فرناندو هیرو: امیدوارم هواداران و مسئولان رئال مادرید در مورد زیدان عجولانه تصمیم نگیرند

فرناندو-هیرو-امیدوارم-هواداران-و-مسئولان-رئال-مادرید-در-مورد-زیدان-عجولانه-تصمیم-نگیرند

وبسایت رسمی برنامه نود - فرناندو هیرو اسطوره باشگاه رئال مادرید هواداران و مسئولان این باشگاه را به آرامش دعوت کرد و از آن ها خواست در مورد زیدان تصمیم درستی اتخاذ کنند.

به گزارش وبسایت نود، زیدان در این فصل بر خلاف دو فصل گذشته نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده و اخبار و شایعات زیادی مبنی بر اخراج او شنیده می شود. حال هیرو در این خصوص گفت:

ما باید در این مورد عاقل باشیم. الان در ماه ژانویه هستیم و این همان مربی و همان ترکیبی است که در دو سال گذشته هشت جام تصاحب کرده است. رئال مادرید به این معنی است که شما باید در همه دیدار ها برنده شوید، اگر دوم شوید ارزش زیادی ندارد. به هر حال ما باید آرامش خود را حفظ کنیم و تصمیم خوبی اتخاذ کنیم. ما عادت به فتح تمامی عناوین کرده بودیم، اما وقتی که این اتفاق نمی افتد، دلیل خوبی برای برکناری سرمربی نیست. باید در قضاوت خود باهوش باشیم، زیرا آن ها همان بازیکنان، همان تمرینات و همان فلسفه است. 

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • Cr7-17

    قطعا وقتی تیم تقویت بشه فصل بعدزیدان بازهم همه جامهارو درو میکنه درسته این فصل بالجبازیش تااینجا لالیگارو ازدست داده ولی هنوز اروپامونده واگه اروپاروهم نگیریم بازهم زیدان بهترین گزینه واسه رهبری رئالِ تقویت شده ست
    !Hala madrid¡...

  • ایرج

    میخواید نیمکتتونم مث ارنج فیکستون همه فوق ستاره باشن .
    این همه فوق ستاره رو دست مربی گوام هم بدن , تو نیم فصل تیم رو قهرمان میکنه.

برچسب ها