اشتباه شماره 8 کار دستش داد/ استقلال یکطرفه قرارداد جباری را فسخ کرد

ماجرای-فسخ-قرارداد-خاص-و-یکطرفه-باشگاه-استقلال-با-جباری-اشتباه-شماره-8-در-ابتدای-فصل-کار-دستش-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال روز گذشته با استفاده از بندی که در قرارداد با جباری استفاده کرده بود به صورت یکطرفه قرارداد این بازیکن را توانست فسخ کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزبه وثوق‌احمدی توضیحات کاملی را در خصوص روند پرونده باشگاه استقلال و مجتبی جباری که در نهایت منجر به فسخ قرارداد این بازیکن به صورت یکطرفه از طرف باشگاه استقلال شده ارائه کرد.

وی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: بعد از اینکه مجتبی جباری با استقلال به مشکل خورد یک درخواست کلی به کمیته تعیین وضعیت ارائه کرد که در آن درخواست چیزی زیادی مشخص نبود و معلوم نبود خواسته جباری به صورت کلی چیست. بعد از صحبت‌هایی که با او انجام دادیم آن شکایت رفع نقص شد و مجددا جباری شکایت جدیدی را به کمیته تعیین وضعیت ارائه کرد.

وثوق‌احمدی افزود: او در شکایت خود این نکته را ذکر کرد که خواستار دریافت 100 میلیون تومان از قرارداد این فصلش است و به این شکل شکایت جدید خود را مطرح کرد. بعد از جلسه رسیدگی که برای وی برگزار کردیم جباری وکیل خود را کاملا عوض کرد و این بار آنها اعلام کردند که چرا این بازیکن از حضور در تمرینات و مسابقات منع و در نهایت کنار گذاشته شده است. ما هم خواسته جباری را در قالب چند سؤال از هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال مطرح کردیم که آنها صبح روز گذشته به سوالات ما پاسخ دادند و عصر دیروز بلافاصله درخواست فسخ قرارداد یکطرفه خود را به سازمان لیگ ارائه کردند. بعد از این اتفاق سازمان لیگ درخواست باشگاه را به ما ارجاع داد و ما متوجه شدیم در قرارداد جباری و باشگاه استقلال در ابتدای فصل بندی گنجانده شده که باشگاه حق فسخ قرارداد یکطرفه با این بازیکن را دارد و خود جباری هم پای برگه را امضا کرده است.

رئیس کمیته تعیین وضعیت تاکید کرد: باشگاه استقلال با توجه به همان بند قرارداد جباری را فسخ کرد اما حالا چون جباری بازیکن استقلال نیست و پرونده تفاوت پیدا کرده باید به شکایت این بازیکن رسیدگی جدیدی شود که قرار است چهارشنبه در یک جلسه داخلی به این موضوع رسیدگی کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: بعضی مواقع پرونده برعکس می‌شود مثل شرایط اکبر ایمانی در پدیده که او یکطرفه قراردادش را با باشگاه فسخ کرده بود. حالا باید دید که در قرارداد و جزئیات آن بین جباری و استقلال چه امضاهایی رد و بدل شده و چه مفادی وجود دارد. حقیقتا این پرونده کمی خاص است و کمتر در قراردادهای دیگر در باشگاه لیگ برتر دیده می‌شود. شروط زیادی در قرارداد جباری و باشگاه استقلال وجود دارد که قطعا باید به آن رسیدگی شود.

 

2051

فارس

نظرات ۲۶

 • ستاره سرخ

  ژاوی آسیا(جباری) و قاتل دروازه ها(شهباز زاده) و عقاب آسیا(رحمتی) و مودریچ(جابرشون خخخ) و این همه لقب الکی 10 دقیقه بازی نکردن 20 میلیارد پول به جیب زدن آخرش هم میرن چهار شیشتقلال رو توی ای اف سی مورد عنایت محرومیت قرار میدن.

  • مهدی

   شما از هزینه حرف نزن لطفا
   الان ژوزه رو صدا میکنما

  • قلب آبی

   برو عامو برو. فکر کردی همینجوری الکی یه چیزی میگی و تا لایک خوردی یعنی درست گفتی؟ نه. شما هرچی بگین یه عده الکی تایید میکنن. چون پرسپولیسیا نخونده لایک یا دیسلایک میکنن. اینایی که میگی یا پول گرفتن و بازی کردن یا مثل سجاد توافقی رفتن و فقط پول مدتی که بودن گرفتن. امااااااا ژوزه عزیز که نیاز به گفتن نداره. وزنه بردارای اوکراینیتون هم که بمب خنده بود. اسطورتون دایی هم که نیم فصل بودش 3 میلیارد پول فصلی که نبوده رو میخواد.

 • حجت

  تمام دنیا اسطوره هاشونو رو سرشون میذارن و از تجارب و ظافیت های اونا حداکثر بهره رو میبرن اما اینا و در باشگاه استقلال انگار قضیه کاملا برعکسه
  آقای جباری از جمله بازیکنای خوش اخلاق و با فهم و شعور فوتبال این مملکته و این جور برخورد شایسته ایشون نبود
  کاش میشد کسی پادرمیانی میکرد تا قضیه اینجوری تموم نمیشد

 • مجتبی۰۰

  خریدن بازیکن سن بالا و اکثرا مصدوم اشتباهه
  حتی اگه بازیکن سابقه خوبی داشته باشه

 • رامین

  کسی که بایدبره افتخاری ودارودستشه نه اسطوره معرفت استقلال

 • امیر آبی

  هواداران استقلال باید به طور جدی با افتخاری برخورد کنن ..

 • کاکو شیرازی

  کاری به اینکه باید جدا می شد ندارم
  ولی میتونستن باهاش توافق کنند اگه نمیخواد به تیم دیگه ای بره
  حداقل یه بازی تدارکاتی خداحافظی براش میگرفتن مثلا توی ورزشگاه امام رضا مشهد که خیلی شیک و با احترام از فوتبال خداحافظی کنه . نیاز به این همه شکایت و شکایت کشی نداشت
  . جباری از بی احترامی که بهش شده ناراحته

  • 6

   اره درست میگی..

   ولی ظاهرا قصد خداحافظی نداره و خودشم نمیدونه چی میخواد..
   نباید همه تقصیرها را گردن مدیریت باشگاه انداخت...

 • کورش

  من پرسپولیسی هستم،آقای افتخاری اول فصل بخاطر ضعف تو خرید بازیکن،از اسم مجتبی جباری و پژمان منتظری استفاده کردی و سود بردی که فشاری از طرف هوادارا رو شماها نباشه...حداقل اینطوری برخورد نمیکردی...که متاسفانه برخورد با پیشکسوت در این دوتا تیم خیلی ضعیف...ادمین لطفا بچاپ

 • Hichkasssss

  ما افتخاریو نخایم باید سربه کجا بزاریم؟؟؟؟
  اگه جباری بدترین بازیکن جهانم باشه بخاطر سالهایی که تو استقلال بوده یخورده شانش حفظ بشه بدنیس...

 • مجید

  تو هم بری فحشت نمیدن .مکتب بازیکن سوزی

  • خطاب به مجید

   انگار یادت رفته خودمونم مهدوی کیا با چشم گریان از تیم حذف کردیم...

   این جور برخوردا تو لیگ ما متاسفانه عادی شده,...

 • Arya

  حقش نبود مدیران باشگاه با جباری اینچنین برخورد کنن؛حیف این بازیکن نیست!؟حالا گیریم که نمیتونه بازی کنه ولی مسلما میتونه با جوانها کار کنه و بهشون آموزش بده؛همین حضورش وزنه ای برای باشگاه حساب میشه.
  اگر هر جای دنیا و فوتبال اروپا بود هرگز حاضر نمیشدن بازیکن باسابقه و اسطوره سابق باشگاهشون رو اینچنین از باشگاه برانند.مدیریت سلیقه ای همینه دیگه!مدیری که توی عمرش لگد به گربه نزده با این بازیکن بزرگ اینجوری رفتار میکنه!یعنی به اندازه بازیکنان بی کیفیت خارجی که روی سکو میشینن و میلیارد پول و جریمه میگیرن ارزش نداره؟؟!

برچسب ها