغر

   اين چه طرز نوشتنه، اصلاٍ خودت فهميدي چي نوشتي

برچسب ها