کی‌روش در حال برنامه‌ریزی برای حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی

کیروش-در-حال-برنامهریزی-برای-حضور-لژیونرها-در-اردوی-تیم-ملی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در حال برنامه ریزی برای حضور به موقع بازیکنان لژیونر در اردوی تیم ملی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، کارلوس کی‌روش در حال برنامه‌ریزی برای آماده‌سازی هرچه بیشتر تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه است و در کنار تمرینات هفتگی بازیکنان داخلی، او به صورت مرتب وضعیت بازیکنان لژیونر را بررسی می‌کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که تمرینات بازیکنان داخلی را به دستیارانش سپرده، خودش در حال هماهنگی محل اردوی تیم ملی در اردیبهشت ماه 97 است که به احتمال زیاد از بین کشورهای اتریش، ایتالیا و یونان انتخاب خواهد شد. وی همچنین با سرمربیان تیم‌هایی که بازیکنان ایرانی را در اختیار دارند، در حال رایزنی است تا برای حضور لژیونرها در اردوی اردیبهشت ماه تیم ملی برنامه‌ریزی کند.

کی‌روش به دنبال این است که لژیونرها بعد از اتمام مأموریت باشگاهی خود به اردوی تیم ملی بیایند. تیم ملی در لیگ‌های هلند، بلژیک، یونان، سوئد، پرتغال، روسیه و قطر لژیونرهایی دارد که زمان پایان هر کدام از این لیگ‌ها متفاوت است. از همین‌رو سرمربی تیم ملی برنامه‌ای را در نظر خواهد گرفت تا لژیونرها پس از پایان لیگ خود استراحتی مناسب داشته باشند و پس از ریکاوری در اردوی تیم ملی، بلافاصله تمرینات آماده‌سازی‌شان را آغاز کنند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

 • صدرا پرسپولیسی

  ماشالله مربی درجه یک

 • ایرانکیروش

  کیروش بهترین مربی تاریخ ایران . اونم با اختلااااااااف . نه تنها نفر اول خودشه بلکه نفر دوم و سوم هم کیروشه .

 • بروجردی

  لیس للانسان الا ما سعی
  مطمئناً با تلاشی که کیروش میکنه و همچنین بازیکنانی که دارن آماده جحام جهانی میشن ، مطمئناً ایران نتیجه خوبی خواهد گرفت!

برچسب ها