اطمینان آرسنال به جذب اوبامیانگ؛ 93 میلیون پوند برای جذب دو بازیکن؟

اطمینان-آرسنال-به-جذب-اوبامیانگ؛-93-میلیون-پوند-برای-جذب-دو-بازیکن؟

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسنال به جذب اوبامیانگ امیدوار است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از آن که اکثر رسانه های معتبر گزارش دادند آرسنال علاقه مند است تا برای جانشینی سانچز، اوبامیانگ را به امارات منتقل کند، حالا گاردین مدعی شده است که آرسنال از جذب این مهاجم گابنی مطمئن است.

شایعات حکایت از آن دارند که بعد از کنار گذاشته شدن اوبامیانگ از ترکیب دورتموند برای دیدار با وولفسبورگ، این بازیکن در ژانویه زردپوشان را ترک خواهد کرد. در شرایط فعلی گویا دورتموند هم با فروش اوبامیانگ موافق است.

به این ترتیب در هفته جاری، سانچز آرسنال را ترک می کند، احتمال جدایی والکات هم بسیار بالا است، مقصد احتمالی وی اورتون است. اما آرسنال امیدوار است هر چه سریعتر اوبامیانگ را جذب کند. خرید وی حدود 53 میلیون پوند خرج بر می دارد. ضمن این که گفته می شود آرسنال در عین حال در تلاش است تا مالکوم را هم جذب کند. خرید این بازیکن جوان و آینده دار حدود 40 میلیون پوند تخمین زده می شود.

مهاجم گابنی دورتموند در 212 بازی برای این تیم آلمانی، 141 گل زده ولی بارها در ماه های اخیر به تیم های مختلف لینک شده است و به نظر می رسد این بار شایعات درباره او جدی تر از قبل است.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • کدخدا

  آرسن ونگر دیگه برای آرسنال جواب نمیده این ثابت شدس.. کاش آرسنال به شکوه قبلیش برگرده و قطعا یک مربیه بزرگ با فلسفه جنگیدن برای قهرمانی میتونه این کارو کنه.. در حال حاضر تیم تو همه پستا ضعف داره :|

 • ALIREZA

  اینم شده قضیه سردار هر دفعه یه شایعه جدید برا تیمای خواهانش ولی اخر هیچ

 • امیر لیورپولی

  به نظرم اوبا تو ارسنال جواب نمیده ! تنها راه موفقیت ارسنال تغییر در مدیریت و یا سر مربیگریه ! کاری که لیورپول انجام داد سه فصل پیش

  • زاهد

   آرسن تا بازنشستگی هنوزم بیشترین مالکیت توپ رو داریم بعد سیتی بیشترین پاس و حمله
   وقتی مدیریت حاضر نیست خرج کنه تقصیر ایشون چیه

برچسب ها