مهاجم گسترش فولاد: گلم را به خودم تقدیم و از خودم تشکر می‌کنم!

مهاجم-گسترش-فولاد-گلم-را-به-خودم-تقدیم-و-از-خودم-تشکر-میکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم گسترش فولاد تبریز گفت: گلم به فولاد را به خودم تقدیم و در واقع از خودم تشکر می‌کنم، چون در این مدت زیاد زحمت کشیدم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پیمان بابایی که در بازی برابر فولاد خوزستان گل تساوی تیمش را وارد دروازه حریف کرد، در مورد این بازی گفت: بازی خوبی بود. فولاد به تبریز آمده بود تا امتیاز بگیرد. ما هم دنبال برد بودیم، ولی متأسفانه روی یک غافلگیری گل خوردیم و کارمان سخت‌تر شد. بچه‌ها در نیمه اول و دوم روی دروازه حریف فشار آوردند و خدا را شکر که در نهایت به پیروزی رسیدیم.

مهاجم گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: ما از این تساوی راضی نیستیم، چون در شهر خودمان بازی می‌کردیم و تحت هر شرایطی باید برنده می‌شدیم. متأسفانه چند فرصت خوب را از دست دادیم، ولی امیدوارم در بازی‌های آینده این مساوی خانگی را جبران کنیم.

وی در خصوص اینکه گلش را به چه کسی تقدیم می‌کند، خاطر نشان کرد: راستش را بخواهید در این دو سال خیلی سختی کشیدیم. مصدومیت و محرومیت تلخی داشتم، ولی خدا را شکر که بعد از آمدن آقا فیروز شرایط بهتری در تیم پیدا کردم و امسال پنج گل زده‌ام. من این گل را به خودم تقدیم و در واقع از خودم تشکر می‌کنم چون در این مدت زیاد زحمت کشیدم. امیدوارم که در ادامه بازی‌های خوبی برای گسترش فولاد انجام بدهم.

بابایی در پاسخ به این پرسش که «آیا در بازی با پرسپولیس هم گل می‌زنی؟»، اظهار داشت: ما به تهران می‌آییم تا پرسپولیس را شکست دهیم و فرقی ندارد مقابل کدام تیم بازی می‌کنیم. هر بازیکنی دوست دارد به استقلال یا پرسپولیس گل بزند، ولی برای من موفقیت تیم از همه چیز مهم‌تر است.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • cnm

  گسترفولاد 3پرسپولیس 1

  • 6*4

   16 امتیاز اختلاف را با انگشتان چهار دست و پا میشمرد و گریه کنان پتو را روی سر میکشد:))))

 • iman ss

  خخخخ دمت گرم گل گفتی

 • Mahdi

  هههههه
  آش به همین خیال باش
  پرسپولیس رو فقط داور و غرور بازیکن هاش می تونن شکست بدن که امسال مورد اول رو زمین گیر کردیم

  • خطاب به بالایی

   داور???
   بابا انقدر نخندون ما را...
   در ضمن زمین هم کج بود..
   خخخخ

 • آروین

  از اقوام فریدون زندی نیستی عایا ؟! :)))

 • علی

  نَچّاییییی
  اگه موقعیت گل بدست آوردی میگم برات گُل حساب کنن
  نه اصلا برد برات حساب کنن
  نه اصلا جامو بهتون بدن

برچسب ها