سایپا، آغاز و پایان تسلیم ناپذیری آبی پوشان در نبردهای هوایی

سایپا-آغاز-و-پایان-تسلیم-ناپذیری-آبی-پوشان-در-نبردهای-هوایی

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال تهران در دیدار مقابل سایپا با ضربه سر اسدی تنها یک گل دریافت کرد اما در ازای همین گل، چیزهای زیادی را از دست داد.

به گزارش وب سایت نود، استقلال تهران آخرین بار در هفته بیست و چهارم لیگ شانزدهم بود که با ضربه سر گل خورد. نکته جالب اینکه در آن بازی استقلال به مصاف سایپا رفته بود و حسین حسینی هم در درون دروازه این تیم حضور داشت. در آن بازی آبی پوشان در دقایق پایانی روی ضربه سر عزت الله پورقاز گل تساوی را دریافت کردند، گرچه چند دقیقه بعد پادووانی گل پیروزی بخش این تیم را به ثمر رساند. اما آبی پوشان پایتخت از آن پس دیگر روی ضربات سر بازیکنان حریف تسلیم نشدند و هرگز دروازه این تیم باز نشد تا اینکه این تیم بار دیگر در هفته نوزدهم، با همین حربه دروازه اش باز شد.
استقلال در این فصل تنها تیم لیگ برتری بود که با ضربه سر گل نخورده بود اما در دیدار برابر سایپا آبی پوشان که باز هم حسین حسینی را به عنوان مرد شماره یک در ترکیب داشتند، برای اولین بار با یک ضربه سر گل خوردند و نتوانستند به روند گل نخوردن روی ضربات سر ادامه دهند. به این ترتیب، رضا اسدی اولین بازیکنی بود که در لیگ برتر هفدهم موفق شد با ضربه سر دروازه استقلال را باز کند تا آبی پوشان پس از 26 بازی در لیگ برتر (از هفته 24 فصل گذشته) تسلیم ضربه سر بازیکنان حریف شوند که این اتفاق باز هم در بازی با سایپا برای این تیم رخ داد.
ضربه سر اسدی و گل او به استقلال باعث شد تا دیگر عنوان تنها تیم بدون گل خورده روی ضربات سر، در اختیار آبی پوشان نباشد؛ همچنین، دو امتیاز حساس این بازی از دست آبی پوشان رفت و این تیم رتبه چهارم جدول را به ذوب آهن اصفهان واگذار کرد.

 

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۳

  • زانيار

    فکر کنم شانس های حسینی تموم شده :)

  • ساوالان

    نقطه ضعف حسینی هم در توپ های هوای است مثل رحمتی سیوش خوبه. ولی توپ های هوایی خوب عمل نمیکنه.

  • امین

    حیف عباس زاده گل نزد حیف!پشتکاش دیدنی میشد!

برچسب ها