در صورت عدم صعود اینتر به لیگ قهرمانان، ایکاردی به رئال مادرید نزدیک تر می شود

در-صورت-عدم-صعود-اینتر-به-لیگ-قهرمانان-ایکاردی-به-رئال-مادرید-نزدیک-تر-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - بنا به گزارش ها، در صورتی که امسال هم اینتر موفق به کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان نشود، احتمال انتقال مائورو ایکاردی به رئال مادرید افزایش می یابد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طبق گزارش La Gazzetta dello Sport، مهاجم آرژانتینی دیگر صبر خود را از دست داده چرا که در هر تابستان به دنبال چشم انداز و امید جدیدی است.

اگرچه ایکاردی طی 176 بازی سری آ برای اینتر 99 گل به ثمر رسانده، اما هرگز تجربه حضور در لیگ قهرمانان را ندارد. او ماه آینده 25 ساله می شود، و نمی خواهد برای کسب تجربه حضور در لیگ قهرمانان بیش از این صبر کند. گفته می شود که رئال مادرید از نزدیک وضعیت او را زیر نظر دارد و مایل است تا در ژوئن 2018 رقم 110 میلیون یورو فسخ قراردادش را بپردازد.

در عین حال، اینتر هم برای به تعادل رساندن حساب های مالی خود نیاز به کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان دارد، چرا که در ماه ژانویه به دلیل قوانین فیرپلی مالی نتوانستند دست به تقویت تیم بزنند. اگر ایکاردی در اینتر به کار خود ادامه دهد، با تمدید قرارداد، رقم فسخ 200 میلیون یورویی خواهد داشت و سالانه 9 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

 • CR 6+4 FCP

  این همه بازیکن خوب خوب چرا ایکاردی؟!

 • hojat

  خدایی حیفه ایکاردی بره رئال اوفت میکنه بنزما هس به ایکاردی دوبازی درمیون بازی میرسه لیورپول که کوتینیو رو داد ولی برا کوتینیو بد نشد افتاد تو خمره عسل بارسا مهد پرورش بازیکنه مس .نیمارکه رفت.سرجی روبرتو .اندرس اینیستا .بوسکتس. ترشتیگن .و.....ولی رئال چی رونالدو که تو یونایتد به شهرت رسید رئال تو نابود کردن بازیکن استاداست اگه ایکاردی بیاد کارش تمومه قول میدن به دوهفته نکشیده افت بد جوری کنه

  • یاشار

   اخه تیمی که رکورد خرید بازیکن رئال میشکنه تو چند سال اخیر از هر باشگاهی بازیکن خریده و بعد مسی بازیکن خوبی از پایه معرفی نکرده مهد پرورش بازیکن بگید واقعا طرفداری حد داره. بعضیا واقعا خودشون به اون راه می زنن تا خوش باشن مهد خرید بازیکن از لیورپول سویا بنفیکا برزیل و .. شده بارسلونا.

برچسب ها