تایید علاقه منچستریونایتد به جذب سانچز توسط مورینیو

تایید-علاقه-منچستریونایتد-به-جذب-سانچز-توسط-مورینیو

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد به طور ضمنی علاقه این تیم به جذب ستاره آرسنال را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو که تیمش بنا بر گزارش رسانه ها وارد کورس جذب الکسیس سانچز شده و از شانس خوبی برای شکست دادن منچسترسیتی برخوردار است در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده هر تیمی باید از این موقعیت های خاص استفاده کند. 

مورینیو به نقل از Sky Sport به خبرنگاران گفته:

فرض کنید ما در تابستان به دنبال جذب یک هافبک، مدافع و بازیکن هجومی باشیم. اگر در زمستان بتوانیم یکی از این گزینه ها را به خدمت بگیریم دیگر در تابستان سه بازیکن جذب نخواهیم کرد. ما برنامه ای برای خرید بازیکن در ژانویه نداشتیم اما اگر موقعیت فوق العاده ای پیش بیاید شما باید برای آن موقعیت بجنگید. 

فکر نمی کنم در این برهه خریدی بتواند فاصله با صدر را کاهش دهد. فاصله امتیازی مهمی بین تیم اول و دوم وجود دارد. منچسترسیتی با فاصله امتیازی که دارد می تواند بدون فشار بازی کند. من قبلا در چنین موقعیتی بودم. فکر نمی کنم تاتنهام، چلسی، لیورپول و آرسنال دیگر به فکر خرید بازیکن در ژانویه برای کاهش فاصله با سیتی باشند. مسئله جمع کردن حداکثر امتیازات ممکن تا پایان فصل است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمود

    فک نکنم ولی با این قدرت بوده اقای مورینیو اگه زمانی هم با تیم دوم فاصله ای داشتین ۱۰۰درصد تا هفته ۲۲ به این مقدار نبوده و ۱۰۰درصد اون زمان قدرت الان تیمهای انگلیس رو نداشته ...در کل هرچی از این حرفا بزنی بازم در مقابل پپ کم میاری اونم بدجور

  • Hadi

    خیلی خوبه. سانچز و اوزیل عالی هستن. الکسیس بیاد یونایتد عالیه و بیاد همین بازی اول توی ترکیبه

برچسب ها