اطلاعیه فدراسیون در خصوص روزهای پایانی بلیت‌فروشی جام جهانی

اطلاعیه-فدراسیون-در-خصوص-روزهای-پایانی-بلیتفروشی-جام-جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی 2018 روسیه اطلاعیه‌ای صادر کرد که متن این اطلاعیه به این شرح است:

«روزهایی که برای فروش بلیت‌های جام جهانی در نظر گرفته شده بود، به سرعت در حال سپری شدن است و تا پایان همین هفته فرصت باقی مانده تا علاقه‌مندان پرشور فوتبال، از راهی معتبر و بی‌دردسر نسبت به خرید بلیت‌های جام جهانی اقدام کنند. پنج روز دیگر به پایان زمان اعلام شده، فرصت باقیمانده و پس از آن دیگر هیچ امکانی برای فدراسیون فوتبال وجود نخواهد داشت تا بلیت‌ها را در اختیار علاقه‌مندان قرار بدهد، چون فدراسیون فوتبال ایران مجبور است تمامی بلیت‌های باقیمانده خود را به فیفا بازگرداند تا از طریق سایت خود به فروش برسد. بی‌تردید با نزدیک شدن به ایام برگزاری جام جهانی، اشتیاق نسبت به خرید بلیت بازی‌های ایران در جام جهانی افزایش خواهد یافت، اما آن زمان دیگر بلیتی در اختیار فدراسیون فوتبال نخواهد بود. لذا از همه علاقه‌مندان درخواست می‌شود با توجه به باقی ماندن تعداد قابل توجهی بلیت، نسبت به خرید بلیت تا روز پنجشنبه اقدام کنند».

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۴

 • علی

  ملت پول ندارن به یک سفر معمولی برن! اونوقت برن روسیه؟ من خودم هم میخواستم زمینی برم روسیه ولی فشار کاری اجازه نمیده ضمن اینکه کلی قسط دارم!

 • Hadi

  وای خوب شد یادآوری کردید.نمیدونستم با ۲۶۶۰۰ تومنم باید چیکار کنم.همین الان میرم بلیط جام جهانی میگیرم.ما رفتیم روسیه

  • آبتین

   با 26600 تومن فقط میشه بازی مراکش ببینی باید صبر کنی تا آخر سال دو تا 26600 تومن دیگه بریزن تا اسپانیا و پرتغال هم ببینی تازه اگه تیم ملی بره مرحله بعد یارانه 1 ماهت هم میره

 • فرزاد

  منم میخوام برم ولی دلار ندارم
  خواهشا بلیت ها رو مجانی بزارین ملت دسته جمعی بریم

برچسب ها