افشاگری بزرگ در آستانه جام جهانی؛ دوپینگ سازمان‌یافته بازیکنان روسیه!

افشاگری-بزرگ-در-آستانه-جام-جهانی؛-دوپینگ-سازمانیافته-بازیکنان-روسیه

وبسایت رسمی برنامه نود - کمتر از شش ماه تا شروع جام جهانی روسیه مانده اما سایه دوپینگ روی سر میزبان جام جهانی سنگینی می کند. دیلی میل ادعا کرد که روسیه در برنامه ریزی گسترده ای در نظر دارد که به بازیکنانش مواد دوپینگ بدهد و برای جلوگیری از محرومیت، نمونه آزمایش ادرار آنها را تغییر دهد تا کسی نتواند دوپینگ بازیکنان این تیم را ثابت کند!

به گزارش وبسایت نود، منبع این خبر گریگوری رودچنکوف، مدیر مرکز کنترل دوپینگ سابق مسکوست که در حال حاضر به عنوان شاهد در آمریکا مورد مراقبت ویژه نیروهای پلیس قرار دارد چرا که این شخص نگران حمله مسلحانه نیروهای روسیه به خودش است.

رودچنکوف نقشی کلیدی در افشای دوپینگ ورزشکاران روس در ماه های اخیر داشته است. وی اعلام کرده است که روسیه در برنامه ریزی گسترده ای در نظر دارد که بازیکنانش را با کمک دوپینگ برای جام جهانی تقویت کند. دادگاه در حال حاضر این پرونده را تحت عنوان "اسناد ایکاروس" در دست بررسی قرار داده است. اگر دادگاه مدارک کافی را در این زمینه بدست بیاورد احتمال محرومیت برخی بازیکنان تیم ملی روسیه از جام جهانی حضور خواهد داشت.

فیفا هنوز به این اخبار واکنش رسمی نشان نداده است اما باید دید که نتیجه این پرونده چه خواهد بود. اخیرا رئیس فدراسیون فوتبال روسیه در واکنش بهماجرای دوپینگ  به مدت شش ماه (یعنی تا پایان جام جهانی)  مرخصی گرفته است. 

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • محمدرضا

  خواهشا ورزش روسیه محروم کنید
  هر چند وقت یک بار دوپینگ از اینا میاد

  • فردین

   باشه به تاج میگم

  • وحيد

   چشم

  • جف شیش

   والا من به شخصه به قرعه گروهA جام جهانی هم شک دارم خدا میدونه پشت پروه چه ساخت و پاختی داشتن که روسیه تو اون گروه افتاد و بازی افتتاحیه اونم با عربستان

 • فرشاد

  به نظر من روسیه صلاحیت برگزاری جام جهانی رو نداره،پیشنهاد میدم از فدراسیون خودمون درخواست کنن که بازیا تو ورزشگاههای خودمون برگزار بشه با بهترین کیفیت وامکانات که به عمرشون تیمای دنیا تا حالا این تجهیزاتو ندیدن .چمن های با کیفیت ،صندلی های مرتب و شماره دار،سیستم اب پاشی با سطل وشیلنگ،برف روبی با پارو و به جای هزینه اضافی کردن برای بسته شدن سقف ورزشگاه برای بارون وبرف پلاستیک کشیدن.این کار فقط از عهده کفاشیان وتاج بر میاد وبس.یک مسابقات توپل وخوشگل و دورهمی ،جام رو هم کفاشیان بده به فدراسیون برتر خودمون.داورا رو هم همشونو الیت کنن چند تا سطل هم بیارن برای انداختن گوی داخلش برا قرعه کشی.اگه بشه چقدر رویایی میشه.خدایا شکرت قهرمان جام جهانی هم میشیم

  • من

   اصلا اون قرعه‌کشی کلا مشکل دار بود
   هم روسیه اش هم قطرش

برچسب ها