برانکو از منصوریان سبقت گرفت؛ اختلاف فاحش در عملکرد مربیان ایرانی و خارجی

برانکو-از-منصوریان-سبقت-گرفت؛-اختلاف-فاحش-در-عملکرد-مربیان-ایرانی-و-خارجی

وبسایت رسمی برنامه نود - در جدول رده بندی مربیان بر اساس مجموع امتیازات ادوار مختلف لیگ برتر، برانکو ایوانکوویچ با پیروزی برابر سیاه جامگان به مجموع 175 امتیاز از 85 بازی رسید.

به گزارش وب سایت نود، در جدول رده بندی مربیان لیگ برتر، سرمربی کروات سرخپوشان با کسب 3 امتیاز دیدار با سیاه جامگان، جمع امتیازات خود را به 175 رساند و از علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال پیشی گرفت. در برانکو در حالی با انجام 85 بازی به این امتیاز رسیده که علیرضا منصوریان با پشت سر گذاشتن 107 بازی به 174 امتیاز دست یافته بود.

برانکو در صورتی که 4 امتیاز دیگر در لیگ برتر کسب کند، در این رده بندی باز هم یک پله بالاتر رفته و جای محمد مایلی کهن (با 179 امتیاز) را خواهد گرفت.

همچنین، مهدی تارتار در این هفته 160 امتیازی شد و رضا مهاجری هم در هشتادمین بازی لیگ برتری خود مغلوب استقلال خوزستان شد. وینفرد شفر آلمانی سرمربی استقلال در یازدهمین بازی خود در لیگ برتر ایران، 20 امتیازی شد.

با مقایسه عملکرد و روند نتیجه گیری مربیان خارجی با مربیان داخلی به خوبی مشخص می شود که مربیان کاربلد و باتجربه خارجی به واسطه نتایج خوب و میانگین امتیازی بسیار مطلوب توانسته اند با تعداد بازی های به مراتب کمتر، در رده های بالاتری قرار بگیرند. به عنوان مثال، برانکو به طور میانگین در هر بازی بیش از 2 امتیاز و وینفرد شفر 1/8 امتیاز کسب کرده اند؛ حتی کرانچار که در این فصل نتایج خوبی با زردپوشان اصفهانی به دست نیاورده، باز هم به میانگین 1/7 امتیاز در هر بازی رسیده است. از اینرو، برانکو در رده بندی کلی مربیان لیگ برتر، با وجود 52 بازی کمتر نسبت به مهدی تارتار، چندین رده بالاتر از وی قرار دارد. و یا شفر آلمانی با وجود تعداد بازی های کمی که در لیگ برتر ایران حضور داشته (11 بازی)، اما نسبت به برخی مربیانی با 10 یا 12 بازی بیشتر، در جایگاه بهتری در این رده بندی جای گرفته است. 

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • اکبر جوجه

  تیم فقط پرسپولیس سرمربی فقط آقای برانکو کابوس تمام تیمها شده بلای جونه تمام بازیکنها و مربی تیمها شده امسالم جام برای پرسپولیسه تا کوریه چشم یه سریا ممنونم ازت برانکو زنده باد پرسپولیس

  • Aryo

   فقط امیر قلعه نوعی

 • ایلیا

  پرسپولی استقلال سپاهان مربی با تاکتیک دارن
  باقی حتی در حد تمرین دهنده هم نیستن و فقط تیم ارنج میکنن

 • سمیعی . بوشهـــر

  شفر که همون شوفر خودمون میشه اگه گازشوبگیره شاید به گرد پای برانکو نزدیک بشه....

  • صدر فقط قرمز

   انصافا شفر خوب کار کرده.کدوم مربی ایرانی جرات داشت استقلال رو تحویل بگیره؟واقعا اگه فوتبالی فکر کنیم میبینیم که مربیان خارجی با سابقه اگه مسئولین بذارن خیلی از ایرانیها بهترن.

  • 4پولیییییییییییییییییییییییییس

   برانکوررررر باید بدوعه تا به شفر برسه

 • Abedi

  تازه داره به گرد پای منصوریان میرسه خخخخخ
  منصوریانی که ما کنار گذاشتیم
  سال دیگه که تیم هماهنگتر شد تیمی میخوام که بتونه حتی مساوی از استقلال بگیره چه برسه به برد

  • زاهد

   آقا اصلا خوندی چی به چیه
   همینطوری تازه به منصوریان رسیده
   مگه دوومیدانی همه از یک نقطه با هم یک زمان شروع کنن

  • سامان نراقی

   به همین خیال چی...!؟ باش

  • 6در4تقلال

   شیشتقلالی خبررانخونده نظرنده صلوات

برچسب ها