کونته: علت تساوی، خستگی تیم بود

کونته-علت-تساوی-خستگی-تیم-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته درباره تساوی تیمش مقابل لسترسیتی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، چلسی در مقابل لسترسیتی نمایش خوبی نداشت و با وجود آن که نزدیک به 25 دقیقه یک یار بیشتر از حریف داشت، نتوانست به برتری مقابل لستر برسد. کونته در واکنش به تساوی تیمش چنین گفت:

بعد از یک تساوی 0-0 دیگر، همه ما ناراحت هستیم. ما چهارشنبه شب مقابل آرسنال بازی کردیم و فرصت لازم را برای ریکاوری نداشتیم. مشخصاً دیدم که خیلی از بازیکنان تیم خسته بودند و در شرایط مسابقه قرار نداشتند. البته باید اذعان کرد که انگیزه و اشتیاق پیروزی در بازیکنان تیم مشهود بود. وقتی هر سه روز یک بار بازی می کنید، باید ترکیب تیم را تغییر دهید، این کاری بود که امروز کردیم. در بازی جام حذفی با یک تیم بازی کردیم، در جام اتحادیه با تیمی متفاوت و در این مسابقه هم با تیم دیگری به میدان رفتیم. اما بازی در این مقطع فشرده آسان نیست و لازمه آن، داشتن یک ترکیب بزرگ است.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • Nasser

  تاريخ مصرفت تموم شده اقاي تباني

 • Vk

  اگه بجای موراتا یه چغندر بکارن نتیجه بهتری میده. کاستا درسته اخلاق نداشت ولی تمام کننده حرفه ای بود و چلسی حالا قدرشو میدونه.

 • ستاره

  الان این دیگه بهونه نمیاره فقط چلسی فنا بلدن به مورینیو بگن بهونه میاره

 • Chelsea fan

  استاد کونته شما مربی بزرگی هستین ما هم قبولتون داریم ولی اگر ای بازیا باعث خستگی تیم شده از اول اسفند که باید تا 23 اسفند دوبار با بارسلونا یکبار با منچستر یونایتد و یکبار با سیتی و یکبار با پالاس بازی کنی دیگه چیکار میخوای بکنی
  شما بخوبی فصل اولت نیستی و تاکید هم روی خریدهای بدرد نخورت مثل باکایوکو و ... داری که فقط پول باشگاه رو حروم کردن
  الان که مقطع سخته فصل هست عیار واقعی موراتا مشخص شده و تقریبا هیچ کاری نمیکنه و الانه که باید فهمید چرا بقیه بهش بازی نمی دادن
  در کل لیگ جزیزه و لیگ قهرمانان مثل قبل جذاب نیست یاد سالهای 05 و 06 و 07 و 08 بخیر

 • رضا))نیمار((قهرمان((

  پاریس قهرمان

برچسب ها