ساعی: مشکلاتم با پولادگر حل شد/ یک دست صدا ندارد

ساعی-مشکلاتم-با-پولادگر-حل-شد-یک-دست-صدا-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تکواندو ایران گفت: مشکلاتم با پولادگر در یک نشست صمیمانه برطرف شد.

به گزارش وبسایت نود ، هادی ساعتی پس ازانتخابات کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران گفت: برخی از خبرگزاری‌ها اعلام کردند که هادی ساعی به دلیل اختلاف بر سر تعداد آرا اعتراض کرده است اما این گونه نبود و من اصلا پرخاشگری یا بحثی با کسی نداشتم. حتی از یک رای هم که اشتباه شده بود گذشتم چون در هر صورت رای‌گیری ما به دور دوم کشیده می‌شد.

او در مورد مشکلات خود با محمد پولادگر نیز گفت: در نشست صمیمانه‌ای که با او داشتیم مشکلات خود را برطرف کردیم چرا که من و رییس فدراسیون تکواندو مشکلات شخصی نداریم و تنها در مسائل کاری اختلاف سلیقه داشتیم.

ساعی در پاسخ به این سوال که آیا سمتی هم برای او در این نشست تعیین شد، گفت: تنها اختلاف نظرهای خود را بیان کردیم و به یک نتیجه مشترک رسیدیم و اصلا بحثی در این مورد که سمتی در فدراسیون یا بخش فنی داشته باشم نداشتم.

عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در مورد نتایج تکواندوکاران ایران در مسابقه‌های گرنداسلم و گرندپری نیز گفت: دوست ندارم این مساله را بگویم اما حس می‌کنم تکواندوکاران ایران به باختن عادت کرده‌اند که از نظر من اصلا درست نیست. البته فکر می‌کنم مهدی بی‌باک نیز در این مسیر تنهاست و یک دست هیچ گاه صدا نداشته است.

او افزود: تکواندوکاران ایران از بهترین‌های جهان هستند و اگر کمی بیشتر به آن‌ها توجه شود، می‌توانند موفق باشند. در سالی هم که گذشت حس می‌کنم یک جای کار می‌لنگید و به همین دلیل نتایج خوبی را از آنها شاهد نبودیم.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۲

 • کاوه

  حتمن بهت پست داده
  نابود کردین تکواندو رو
  چرا نمیرین؟

  • فقط پرسپولیس

   هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار تاریخ المپیک ایرانه . بهتره از تجربیاتشون استفاده بشه .

برچسب ها