منچستریونایتد برای جذب سانچز باید بیش از 10 میلیون پوند کمیسیون بدهد

منچستریونایتد-برای-جذب-سانچز-باید-بیش-از-10-میلیون-پوند-کمیسیون-بدهد

وبسایت رسمی برنامه نود - یونایتد برای خرید سانچز، باید حدود 40 میلیون پوند بپردازد.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف نوشته است منچستریونایتد برای خرید سانچز ممکن است مجبور شود تا بیش از 10 میلیون پوند به عنوان کمیسیون به مدیربرنامه این بازیکن بپردازد تا انتقال وی به الدترافورد را نهایی کند.

این در شرایطی است که گفته می شود منچسترسیتی اعلام کرده حاضر نیست بیش از 20 میلیون پوند برای بازیکنی که تنها شش ماه از قراردادش باقی مانده خرج کند و به این ترتیب، یونایتد جدی ترین مشتری فعلی سانچز به حساب می آید. آرسنال خود نیز خواهان حدود 30 میلیون پوند برای فروش سانچز است، و طبق اعلام این رسانه، فرناندو فلیسویچ برای نهایی کردن انتقال، حدود 10 میلیون پوند طلب خواهد کرد. اگرچه سانچز مایل است تا دوباره با پپ همکاری کند ولی شاید سیتی راضی به پرداخت این رقم نشود.

یونایتد تابستان 2016 و 2017 هم برای جذب پوگبا و لوکاکو، ارقام سنگینی را به مینو رایولا پرداخت کرد و شاید بار دیگر این کار را بکند. در عین حال گفته می شود آرسنال به دنبال جذب مالکوم است تا وی را جانشین سانچز کند.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • y.m

    با سلام
    به نظر من توی یونایتد میتونه موفق باشه چون دوست داره آزاد بازی کنه یعنی همکاره تیم باشه که الان منچستر به چنین بازیکنی نیاز داره ولی توی سیتی کار خیلی براش سخت خواهد شد
    فقط برام جالبه اگه بره یونایتد واکنش مورینیو چه خواهد بود چون از رابطه سانچز و پپ خبر داره

  • Hadi

    یونایتد هم باید سانچز و هم اوزیل رو بگیره. به نظرم 30-40 میلیون پوند هم میرزه.انشالله بیاد یونایتد

برچسب ها