حتی در صورت عدم انتقال مخیتاریان به آرسنال، سانچز راهی منچستریونایتد می‌شود

حتی-در-صورت-عدم-انتقال-مخیتاریان-به-آرسنال-سانچز-راهی-منچستریونایتد-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - ممکن است انتقال مخیتاریان به آرسنال اتفاق نیفتد.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه چند روز قبل رایولا مدیربرنامه های مخیتاریان، انتقال سانچز به منچستریونایتد را معطوف به حضور موکلش در آرسنال بیان کرده بود ولی رسانه های معتبر در بریتانیا گزارش می دهند که حتی در صورت عدم انتقال مخیتاریان به آرسنال، منچستریونایتد این اطمینان را دارد که سانچز راهی الدترافورد خواهد شد.

منچستریونایتد و الکسیس سانچز برای عقد قراردادی ۴ ساله و نیمه با حقوق سالیانه ۱۴ میلیون پوند (بعد از مالیات) به توافق رسیده اند. قیمت انتقال همراه کمیسیون و مبلغ پرداختی به بازیکن در زمان انتقال، به 60 میلیون پوند می رسد. یونایتد امیدوار است بتواند کار انتقال سانچز را تا شنبه نهایی کند تا این بازیکن مقابل برنلی به میدان برود.

در عین حال ایندیپندنت از پیشرفت در مذاکرات میان مخیتاریان و آرسنال صحبت کرده است و عنوان کرده توپچی ها هم امیدوارند انتقال مخیتاریان تا 72 ساعت آینده نهایی شود. مخیتاریان حقوقی معادل 150 هزارپوند در هفته می خواهد و طی 24 ساعت گذشته مذاکرات پیشرفت خوبی داشته و احتمالاً توافق نزدیک است.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • محمود

  تیم بزرگ منچستر یونایتد با این خریدهای خوب دوباره به اوج برمی گرده با بهترین مربی جهان مورینیو

 • رسول ار اصفهان

  ایشالا که نیاد.اعصاب ندارم باز منچستر بهمون یه بازیکن بندازه.

 • man.utd

  این مخیتاریان فکر کرده نیماره که اینقده خودشو سطح بالا میبینه ، هر چه سریعتر برو ، دیگه اینجا جایی نداری

 • محمدیونایتد

  بنظرمن چون از جذب گریزمن ناامیدشده پول زیادی نیست. اونم تواین بازار باری به هرجهت. بنظرمن سانچز زهردارتراز گریزمن هستش. ولی کماکان من افکار ونگر رو نمیفهمم

 • گواردیولا = آقای شانس

  حیفه مختاریان از دست بدیم . باید در کنار خرید سانچز حفظش میکردند . نبوغش خیلی میتونست به تیم کمک کنه تو لیگ قهرمانان

 • بابک

  لوکاس مورا و سانچز تو لیست منچستر هستند اونوقت مدیران آرسنال واسه تمدید قرارداد الننی و ایووبی به ونگر فشار میارن فقط بعد بازنشستگیه ونگر، عثمانف و شرکا باید تو ورزشگاه خالی واسه کسب رتبه دهمی به بازیکنان انگیزه بدن

برچسب ها