برانکو: دلیل تأخیر در تمدید قراردادم پیشنهاد تیم‌های دیگر نبود/ دیگر اجازه نمی‌دهم کسی جدا شود

برانکو-دلیل-تأخیر-در-تمدید-قراردادم-پیشنهاد-تیمهای-دیگر-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - تأخیر در تمدید قرارداد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد از تیم‌های دیگر به ویژه تیم ملی ایران نبوده است.

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویج در نشست خبری بعدازظهر امروز (شنبه) باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خیلی وقت بود که همه اعضای هیئت مدیره را کنار خودمان و خبرنگاران مشاهده نکرده بودیم.‎ باید بگویم آقایان پیروانی، گرشاسبی، کاشانی و ... همه به دنبال تقویت باشگاه هستند. بار دیگر از آقای گرشاسبی و اعضای هیئت مدیره تشکر می‌کنم.‎

در مذاکره با مدیران پرسپولیس خیلی سریع توانستیم منافع مشترک را پیدا کنیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همان‌طور که می‌دانید من قراردادم را برای دو سال با پرسپولیس تمدید کردم. خیلی سریع توانستیم منافع مشترک را پیدا کنیم و همان‌طور که گفته بودم از این همکاری و ادامه پیدا کردن آن بسیار خوشحال هستم. این همکاری برای توسعه بیشتر تیم و باشگاه خواهد بود و تشکر می‌کنم از حمایت بی‌دریغ هواداران عزیزمان که واقعاً حمایت عظیمی از من داشته‌اند.

ما تازه در اول راه هستیم
وی ادامه داد: خیلی واضح است که بدون حضور این هواداران و عشقی که آنها به تیم ما می‌دهند کار بسیار سخت و موفقیت دشوار خواهد بود. افتخار می‌کنم که عضوی از پرسپولیس بوده و هستم، همان‌طور که کاشانی و پیروانی در طول زندگی‌شان خدمات زیادی به پرسپولیس کرده‌اند. همچنان امیدواریم این همکاری و خدمات ادامه داشته باشد. آن‌طور که گرشاسبی و پیروانی گفتند ما توافق کردیم برای قرارداد، البته این راهم باید بگویم که ما تازه در اول راه هستیم و چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که یک چالش جدید و یک انگیزه مضاعف برای اینکه پرسپولیس روزبه‌روز پیشرفت کند به وجود آمده است.

موفقیت‌های اخیر نباید ما را به خواب ببرد
برانکو در ادامه اشاره کرد: موفقیت پرسپولیس علاوه بر سطح ایران باید در سطح آسیا هم باشد. این نتایجی که کسب کرده‌ایم به هیچ عنوان نباید ما را به خواب ببرد، بلکه برعکس یک انگیزه مضاعف خواهد بود که بیشتر کار کنیم تا بهتر شویم. تمام اهداف‌مان را پیش روی خودمان می‌گذاریم تا با حداکثر بازده پیش برویم، البته به بازیکنان تیم هم تبریک می‌گویم که با تلاش زیاد پرسپولیس را به اینجا رسانده‌اند. همه در موفقیت پرسپولیس سهیم هستند، اما مهم‌ترین آنها بازیکنان هستند، چرا که آنها در زمین حداکثر توان‌شان را به کار می‌بندند، اما همان‌طور که همیشه گفته‌ام در موفقیت هر بخشی حتی کوچک‌ترین آن تأثیر ویژه‌ای دارد.

شاید با بردهای‌مان خسته‌کننده شده باشیم!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش ضمن اشاره به حضور پرتعداد خبرنگاران در این کنفرانس خبری گفت: تشکر می‌کنم از همه همکاری‌هایی که رسانه‌ها با ما داشتند و انتظار داریم این همکاری مستمر باشد و در راستای باشگاه و فوتبال. همچنین این همکاری باید در راستای منافع پرسپولیس، فوتبال ایران و حقیقت باشد. ما هیچ وقت از انتقادات فرار نمی‌کنیم، این موضوع فقط در ایران نیست و همه جای دنیا وجود دارد و این کنفرانس خبری خود دلیلی است که ما نشان دهیم همیشه با روی باز مقابل شما (خبرنگاران) قرار می‌گیریم. امیدوارم یک همکاری دوستانه را داشته باشیم، البته شاید ما برای شما با برد‌هایی که کسب می‌کنیم خسته کننده باشیم (باخنده)، اما دوست دارم یک رابطه ورزشی و صادقانه داشته باشیم.

کار بدون مشکل پیش نمی‌رود اما همیشه دنبال قهرمانی هستیم
برانکو در رابطه با اهداف بلندمدت تیم پرسپولیس توضیح داد: مقابل پیروانی و گرشاسبی می‌گویم که ما همیشه به دنبال اهداف زیادی هستیم و این اهداف را پیش روی خود می‌گذاریم ما می‌دانیم که کار بدون مشکل پیش نخواهد رفت، اما هدف این است که به طور مستمر فعال باشیم و همیشه به دنبال کسب قهرمانی باشیم و سعی کنیم بیشترین قهرمانی‌ها را کسب کنیم. همان‌طور که ابتدای فصل اعلام کردیم این اهداف فقط برای این فصل نخواهد بود و همیشگی است و در همه فصل‌ها به دنبال آن هستیم. قهرمانی در سوپرجام، قهرمانی لیگ، قهرمانی آسیا و بالا بردن تعداد قهرمانی‌های‌مان.

می‌خواهیم قهرمانی‌های بیشتر کسب کنیم
وی همچنین خاطر نشان کرد: ما سوپرجام را کسب کردیم و تا نیمه نهایی آسیا هم پیش رفتیم. شما می‌دانید که راهیابی یک تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید، چون در این بازی‌ها عوامل زیادی برای عبور از مراحل مختلف وجود دارد. این را باید بگویم که در بین همه تیم‌ها ما شرایط سختی داشتیم و 9 بازی را بیرون از تهران برگزار کردیم، آن هم با توجه به اینکه می‌دانید چقدر حضور هواداران برای‌مان مهم است. ما در این فصل و فصل‌های آینده هدفمان این است که بتوانیم قهرمانی‌های بیشتری کسب کنیم.

دلیل تأخیر در تمدید قراردادم پیشنهاد تیم‌های دیگر نبود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «دلیل طولانی شدن امضای قراردادتان چه بود؟ آیا به دلیل سرمربیگری در تیم ملی این تاخیر به وجود آمد؟»، پاسخ داد: منظورتان از تیم ملی، کدام است؟ اولاً باید عرض کنم دلیل طول کشیدن توافق ما این صحبت‌ها نبود، بلکه اینقدر برنامه‌های باشگاه فشرده بود که اصلاً وقت نمی‌شد. البته این را هم بدانید که گرشاسبی یک ماه و نیم است که به باشگاه آمده و یک مقدار زمان احتیاج بود تا ایشان در باشگاه سبک سنگین کند و کار را به طور کامل در دست بگیرد. همان‌طور که گفتم ما هر سه چهار روز یک بار بازی داشتیم یعنی اصلاً وقتی نبود برای مذاکره، در مورد تیم ملی هم باید بگویم که تیم ملی ایران سرمربی دارد و موفق شده تیم را به جام جهانی ببرد و تیم ایران با آن فرد به جام جهانی خواهد رفت، البته اگر منظورتان از تیم ملی پیشنهاد از کشورهای دیگر باشد، بله من داشتم اما دلیل عقب افتادن امضای قراردادم این نبود.

انتظار داریم که نوراللهی کیفیت قبل از رفتن به سربازی را داشته باشد
برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه نوراللهی می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود و آیا شرایط او را به گونه‌ای می‌بینید که آمادگی بازی کردن باشد، یادآور شد: بابت بازگشت نوراللهی خیلی خوشحال هستم و البته متأسفم که بازگشت او خیلی طول کشید و این بدترین چیز برای یک بازیکن است که یک سال بازی نداشته باشد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که او را برای بازی آماده کنیم و در جریان تمرینات ارزیابی خواهیم کرد که در چه وضعیتی است و چطور می‌تواند به ما کمک کند، اما او در رقابت برای ترکیب اصلی تیم خواهد بود و انتظار داریم کیفیت قبل از رفتن به سربازی را دوباره داشته باشد.

مواردی که در قراردادم وجود دارد از اسرار کاری است
وی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا در قراردادش چند بند وجود دارد که به او کمک می‌کند که هر وقت خواست قراردادش با پرسپولیس را فسخ کند، یادآور شد: خوشحالم که شما نگران قرارداد من و امنیتی که در آن وجود دارد، هستید و جا دارد از شما تشکر کنم. لازم است عنوان کنم قرارداد بین باشگاه و مربی امضا می‌شود و یک اسرار کاری است. این قرارداد به این منظور امضا می‌شود که منافع هر دو طرف رعایت شود. در همه جای دنیا همین‌طور است، اگرچه قرارداد فقط یک برگه است که بین دو طرف امضا می‌شود. باز هم اگر سؤالی در این مورد دارید بپرسید تا به شما بگویم!

هیچ بازیکنی از پرسپولیس مهم‌تر نیست
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه نبود مهدی طارمی در پرسپولیس احساس خواهد شد یا نه، تصریح کرد: تشکر می‌کنم از این سؤالی که پرسیدید. باید بگویم بارها در صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه و بازیکنان داشته‌ام به آنها تأکید کرده‌ام هیچ یک از ما از من برانکو، گرشاسبی و پیروانی گرفته تا بازیکنان، از باشگاه مهم‌تر نیستیم. نه هیچ یک از ما، بلکه هیچ بازیکنی بیشتر از باشگاه اهمیت ندارد و فکر کنم که در مورد این موضوع گرشاسبی صحبت‌های لازم را انجام داد. قضیه طارمی و بحث ماندن و رفتنش از پرسپولیس یک نیم‌فصل زمان برد و در نهایت او راه و مسیر خود را انتخاب کرد، فقط می‌توانم بگویم برای طارمی بهترین آرزوها را می‌کنم. او در چندسالی که در پرسپولیس بود همه تلاشش را برای منافع تیم انجام داد و من به عنوان مربی از او تشکر می‌کنم و این مرزی است بین بازیکن و مربی.

با همین کادر فنی به کارمان ادامه می‌دهیم
برانکو درباره تمدید قرارداد کادرفنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: ابتدا باید این را بگویم که با افشین پیروانی موافق هستم، هر تلاشی که می‌کنیم برای هواداران است و به خاطر همین خیلی ناراحت بودیم که بازی با نفت را بدون تماشاگر بازی کردیم. هواداران سرمایه‌های پرسپولیس هستند و یار دوازدهم ما. کادر فنی همچنان تا دو سال آینده کنار ما خواهند بود، همچنین احتمال تغییرات وجود خواهد داشت، چرا که ممکن است در ادامه اختلاف نظر پیش بیاید، مثل آندره و چوک. اینها قابل پیش‌بینی نیست، اما انتظار ما این است که دو سال آینده را نیز با هم و با انگیزه و شوق زیاد دنبال کنیم، چون بدون این موارد نمی‌شود، نتیجه گرفت.

طارمی از نظر ذهنی در پرسپولیس نبود
وی در پاسخ به این پرسش که «شما گفتید طارمی دلش نبوده که در پرسپولیس بماند، اگر این موضوع برای دیگر بازیکنان هم پیش بیاید شما اجازه می‌دهید که از باشگاه خارج شوند؟»، پاسخ داد: طارمی قراردادش در پایان فصل به پایان می‌رسید، هم من و هم گرشاسبی و پیروانی به ایشان پیشنهاد دادیم تا قرارداد جدید با او امضا کنیم، اما ایشان توسط وکیلش کتبا اعلام کرد که مایل به ادامه همکاری نیست، ما نهایتا یک ماه و نیم می‌توانستیم ایشان را نگه داریم، طارمی از نظر ذهنی در پرسپولیس نبود و این طبیعی بود که با این شرایط باشگاه می‌توانست مقداری جلوی ضررش را با فروش این بازیکن جبران کند.

دیگر اجازه نمی‌دهم کسی از پرسپولیس جدا شود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد:‌ ما خواستیم طارمی را نگه داریم، اما او نخواست. در مورد دیگر بازیکنان هم باید بگویم این بستگی به منافع دو طرف دارد و طبیعی است که من به‌عنوان مربی اجازه نمی‌دهم کسی از تیم برود، چون ما محروم هستیم و اگر اتفاق جدیدی رخ ندهد، ما نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. با این شرایط اگر یک نفر بیاید و برای یکی از بازیکنان ما 10 میلیون دلار پیشنهاد بدهد آیا باز هم نباید اجازه بدهیم که این بازیکن برود؟ این فوتبال حرفه‌ای است و باید بازیکنان را درک کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳۱

 • رضاشهسواری

  پروفسور زنده باشی،احمد هم داره میاد
  دیگه غمی نیست،ما سرعت حرکت رو بیشتر میکنیم،بقیه تیما میتونن از دور و البته با دوربین مارو ببینن
  زنده باد ارتش سرخ

 • فقط زلزله

  انصافا برانکو خیلی با شخصیت هست و اهل باند بازی نیست بر عکس بعضیااااا

 • مستاجر خدا

  موفقیت ینی یک فصل هم هیچ جامی نگیری و متوسط بازی کنی باز موفق باشی
  نه لبه تیغ
  یک بازی ببری موفقی
  همون و ببازی ناکام مطلق
  دوست داریم برانکو

 • امیدوحیدیفر

  اصلا پیشنهادی نداشتی جز تیم پیروزی که پول میلیاردی بیت المال رو راحت میدن کدوم تیم قدرتمند میاد مربی درجه دو کرواسی رو استخدام کنه؟کشورهای عربی عربستان وامارات همشون مربی سرشناش برزیلی وآرژانتینی دارن ژاپن و کره هم همینطور حتی قطر

  • تا ابد پرسپولیس

   بی اصاف نباش دوست عزیز اینکه تیم شما نتیجه نمیگیره مقصر پرسپولیس نیست

  • 6در4تقلال

   سوزشت قشنگه وباعث خرسندی ماست الان هم به 125زنگ میزنی یامن بزنم؟

  • محمود

   ببخشید که استقلال رفته یه مربی ای اورده که چند سال بیکار بوده مربی اگر هم درجه چندم باشه مهم نتایجی هست که به دست میاره و برانکو تو پرسپولیس موفقیتهایی رو بدست اورده که شاید یک مربی تراز اول اروپایی هم نمیتونست تو ایران بدست بیاره

  • asad

   تو که بالاخره نگفتی چرا اسمتو عوض کردی و شدی وحیدیفر :) ولی بهترین کار بهت همون بی اعتناییه حتی حتی انگشت به سمت دیسلایک بردنم زیاده ! خوشباشی وحیدیفر؟؟؟!!!

  • Hadi

   دوست عزیز
   برانکو قبل این که بیاد پرسپولیس سرمربی الاتفاق عربستان بود که قهرمان هم شد حالا نمیدونم منظور شما چیه که میگی این کشور ها مربی درجه یک میگیرن ، درضمن چین هم قهرمانی گرفته .
   از همه اینا بگذریم با فرض درجه دو بودن برانکو به نظر من که هیچی ، به نظر کاثر کارشناس ها پرسپولیس بهترین تیم لیگ ایرانه .

  • علی

   اره بابا هرکسی نمیتونه که مربی درجه یکی مث منصوریان داشته باشه ما مجبوریم با همین مربی درجه دو کرواسی بسازیم شماهم اصلا بهت فشار نیومده

  • آرش

   برانکو مربی درجه دو نیست دو تا جام جهانی رفته(یکی با ایران یکی با کرواسی به عنوان دستیار) هشت سالم سرمربی ایران یوده و شناخت بسیار خوبی از فوتبال اران و اسیا داره پس لطفا قضاوت غیرمنطقی نکنید علاوه براین مدیریتش هم در پرسپولیس عالی نیوده اما خوب بوده چون واقعا نتایج پرسپولیس قابل قبوله.

  • علی

   قابل توجه شما که همون العینی که پارسال ۶تاییتون کرد مربیش دالیچ کرواسی بود

  • راموس

   برانکو درجه دو !!!!!!!
   مربی ک دو بار جام جانی بوده مربی ک قهرمانی اسیابا تیم ملی رو داره مربی ک ۳ قهرمانی یا تیم های مختلف و اختلاف امتیاز زیاد داره درجه دو هست....باش بابا باش تو راس میگی تو خوبی شوفر خوبه علی منصورتون خوبه ......
   فعلا زنگ بزن ۱۲۵ تا بعد

  • علی

   ما با مربی درجه دو هم موفقیم.حالا شما که مثلا مربیتون درجه یک هست چی هستین؟؟بعدم برانکو قرار بود جای زلاتکو دالیچ روی نیمکت کرواسی بشینه که خدا رو شکر دالیچ نتیجه گرفت.مفهوم بود؟؟

  • کیانوش

   امید عزیز
   من و تو استقلالی هستیم و به همین دلیل باید منصف باشیم.
   انصافا برانکو در پرسپولیس موفق بوده...البته از بعد فوت ناگهانی مرحوم نوروزی که باعث وحدت تیم شد...برانکو هم مربی کم نامی نیست.او دستیار بلاژویچ بود که در جام جهانی با کرواسی سوم شد و با او به ایران آمد و بعد از او مربی تیم ملی شد و در تیم ملی موفق هم بود.الان هم قهرمانیشون تقریبا قطعی است.پس منصف باش.
   الان البته با این وضعیت پرسپولیس ، کار سختی داره و معلوم نیست بتونه موفق بمونه.
   برای پرسپولیس در آسیا نگرانیم.انشاالله در کنار استقلال بزرگ و تراکتورسازی و ذوب آهن موفق بشن اسم کشور مون را بالا ببرن.

  • امیرعلی پرسپولیسی

   ارزشش از داریوش شجاعیان 4 میلیاردی شما کمتره؟این همه باعث پیشرفت فوتبال پرسپولیس و البته فوتبال ایران شده.راستی چک داریوش شجاعیان چطور پاس شد ؟ نکنه هوادارها کمک کردن ؟خخخخخ

 • یلدا

  درود بر پروفسور عزیز
  معمار پرسپولیس نوین...

 • راموس

  پروفسور دوسداشتنی پرسپولیس با تو ب امید تکرار قهرمانی های پیاپی در لیگ و رفتن و قهرمانی در اسیا برای دومین بار هستیم.......
  دوست داریم ک همیشه بمونی و فرگوسن پرسپولیس بشی تا همیشه اسم پرسپولیس و برانکو با هم اجین بشه .....خیلی خوشحالیم ک تورور داریم
  خیلیا هم از این ک داریمت میسوزن بزا بسوزن چون باید کار هایی ک سرشون در اوردی رو ب یاد بیارن

  • asad

   عجین درسته عزیز من

 • دختر پرسپوليسي

  عشقي فرمانده باشد كه حالا حالاها تو ليگ ايران آقايي كني

 • S.A.H

  ممنون برانکو،مرسی که هستی

 • Manam man

  برانکو: شاید ما با برد هایی ک بدست میاوردیم خسته کننده باشیم.
  هیچ یک از ما از من برانکو گرشاسپی پیروانی گرفته تا بازیکنان از باشگاه مهم تر نیست.ن هیچ یک از ما بلکه هیچ بازیکنی بیشتراز باشگاه اهمیت ندارد.
  لطفا با دقت بخونید گفتگوشو.عالیه
  مرسی آقا برانکو.مفتخریم ک شما سرمربی ما هستید

 • مهدی

  سال دیگرو دریاب پرسپولیسو از نو بسازیم با یارای غیرتمند

برچسب ها