سوارز: به خاطر علاقه بارسلونا با وجود محرومیت، گریه کردم؛ تقصیر من نیست که بازیکن غنا پنالتی را از دست داد!

سوارز-به-خاطر-علاقه-بارسلونا-با-وجود-محرومیت-گریه-کردم؛-تقصیر-من-نیست-که-بازیکن-غنا-پنالتی-را-از-دست-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از اتفاقات جام جهانی 2014 برای لوئیز سوارز که به خاطر گاز گرفتن جورجیو کیه لینی با محرومیتی طولانی مدت مواجه شده بود، این بازیکن از علاقه بارسلونا شگفت زده شده و گریه کرده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، باوجود اینکه سوارز اروگوئه ای با محرومیت 4 ماهه مواجه شده بود، بارسلونا همچنان به جذب او علاقه مند ماند و در نهایت این بازیکن را از لیورپول به خدمت گرفت. سوارز در مصاحبه خود با جرارد پیکه در این باره گفت:

به ذهنم خطور کرده بود که ممکن است رؤیای بازی برای بارسلونا از بین برود و ممکن است همه چیز را از دست بدهم. در روز های قبل از آنکه جام جهانی را از دست بدهم، با زوبیزارتا و رئیس باشگاه صحبت کرده بودم. آنها گفتند که هنوز هم من را می خواهند و هیچ مشکلی ندارم که بگویم از اینکه هنوز هم مرا می خواستند، گریه کردم. بعد از اتفاقاتی که افتاد، اعتماد دوباره به من سخت بود. بارسلونا در این مورد فوق العاده عمل کرد و من همیشه قدردان خواهم بود.

سوارز در جام جهانی 2010 هم با خطای هند عمد خود مقابل غنا که مانع از گلزنی این تیم شده بود، مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود. وی در این باره نیز گفت:

این اتفاق بین ما و غنا رخ داد و در یک چهارم نهایی و در ضربات پنالتی آنها را مغلوب کردیم. در فرم خوبی راهی نیمه نهایی شدیم و سپس دیگو فورلان مصدوم شد. اخراج مقابل غنا باعث ناراحتی ام شد اما خوشحال هم بودم که پیروز شده ایم. من ریسک کردم و وقتی آنها پنالتی را از دست دادند خوشحال شدم. به خاطر عدم رعایت بازی جوانمردانه مورد انتقاد واقع شدم اما اینکه او پنالتی را از دست داده تقصیر من نیست.

1771

اختصاصی

نظرات ۱۶

 • ميلاد

  بهترين مهاجم نوك حال حاضر جهان
  رئال خيلي وقته كمبود يكي مثله سوارز داره اذيتش ميكنه

  • arash

   هری کین و کاوانی و هیگوآین و لواندوفسکی هویجن که سوارز بهترینه؟

  • مسعود هاشمی

   خایی هیگوایین؟کاوانیم که یه خودخواه تمام معنی ولی تموم کننده خوبیه ولی یکی از بهتریناس بهترین حال حاظر با اینکه بارساییم هری کینه که 8 هتریک داره نه تنها گل زنه خودخواه هم نیس باهوش هم بازی میکنه ولی این هیگواین کجا دلم بزارم؟فقط توی ناپولی خوب بود تو لیگ ایتالیا هنوز 10گل نزده یووه به دیبالاش باید مانور بده نه هیگواین

  • H.s

   این مهاجما همشون خوبن ولی هر بازیکنی بازی خوب و بد داره ولی اگر نسبت به سنشون در نظر بگیری هیگوئن خیلی خوبه.منم موافقم که سوارز بهترین نیست

  • ساسان

   از زمانی که تو لیورپول بود عاشقش بودم. بهترین مهاجم نوک سال های اخیر

 • بارسا

  بله دقیقا شاید بارسا تنها باشگاهی باشه که حاضره یک بازیکن که چهار ماه محروم شده و ریسک محرومیت های دیگه هم برای بداخلاقی داره رو به خدمت بگیره . بارسا وفاداری رو به بازیکنان آموزش میده چون اول خودش به بازیکنان وفاداریش رو ثابت می کنه و البته نتیجه اون رو هم میگیره . نتیجش مثل مسی که چهار سال پیش پیشنهاد 250 میلیونی رئال رو رد می کنه . میشه سوارز که بارها گفته حتی اگه پیشنهاد دستمزد دو برابر بارسا هم از تیم دیگه ای دریافت کنه از بارسا نمی ره . میشه آبیدال که به کمک بارسا بر سرطان پیروز شد .
  البته سوارز هم استثنایی هست . هیچ مهاجمی الان نمی تونه به اندازه سوارز پرس کنه و تو عرض دفاع حریف دوندگی کنه . سوارز حتی اگه واسه بارسا گل هم نزنه باز هم یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان بارسا هست .
  بارسا فراتر از یک باشگاه

  • alireza

   حرفت درسته ولی این وسط بازیکنایی مثل اردا تورانو نباید فراموش کنی البته حقم داری تو اوج امادگی اومد بارساوو الان چیزی ازش نمیشنوی

 • ایمان

  از این بازیهای ناجوانمردانه برای بارسا هم زیاد انجام داده فوتبال بارسلونا سوارز بهتر همین نمیشه

 • مسعود

  حتی اگه بهترین بازیکن تاریخ هم بودی که ذره ای نیستی، من ازت متنفرم. چون بازیکنانی امثال تو باعث صدمه زدن به روح ورزش میشن. بازیکنانی که فلسفه شون اینه: هدف وسیله رو توجیح میکنه...ولی اینطور نیست. همیشه بزرگان فوتبال به این ورزش و قوانین اون و بازی جوانمردانه احترام گذاشتن و به خاطر همین هم در خاطره ها موندن ولی تو تنها چیزی که ازت در خاطره ها می مونه گلهات نیست بلکه گاز گرفتن ها و بیشمار حرکات ناجوانمردانه ای هست که انجام میدی. مثل تمارض کردن های مکرر و ضربه های خشن به سر و پای بازیکنان حریف...نمونه های شبیه تو کم هست...مثل په په در رئال مادرید که با استوک هاش به بازیکن حریف ضربه زد. هر چند که سالهای آخرش اون آدم شد ولی تو نشدی و نمیشی. فک میکردم بازی کردن در کنار بازیکنی مثل مسی که همیشه سرش به کار خودشه و فقط به فوتبال فکر میکنه تو رو عوض کنه ولی بازم آدم نشدی. نمونه اش ضرباتی هست که به دور از چشم داور به بازیکنان حریف میزنی.
  تو باعث ننگ فوتبال و کلن ورزشی...

  • e

   یکی مثه نیمار که به خاطر پول دل میلیون ها نفر رو میشکنه به فوتبال صدمه میزنه نه باغیرت هایی مثل سوارز

  • علی بارسااااا

   نه استاد اشتباه نکن . سوارز همیشه در قلب و یاد بارسایی ها و بقیه فوتبال دوستان خواهد ماند با این همه گل های استثنایی و زیبایی که زده مخصوصا گل هاش به رئال .
   اون بازیکنایی که ناجوانمردانه فوتبال بازی میکنن امثال په په و راموس هستن که فقط به قصد کشت و شکستن پا تکل میزنن و خطا میکنن بارها تو بازی رئال بارسا دیده ایم که چطور چند نفری ناجوانمردانه مسی زده ان وتازه طرفداراشم میگن بازیکنای باغیرت هستن ... سوارز هیچ وقت همچین کارهایی نکرده درسته دو سه بار گاز زد ولی بعد از محرومیتش کلا اون حرکت کنار گذاشت .
   در مورد اون توپی هم که جلوی غنا با دست گرفت اولا هم سوارز از بازی اخراج شد همم پنالتی به نفع غنا دادن . وقتی ثانیه های آخر بازی اونم بازی جام جهانی برای صعود به چهار تا تیم و همچین توپی داره وارد دروازه میشه شاید هر کسی باشه همون کاری را میکنه که سوارز کرد و در نهایتم بازیکن غنا نتونست پنالتی گل کنه و اروگوئه در ضربات پنالتی غنا را شکست داد و رفت نیمه نهایی جام جهانی .
   اتفاقا یکی از جذاب ترین صحنه های جام جهانی ۲۰۱۰ همان حرکت سوارز بود .
   برای ما تنفر شما رئالی ها از سوارز مهم نیست مهم اینه که سوارز یک مهاجم نوک استثنایی و جهانیست. خیلی هم دوووسش داریم چون از هر نظر عالیه

  • اریا

   مثل پپه و راموس

 • محسن‌بارسا

  همینادیگه‌متمایزت‌کرده
  بارسافراترازیک‌باشگاه

 • سپهر

  ال پیستولروووووووووو
  بگیر نگیر داره
  ولی تلاشش مثال زدنی
  چه گلی زد دیشب

  • مسعود هاشمی

   اولین نفری که میبینم از لقبش استفاده کرد واقعا سطح بازیش عاالیه اگر روی امادگی باشه تیم مقابل باید کلا حواسش بهش باشه چون توی ضربات اخر رحم نداره

 • بارسلونا❤

  بارسایی باش و
  پادشاهی کن

برچسب ها