نصیحت گواردیولا به سانه: مانند لیونل مسی آزاد و راحت بازی کن

نصیحت-گواردیولا-به-سانه-مانند-لیونل-مسی-آزاد-و-راحت-بازی-کن

وبسایت رسمی برنامه نود - لروی سانه مهاجم آلمانی منچسترسیتی فاش کرد که گواردیولا از او خواسته است که همانند لیونل مسی بازی کند.

به گزارش وبسایت نود، سانه در تابستان 2016 از شالکه به منچسترسیتی پیوست و نتوانست شروع خوبی در لیگ برتر انگلیس داشته باشد. اما او در حال حاضر به یکی از مهره های کلیدی پپ گواردیولا تبدیل شده است. او در مصاحبه ای با گاردین در این خصوص گفت: 

من به زمان کمی احتیاج داشتم تا خودم را اثبات کنم، تا با لیگ برتر و مردم آشنا شوم. پپ به من گفت که آزاد تر و راحت تر بازی کن همچون لیونل مسی. البته همانند مسی بازی کردن غیر ممکن است. او گفت که مانند مسی آزاد باش، لذت ببر و کار هایی انجام بده که او نزدیک دروازه حریفان از مهاجم انتظار دارد، یا شوت بزن و یا پاس گل بده. 

4416

اختصاصی

نظرات ۵

 • مستاجر خدا

  تو خودت مگه مث گواردیولا بارسا بودی هیج؟؟
  اون بارساست که امکان و میده به بازیکن بشه مسی
  و به سر مربی بشه تو

  • e

   یکم منطق داشته باش وقتی پپ رفت بوندس لیگا همه گفتن رفته لیگی که توش رقابت نیست اومد لیگ انگلیس و به بی رقابت ترین لیگ تبدیلش کرد مشکلش چیه

 • حمید مسی

  مستاجر خدا،خواهش میکنم اسمت را عوض کن چون اسم خدا مقدسه و تازه شما را شناختم با این اسمی که گذاشتی و این نظرات از کودکان طرفدار پنالفسایدانو هستی.برو به پنالفسایدانوتون برس که داره از بس تک به تک از دست میده روی موراتا را سفید میکنه.سال دیگه لیگ چین در انتظار اسطورتونه.
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن

 • محمدپارسا

  داداچ مشکل از ذات مغروره پنالدوی حتی پنالدو به بارسا بیاد بازم همینه ک هست
  عمرش تموم شده باید خدافظی کنه
  قیمتش به شکل نزولی با شیب زیاد میاد پایین:)
  دیگه فوتبالش تموم شده اخه داورا چقد پنالتی بگیرن تا پنالدو گل هاش به مسی برسه؟

 • فریدتاجی بارسایی

  تنها کسی که میتونه مثل مسی بازی کنه فقط لیو مسیه با اینکه عاشق مارادونا بودم وهستم ولی خدایش نبوغ و تکنیک مسی بی نظیره

برچسب ها