ده بازیکن هرگز در لالیگا استراحت نکرده‌اند؛ از مسی تا تراشتگن و اوبلاک

ده-بازیکن-هرگز-در-لالیگا-استراحت-نکردهاند؛-از-مسی-تا-تراشتگن-و-اوبلاک

وبسایت رسمی برنامه نود - پایان نیم فصل اول لالیگا فرصت خوبی است تا عملکرد تیمها و بازیکنان مختلف را مورد ارزیابی قرار بدهیم.

به گزارش وبسایت نود، در نیم فصل اول فقط 19 بازیکن در همه دقایق ممکن (1710 دقیقه) بازی کردند و هرگز استراحت نکرده اند. مسی و تراشتگن (بارسلونا)، آرون، جرارد مورنو و پائو لوپز (اسپانیول)، اوبلاک (اتلتیکو)، رولی (سوسیه داد)، پاچکو (آلاوز)، دیمیتروویچ (ایبار) و آدان (بتیس) تنها بازیکنان لالیگا هستند کهدر همه دقایق ممکن حضور داشته اند.

از سویی پنج بازیکن دیگر هم در همه دقایق بازی نکرده اند اما در هر 19 بازی لالیگا حضور داشته اند. رودریگو از ویارئال فقط 45 دقیقه استراحت کرده است. خورخه مولینا از ختافه با 1652 دقیقه، آندر کوپا از ایبار با 1626 دقیقه، اودریوزولا و کایری با 1621 دقیقه در رده های بعدی هستند.

سیزده بازیکن نیز فقط در 90 دقیقه در کل دور رفت لالیگا حضور نداشته اند: نتو از والنسیا، گوایتا از ختافه، روبرتو از مالاگا و کوئیار از لگانس که دروازه بان هستند به علاوه لاپورته و اونای نونیز از بیلبائو، اسپاس و جونی از سلتا، ایارامندی از سوسیه داد ، داوید لوپز از اسپانیول، لوئیز هرناندز از مالاگا، دامین سوارز، دینه و کالا از ختافه.

1140

اختصاصی

نظرات ۵

 • بارسا

  امیدوارم حالا با خرید کوتینیو و بازگشت دوباره دمبله در یک ماه آینده مستر والورده به مسی کمی استراحت بده تا برای بازیهای حذفی لیگ قهرمانان کاملا آماده باشه . مثلا بازی هفته بیست و یکم مقابل آلاوز در نیوکمپ فرصت خوبی برای استراحت دادن به کینگ مسی هست
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • ehsanpc006

  الان راننده کامیون بارسلون شده
  بارسا فارتر از یک باشگاه!!!

  • رضا امیری

   راننده کامیونی که از زونالدو بیشتر گل زده تو این فصل. رونالدو اندازه یک راننده کامیون هم گل نزده.راننده کامیون باشی و گل بزنی بهتره تا ستاره باشی و این پات به اون پات بگه سلام علیکم. اونم جلوی دروزاره باسا و دورازه خالی!!!!

 • بارسلونا❤

  همه جا نام مسیه که میدرخشه ...

  کی میخواین ایمان بیاریددد ؟!!!!

 • محسن‌بارسا

  ازاین‌به‌بعد‌مسی‌هم‌استراحت‌میکنه.چون‌لالیگاتموم‌شدس
  بارسافراترازیک‌باشگاه

برچسب ها