گواردیولا: لیورپول بدون کوتینیو هم قوی است

گواردیولا-لیورپول-بدون-کوتینیو-هم-قوی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی اعتقاد دارد لیورپول با جدایی فیلیپه کوتینیو تضعیف نشده است. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در آستانه بازی حساس امشب تیمش مقابل لیورپول تاکید کرده جدای فیلیپه کوتینیو باعث تضعیف شدن این تیم نشده است. 

گواردیولا به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

درباره توانایی های کوتینیو شکی وجود ندارد. بنظر من بارسلونا بازیکن بزرگی را که کاملا مناسب سبک بازی آن ها است به خدمت گرفت. لیورپول از منابع مالی خوبی برخوردار است و یورگن کلوپ دقیقا می داند که چه چیزی برای تیمش می خواهد. لیورپول بدون کوتینیو هم تیم بزرگ و قوی باقی می ماند. آن ها در این فصل در بازی های زیادی بدون کوتینیو بازی کردند و باز هم موفق بودند. رفتن کوتینیو نظر من درباره لیورپول را تغییر نداده است. 

کلوپ استاد ضد حملات است و لیورپول با مانه، فیرمینو و صلاح فشار زیادی روی مدافعان ما خواهد آورد. بازی سازی آن ها هم فن دایک بهتر خواهد شد. هنگام از دست دادن توپ باید مراقب صلاح و مانه باشیم چون آن ها بسیار سریع و خطرناک هستند. هواداران لیورپول خواهان فوتبال هجومی هستند و کلوپ چنین فوتبالی ارائه می کند. 

به اینکه به چه تعداد امتیاز و پیروزی برای قطعی کردن قهرمانی نیاز داریم فکر نمی کنم. هدف ما شکست دادن لیورپول است. در فوتبال وقوع هر چیزی ممکن است و احتمال دارد قهرمانی را از دست دهیم.  توصیه من به بازیکنانم این است که روی بازی بعدی تمرکز کنند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها