فشنگچی: گرفتن ۴ امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی شاهکار است

فشنگچی-گرفتن-4-امتیاز-از-پرسپولیس-و-تراکتورسازی-شاهکار-است

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم نفت تهران گفت: ۲ بازی سخت مقابل پرسپولیس و تراکتورسازی داشتیم و باید بگویم ۴ امتیازی که از این ۲ بازی گرفتیم چیزی در حد شاهکار بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امیرحسین فشنگچی در خصوص وضعیت تیم نفت تهران گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و آرامش به تیم بازگشته است و می‌توانم بگویم این بهترین اتفاقی بود که می‌توانست خیال ما را راحت کند. ما در این مدت سختی‌های زیادی کشیدیم و با چند مدیر و مربی کار کردیم که این رفت و آمدها کار را برای ما سخت کرد حالا اما به ثبات خوبی رسیده‌ و آرامش نسبی داریم. شرایط تیمی هم بهتر از گذشته شده در ۲ بازی سخت ۲ نتیجه خوب گرفتیم. الان هم خودمان را برای بازی با سیاه جامگان آماده می‌کنیم که بازی بسیار سختی است و به نظر من اهمیت آن از ۲ بازی قبل خیلی بیشتر است و این بازی برای ما ۶ امتیاز دارد.

وی درباره عملکرد نفت در ۲ بازی قبل مقابل پرسپولیس و تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما از ۲ بازی سخت ۴ امتیاز گرفتیم که شاهکار بود، واقعاً کار سختی انجام دادیم اما کادر فنی جدید تیم روحیه را به ما برگرداند و مشکلات حل شد اما به هر حال می‌دانم که کار از این سخت‌تر هم خواهد شد. بازی‌های سختی در پیش داریم و مطمئناً همه تلاشمان را خواهیم کرد تا شرایط نفت را در جدول رده‌بندی خوب کنیم.

بازیکن نفت تهران در خصوص اینکه آیا می‌توان باقی ماندن این تیم که سهمیه تهران است در لیگ برتر را تضمین کرد یا خیر، اظهارداشت: به صورت قطعی نمی‌توان چنین چیزی را گفت اما خوشبختانه شرایط تیمی ما روز به روز در حال بهتر شدن است. ما بازی بسیار سختی مقابل سیاه جامگان داریم و پیروزی در این بازی می‌تواند یک گام بزرگ برای ما در زمینه ابقاء در لیگ برتر باشد. تجربه چندین‌ساله من در لیگ برتر می‌گوید که تیم نفت نه تنها شخصیت ماندن در لیگ برتر را دارد بلکه می‌تواند یک رتبه تک‌رقمی را در لیگ برتر به دست بیاورد اما این مسئله مستلزم تلاش و پوشش زیاد است هرچند که پتانسیل تیم ما خوب است.

فشنگچی در خصوص بازی با سیاه جامگان هم خاطرنشان کرد: مطمئناً بازی سختی در پیش داریم البته باید بگویم که شرایط آن تیم از ما سخت‌تر است و آنها بیشتر در بحران و استرس به سر می‌برند. بدون شک این بازی برای هر دو تیم یک بازی حیاتی خواهد بود اما هدف ما کسب پیروزی در این بازی ۶ امتیازی است و امیدوارم وقتی داور سوت پایان بازی را می‌زند ما برنده باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی تیم نفت به پایان رسیده یا نه، گفت: با حضور مالکان جدید شرایط بهتر شده اما باید بگویم هر بار که خبر جدیدی مبنی بر حضور مالک جدید در نفت انتشار پیدا می‌کند صدها طلبکار برای گرفتن طلبشان ظاهر می‌شود و این مسئله باعث می‌شود تا مالکان فراری شوند. اما خوشبختانه مالکان جدید آهسته و پیوسته پول را به تیم تزریق می‌کنند و امیدوار هستیم شرایط بهتر از این هم بشود. تا این جا که هم پول و هم پاداش گرفته‌ایم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • محمد

    آره خب واقعا شاهکار بود البته شاهکارداوری جلوی پرسپولیس با دوپنالتی سوخته

  • mahdi

    انصافا شانس اوردید هر دوتیم هرچقدر حمله کردن با بدشانسی و بی دقتی نتونستن گل بزنن انگار طلسم شده

برچسب ها